Magazin

Naz Altınbaş kimdir?

Reklamlar

Naz Altınbaş İnstagram platformunun taçsız kraliçelerinden birisi haline geldi. Paylaşımları ile kısa süre içerisinde hızla yükselen ve geniş hayran kitlelerine ulaşan sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan başarılı yazar Naz Altınbaş, İnstagram platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor. Kitapları ile sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça sevilen isimler arasında hızla yükselen ve başa gelen Altınbaş’ın takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında arama motorlarında merak ettikleri detayları aramaya başladılar.

Naz Altınbaş  kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Naz Altınbaş kimdir?
Naz Altınbaş kimdir?

Naz Altınbaş kimdir?

Fikirlerim ve hislerim dışında kendimi tanımlamak hep çok zor gelmiştir. 
Kısaca hayatımdan bahsedecek olursam, 
2006 yılında ellerimin sanata olan ilgisinden ötürü, güzel sanatlar lisesine başladım. Devamında da üniversite hayatımı iç mimarlıkla devam ettirdim. Ve sonra hiç hesaba katmadığım video kurgu montaj mesleğini hızlıca hayatıma büyük bir zevkle entegre edip, kazancımı da bu şekilde devam ettirdim. Tüm bunların yanında, 14 yaşımdan beri yazı yazmayı hiç bırakmadım ve en büyük hayalimde, satırlarca anlaşılabilmekti. Yazdıklarımı mesleğimle harmanlayıp, sosyal medyada videolarımla güzel bir serüvene başladıktan sonra Youtube’da  genel koordinatörlüğünü üstlendiğim ‘Yarabandı’ 
isimli dizide yer aldım. Kısa bir süre sonra da 2019 yılında ‘Sensiz de Olur’ adlı ilk kitabımı çıkardım.

Reklamlar

Naz Altınbaş kaç yaşında?

8 Kasım 1993 doğumluyum.

Naz Altınbaş aslen nereli?

İstanbulluyum.

Hangi burçsunuz? Burçlara inanıyor musunuz?

Akrep burcuyum. Takip ettiğimi söyleyemem ama inanıyorum.

Boyunuzu ve kilonuzu öğrenebilir miyim?

Bunu pas geçme hakkımız yok mu 🙂

Reklamlar


Instagram platformunda içerik üretmeye nasıl başladınız? Bu konuda sizi destekleyenler oldu mu?

Üzerine uzunca düşündüğüm bir fikir değildi aslında. Dediğim gibi yazılarımdan yola çıktığım ve günümüze uygun şekilde video ile harmanladığım bir içerikti benim için. Destekleyenler oldu elbette. Fazla dramatik bulunup sert eleştiriler aldığımda oldu.

Nasıl fenomen oldunuz?

Fenomen sıfatını kendime hiç yakın hissedemiyorum desem… Aslında nasıl oldu hiç bir fikrim yok. Çok kısa bir sürede öylesine büyük ve samimi bir kitleye ulaştım ki, idrak edebilmek benimde epey zamanımı aldı doğrusu. Sanırım benim sırrım, üzerime giydiklerimden çok, ruhumu nasıl giydirdiğimi merak etmeleriydi. 

Hayatınızda dönüm noktam oldu dediğiniz bir olay var mı?

Elbette var. 

Yazmak nasıl bir duygu?

Kursağım da kalan her şeyi, dolaylı yollardan başka kursaklara gebe etmek kadar bencilce bazen. Ama çoğunlukla kendi kendime yetebildiğime şahitlik ettiğim en güzel ayna yazdıklarım.

Yazmaya nasıl karar verdiniz?

Çok küçüktüm yazı yazmaya heveslendiğimde. Herhangi bir kararla olmadı, içimden öyle geldi. 

Naz Altınbaş kimdir?
Naz Altınbaş kimdir?

O’nu düşünerek O’na ulaşamazsın kitabınız yayınlandıktan sonra nasıl tepkiler aldınız? 

İlk kitabıma nazaran daha yaşımda yazdığım ve özel bir kitap oldu benim için. Alt metninde aslında kendimle tokatlaştığım ve tüm şeffaflığıyla yazdığım, kendi ellerimle kendi ruhumu dövdüğüm ve belki de özümde utanmadığım her his için, çok özel ruhlardan çok özel tepkiler aldım. Bu benim için yeterli. 

Yeni bir kitap hazırlığınız var mı?

Evet var.

Hobileriniz ve fobilerinizden biraz bahseder misiniz? 

Hobilerimin en başında yazı yazmak var. Kulağıma taktığım müzikle saatlerce yürümek.
Fobilerim ise yükseklik ve böcekler sanırım.

Kullanıcı isminizi neye göre seçtiniz? Sizin için bir anlamı var mı?

İçerik üretmeye başlamadan önce de kişisel hesabım olarak kullanıyordum. Herhangi bir anlamı yok. 

Naz Altınbaş kimdir?
Naz Altınbaş kimdir?

İnstagram platformunda tasvip etmediğiniz kişiler ve ya durumlar var mı?

Aslında uzun uzadıya konuşulması gereken hassas konuların olduğunu düşündüğüm bir soru bu. Şahsen ben instagram platformunu hem içerik üretmek için hem de bunun dışında kişisel olarak keyif aldığım için kullanıyorum. Hoşuma gitmeyen, garipsediğim hiç bir içeriye ve ya kişiye bu zamana kadar bir eleştiri de bulunmadım, yalnızca parmaklarımla geçiverdim. Bana gelen kötü yorumlardan bahsedecek olursam da, çoğuna cevap verip fikrini değiştirmeye özen gösterdim. Hakaret boyutundaki eleştiriler de ise umursamayıp engellemeyi tercih ettim her zaman. Bir kitleye sayfanız açık olarak hitap ediyor olmak ve belki de herkese hitap etmeyen içerikler üretiyor olmak, bence tüm bu özgür fikirlere saygı duymak kadar, şahsi kırmızı çizgilerinizi de belirlemek çok önemli. 

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında nazaltnbas hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Altınbaşın instagram da ise 148B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?


Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx