Haber

Netflix Avlu Dizisinin Yeni Bölümleri Çekilmeye Başlandı! Dizide Kimler Yok ki?

Reklamlar

İlk iki sezonu heyecanla izlenen ve fenomen seyirci kitlesi oluşturan dizi Netflix te yeniden sevenleri ile buluştu. Digital platform olan Netflix Avlu dizisinin takipçilerine ve sevenlerine yayına girmesi ile büyük bir umut ve heyecan yarattı. Daha önce seyredilen 2 sezondaki bölümleri tekrar yayınlamaya başlayan Netflix yeni sezon bölümlerine de devam edecek mi heyecanla bekleniyor. Son günlerde dizi fenomenlerinin aklında deli sorular yeni bölümler ne zaman başlayacak?

Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Şu anda birinci sezon bölümlerini yayınlamaya başlayan Netflix kanal yöneticilerinden hiçbir açıklama gelmedi. Eski sezonlardan birinci sezon bölümlerinin tekrarları yayınlanmaya başladı. Devamında ikinci sezon bölümleri yayınlanacakmı bilinmiyor. Hatta devamında yeni bölümler ekrana gelecek mi merak konusu olarak izleyiciler tarafından takip edilmeye devam ediyor.

Avlu dizisi Netflix'e geçti: Yayın tarihi açıklandı

Oyuncuların Haberi Var Mı?

Avlu dizisi ile ilgili olarak Netflix’te eski sezonlardan birinci sezon bölümleri yayınlanmaya başladı ve fenomenler tekrar niteliğindeki bu bölümleri de seyretmeye devam ediyor. Dizinin ikinci sezon bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda dizi ve digital platform yöneticilerinden hiçbir açıklama gelmedi.

Reklamlar

Dizinin başrol oyuncularından Demet Evgar dizi ile ilgili bazı bilgiler verdi. Dizi ile ilgili kendisi dahil oyunculara herhangi bir yayından kaldırılma durumu ile ilgili bir bilgi verilmemiş. Henüz çekimler başlamış değil ama çok yakın bir zamanda başlayacağı ile ilgili tahminlerini dile getirmiş.

Daha önce birçok çekim yapıldığı ve şu anda eski bölümlerin yayınlanmaya başladığını söyleyen Demet Evgar birinci ve ikinci sezon bölümleri zaten yayınlanmış ve tekrar izleyici ile buluşturulan bölümler olduğunu belirtti. Üçüncü sezon ile ilgili de bölümlerden çelimler yapıldığını onlarında yayınlanabileceğini söyledi. Ama yeni çekimlerle ilgili hiçbir net bilgiye sahip olmadığının da altını çizdi.

Avlu Dizisinin Yeni Bölümleri Yayınlanacak mı?

Digital televizyon dünyasının en ilgi gören platformlarından Netflix de fenomen ve geniş bir izleyici kapasitesine sahip olan Avlu dizininin birinci sezon bölümleri yayınlanmaya başladı. Devamında ikinci sezon bölümleri başlayacak mı üçüncü sezon çekimleri biten bölümler başlayacak mı yoksa Avlu dizisi yayından kaldırılacak mı takipçileri tarafından merakla bekleniyor.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx