Magazin

Oğuzhan Uğur kimdir?

Reklamlar

Babala Tv’de sunduğu içerikler ile sevilen Oğuzhan Uğur kimdir? Youtube platformunda ürettiği içerikler ile bir anda viral olan ve Türkiye’ye kendisini sevdirmeyi başaran sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur’un takipçileri merakta. Youtube platformunda ki başarısını diğer sosyal medya platformlarına da aktarmayı başaran sosyal medya fenomeni isimin takipçileri fenomen hakkında arama motorlarında sorulara sormaya başladılar bile. Türkiye’nin en çok abonesi bulunan ünlülerinden birisi olan Oğuzhan Uğur, geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

 Youtube platformunun başarılı isimi Oğuzhan Uğur kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Oğuzhan Uğur kimdir?
Oğuzhan Uğur kimdir?

Oğuzhan Uğur kimdir?

Babala Tv’nin sahibi ünlü Youtuber Oğuzhan Uğur ürettiği özgün içerikler ve eşsiz ekibi ile Youtube platformunun trend listelerinde yerini almaya devam ediyor. Şarkıcı ve senarist olan Uğur bu zamana kadar bir çok başarılı yapıma imzası atan ünlü isimlerden birisidir. 29 Ocak 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Uğur, sempatik halleri ve hikayeleri ile milyonların yüzünde tebessüm sebebi oldu. Pinç programının sunucusu ve Babala Tv’nin sahibi olan Uğur, aynı zamanda 2011 yılında vizyona giren Ağır Abi filminin yönetmenliğini yapmıştır. Son zamanların en çok yıldızı parıldayan oyuncularından ve fenomenlerinden birisi haline gelen Uğur’un takipçileri fenomen ismin adına bir çok fan sayfası açtı. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünden mezun olan Uğur, daha sonrasında Osman Sınav ile birlikte çalışmıştır. Sesi ile de tanınan yakışıklı fenomen isim, 2012 yılında Çok Şükür isimli şarkısı ile de müzik dünyasına adım atmıştır. Fenomen olduktan sonra da müzik çalışmalarını sürdüren fenomen isimin bir çok şarkısı bulunmaktadır.

Reklamlar

Oğuzhan Uğur kaç yaşında?

Kısa zamanda büyük bir kitleye hitap etmeye başlayan Uğur’un hakkında merak edilen bir çok detay ortaya çıktı. Takipçileri ve adına açılan fan sayfaları sık sık arama motorlarında yakışıklı fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar. En merak edilen soruların başında ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. 29 Ocak 1984 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 37 yaşında.

Oğuzhan Uğur aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz ünlü Youtuber aslen Ankaralıdır.

Oğuzhan Uğur hangi burç?

29 Ocak 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin en merak ettiği konular arasında fenomen isimin burcu yer aldı. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk. 29 Ocak 1984 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim aynı zamanda bir Kova burcu erkeği.

Oğuzhan Uğur’un boyu ve kilosu?

Hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız yakışıklı fenomen isimin ne yazık ki boy ve kilo bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Adı bu zamana kadar bir çok kişi ile anılan Oğuzhan, aşk hayatını sır gibi saklıyor. Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Oğuzhan Uğur kimdir?
Oğuzhan Uğur kimdir?

Oğuzhan Uğur ne kadar kazanıyor?

Net bilgiler olmamak ile birlikte gelirinin 1 bin dolar ile 18 bin dolar arasında olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü. Türk lirası cinsinden ise yıllık en az 500 bin kazandığı öngörülüyor.

Albüm çalışmaları hakkında

2012 yılında Çok Şükür isimli şarkısı ile de müzik dünyasına adım atmıştır. Fenomen olduktan sonra da müzik çalışmalarını sürdüren fenomen isimin bir çok şarkısı bulunmaktadır. Şarkılarını biraz daha detaylıca inceleyecek olursak:

 • Çok Şükür
 • Terbiyesizim
 • Biyolojik Unsur
 • Panpa
 • Birinci Vazife
 • Sağ Salim
 • İstemiyorum
 • Bal Prensesim
 • Dengi Dengine
 • Ege Çubukçu
 • Mağlubiyet
 • Kıskanç

Sosyal medya hesapları

21 Ocak 2011 tarihinde açtığı Babala Tv youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Uğur’un şuan bu platformda 2.61M abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Uğur’un instagramda ise 2.5M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx