Magazin

Müjde Uzman kimdir? Oğuzhan Uğur ayrıldılar mı?

Reklamlar

Müjde Uzman, 1984 doğumlu bir dizi ve film oyuncusudur. Başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Müjde Uzman, sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler. Sosyal medya dünyasının hızla yükselen ismi olan Uzman hakkında merak edilen tüm detayları ve takipçilerin merak ettiği soruları yazımızda derledik.

Müjde Uzman kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Müjde Uzman kimdir?

Oyuncu olan Müjde Uzman 2001 yılında katıldığı Elite Model Look yarışmasında birinci olması ile tanınan oyuncu 2008 yılında oyunculuğa başlamıştır ve bir çok projede yer almıştır, her projesinde oyunculuğunun profesyonelliğini arttırarak seyirciye göstermiştir.  26 Eylül 1984 yılında dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu güzelliğinin yanı sıra dik duruşu ve başarıları ile de tanınıyor. Ekranlara ilk defa 2008 yılında yayınlanan Paramparça Aşklar dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada göstermiş olduğu yeteneği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiş ve birçok yapımdan teklif almaya başlamıştır.

Reklamlar

2010 yılında Kapalıçarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerine de konuk oyuncu olarak katılan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu daha sonrasında uzun soluklu ve bir hayli beğenilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Muhteşem Yüzyıl gibi usta oyuncu kadrosu barındıran yapımlara dahil olmuştur. Bir yaz dizisi olan ancak yayınlandığı günden itibaren final yapmasına rağmen tekrar tekrar izlenilen Kiralık Aşk yapımında da yer alan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun sinema dünyasına ilk girişi ise 2015 yılında yayınlanan Hadi İnşallah filmi ile olmuştur.

Uzun zamandır bir diğer merak edilen detay ise başarılı sosyal medya fenomeni isimin özel hayatı oldu. Güzelliği ile birçok kişinin gönlünde taht kurmuş olan başarılı sosyal medya fenomeni isim gönlünü Oğuzhan Uğur’a kaptırdı. 1 hafta önce sosyal medya da paylaşımları ile sevgili olduklarını açıklayan çift sosyal medya hesaplarında bu hafta birbiri ile olan paylaşımlarını kaldırmaları ile bir hayli merak edilen isimler arasında yerlerini aldılar. Başarılı sosyal medya fenomeni Uzman ile Oğuzhan Uğur’un bunla alakalı hiçbir paylaşımı ve açıklaması ise bulunmamaktadır.

Müjde Uzman kimdir?
Müjde Uzman kimdir?

Müjde Uzman kaç yaşında?

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu İnstagram paylaşımları ile de adından sıkça söz ettiremeye başladı. Fenomen haline gelen Uzman’ın takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise oyuncunun yaşı oldu. Bizler sizin için araştırdık bulduk 26 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelen fenomen oyuncu 36 yaşında.

Müjde Uzman aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Reklamlar

Müjde Uzman hangi burç?

26 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Uzman’ın burcu oldu. 26 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Terazi burcudur.

Müjde Uzman’ın boyu ve kilosu?

Sosyal medya paylaşımları ile ses getiren, dizide ki asil duruşu yürek hoplatan başarılı oyuncu Uzman’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. 1.72cm uzunluğunda olan yakışıklı oyuncu 54kg ağırlığında.

Müjde Uzman evlendi mi?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir.

Müjde Uzman’ın çocuğu var mı?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Geçmiş ilişkilerinden de herhangi bir çocuğu yoktur.

Müjde Uzman’ın sevgilisi kim?

Uzun zamandır bir diğer merak edilen detay ise başarılı sosyal medya fenomeni isimin özel hayatı oldu. Güzelliği ile birçok kişinin gönlünde taht kurmuş olan başarılı sosyal medya fenomeni isim gönlünü Oğuzhan Uğur’a kaptırdı.

Müjde Uzman kimdir?
Müjde Uzman kimdir?

Müjde Uzman ve Oğuzhan Uğur ayrıldı mı?

1 hafta önce sosyal medya da paylaşımları ile sevgili olduklarını açıklayan çift sosyal medya hesaplarında bu hafta birbiri ile olan paylaşımlarını kaldırmaları ile bir hayli merak edilen isimler arasında yerlerini aldılar. Başarılı sosyal medya fenomeni Uzman ile Oğuzhan Uğur’un bunla alakalı hiçbir paylaşımı ve açıklaması ise bulunmamaktadır.

Müjde Uzman’ın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Uzman, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Müjde Uzman’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa 2008 yılında yayınlanan Paramparça Aşklar dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada göstermiş olduğu yeteneği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiş ve birçok yapımdan teklif almaya başlamıştır. 2010 yılında Kapalıçarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerine de konuk oyuncu olarak katılan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu daha sonrasında uzun soluklu ve bir hayli beğenilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Muhteşem Yüzyıl gibi usta oyuncu kadrosu barındıran yapımlara dahil olmuştur.

Bir yaz dizisi olan ancak yayınlandığı günden itibaren final yapmasına rağmen tekrar tekrar izlenilen Kiralık Aşk yapımında da yer alan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun sinema dünyasına ilk girişi ise 2015 yılında yayınlanan Hadi İnşallah filmi ile olmuştur.

 • 2008 yılında Paramparça Aşklar dizisinde Nil karakterini canlandırmıştır.
 • 2010 yılında Akasya Durağı dizisinde Özge karakterini canlandırmıştır.
 • 2010 yılında Halil İbrahim Sofrasında konuk oyuncu olarak rol almıştır.
 • 2010 yılında Aşk Bir Hayal dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır.
 • 2010 yılında Kapalıçarşı dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır.
 • 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır.
 • 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Armin karakterini canlandırmıştır.
 • 2013 yılında 20 dakika dizisinde Kuzgun karakterini canlandırmıştır.
 • 2013 yılında Fatih dizisinde Dilyar karakterini canlandırmıştır.
 • 2015-2016 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde Nazlı Meriç karakterini canlandırmıştır.
 • 2016-2017 yılında Kiralık Aşk dizisinde Seda Berensel karakterini canlandırmıştır.
 • 2018 yılında Babamın Günahları dizisinde Zümrüt karakterini canlandırmıştır.
 • 2018-2019 yılında Savaşçı dizisinde Pilot Üsteğmen Funda Turaç karakterini canlandırmıştır.
 • 2008 yılında Recep İvedik 2 filminde Görevli rolünde oynamıştır.
 • 2014 yılında Hadi İnşallah filminde Bayan Kaltak rolünde oynamıştır.
 • 2018 yılında 8 filminde rol almıştır.

Müjde Uzman ne kadar kazanıyor?

 Seda karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Müjde Uzman kansere mi yakalandı?

Güzelliğinin yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de izleyenleri hayran bıraktıran başarılı oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise kansere mi yakalandı? Oldu. Başarıları ve oyunculuk yetenekleri ile ekran başındakilerinin yanı sıra sosyal medya kullanıcılarını da kendisine hayran bıraktıran oyuncu güzel 2015 yılında yılında Troid kanseri olan güzel oyuncu kanseri yenmiştir.

Müjde Uzman estetik mi yaptırdı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Müjde Uzman kimdir?
Müjde Uzman kimdir?

Müjde Uzman güzellik yarışmasına mı katıldı?

Güzelliğinin yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de izleyenleri hayran bıraktıran başarılı oyuncudan şok eden paylaşım geldi. İnstagram hesabından ünlülerin tbt yapmaya başlaması üzerine Uzman’da 17 Temmuz 2001 yılına ait bir paylaşımda bulundu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel 17 Temmuz 2001 tarihinde katıldığı Elite Model Look güzellik yarışmasına katılmış. Güzelliği bu yarışmada başarılı isim 1.’inci olmuştur.

Müjde Uzman hangi takımlı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu güzelin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise hangi takımlı olduğu oldu. Başarılı oyuncu ise tam bir futbol aşığı çıktı. Sık sık futbol maçlarını izlediğini dile getiren sosyal medya fenomeni oyuncu güzel Beşiktaşlıdır.

Müjde Uzman Kiralık Aşk

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu Kiralık Aşk dizisinde de rol almıştır.

Müjde Uzman Çatı Katı Aşk

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu Çatı Katı Aşk dizisinde de rol almıştır.

Müjde Uzman Kuzgun

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu Kuzgun dizisinde de rol almıştır.

Müjde Uzman İnstagram

Sosyal medya hesaplarında paylaşımları ile de sevilen ve beğenilen oyuncu her bir proje sonrası takipçi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. İnstagram hesabında 560 bin takipçiye sahip olan oyuncu sosyal medya da son günlerde özel yaşamı ile çok sık bahsedilmektedir.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx