Magazin

Nigar Muharrem Kimdir? Nerelidir?

Reklamlar

Sosyal medyada söylediği şarkılar ile kendisine olan ilgiyi toplayan, beğeni kazanan Nigar Muharrem hakkında bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Nigar Muharrem kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, evli mi gibi hakkında tüm bilgileri yazımızda bulacaksınız. Popüler şarkıcı hakkında tüm bilgiler yazımızda sizlerle buluşuyor.

Nigar Muharrem Hakkında

Nigar Muharrem sosyal medyada, Youtube’da ve benzer diğer mecralarda seslendirdiği şarkılar ile isminden söz ettirmiştir. Özellikle YouTube kanalı üzerinden paylaştığı şarkılar ile popülerliğini artırmıştır.

Nigar Muharrem
Nigar Muharrem

Nigar Muharrem Nereli?

Nigar Muharrem aslen Azerbaycanlıdır.

Reklamlar

Nigar Muharrem Kaç Yaşında?

Nigar Muharrem 1995 yılında Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. 2022 itibari ile 27 yaşındadır.

Nigar Muharrem Eğitimi

Azerbaycan da psikoloji bölümünü bitirmiştir. Eğer müzisyen olmasa sosyal medyada tanınıp ünlenmese psikolog olarak devam edeceğini söylüyor.

Nigar Muharrem
Nigar Muharrem

Nigar Muharrem Nereli?

Türkiye’de YouTube üzerinden sesini duyuran ve sevilen Nigar, aslen Azerbaycanlıdır ve Azerbaycan doğumludur.

Nigar Muharrem Hangi Şarkıları Seslendirerek Tanınmıştır?

Özellikle Neredesin Sen, Hep Sonradan, Neylersen, Başka Birisini Sevebilmirem, Vazgeçtim, Karadeniz Türküleri, Yalan Deyir, Koyverdin Gittin Beni, Ona Göre gibi parçalar ile takipçi kitlesinin beğenisini kazanmıştır.

Reklamlar
Nigar Muharrem şarkıları
Nigar Muharrem şarkıları

Nigar Muharrem şarkıları

Eşsiz sesi ve çıkarmış oldu şarkılar ile kısa zamanda müzik piyasasını altını üstüne getiren Nigar Muharrem, bu zamana kadar birçok başarılı yapımı imza atmıştır.

 • Seviyor Sandım
 • Hesret Negmesi
 • Belke De
 • Yalnızlar Şehri
 • Ama Galiba
 • Sensizlik
 • Sensiz
 • Aykırı Yolları
 • Sevmez
 • Sus Kalbim
 • Ciğeri Yakıyor
 • Hasret Nağmesi
 • Bir beden
 • Sevmeyecem
 • Kaderim Yaralı

Nigar Muharrem Seviyor Sandım

Bundan sonra ondan aşk dilenmem
Zaten sevgi değil bana oldu cehennem
Artık kendimden başkasına da güvenmem
Onu kolay kolay kolay affetmem

Nigar Muharrem Omuzumda Ağlayan Bir Sen

Omuzumda ağlayan bir sen
Ne çok isterdim bir bilsen
Kalmadı artık bak kimsem
Sensizlik gitsin sen gel

Nigar Muharrem Nasıl Popüler Oldu?

Youtube de seslendirdiği şarkıların videolarını paylaşarak tanınan Azerbaycanlı Nigar Muharrem 27 yaşındadır. Seslendirdiği şarkılar ile dinleyicilerinin sevgisini kazanmıştır. Arabesk ve türkü tarzında şarkıları daha çok sevdiği için o tarz şarkılar seslendirmiştir.

Nigar Muharrem, Türkiye’de ve Azerbaycan’da da ünlü olan Emrah Karaduman ile de şarkı yapmıştır. Özellikle Neredesin Sen, Hep Sonradan, Neylersen, Başka Birisini Sevebilmirem, Vazgeçtim, Karadeniz Türküleri, Yalan Deyir, Koyverdin Gittin Beni, Ona Göre gibi parçalar ile takipçi kitlesinin beğenisini kazanmıştır.

Nigar Muharrem
Nigar Muharrem

Nigar Muharrem Hakkında Merak Edilenler

Nigar Muharrem’i en çok sinirlendiren şeyler arkadaşlarının rekabet yarışında olması bu durumdan hiç hoşlanmadığını dile getiriyor. Çocukluğundaki rahatlığını ve kaygısızlığını çok özlediğini dile getiriyor.

En sevdiği Türk yemeği kuru fasulye künefe ve baklavanın da vazgeçilmezi olduğunu söylüyor. Türkiye’de tanınacağını tahmin etmediğini dile getiriyor. Türkiye Azerbaycan’dan daha büyük olduğu için tanınma ihtimalinin daha az olduğunu düşünüyormuş.

Kişiliğini en iyi tanımlayan hayvan köpekteki sadıklıktan kendinde olduğunu ve aynı zamanda başka bir hayvan olarak da tembel olduğunu dile getiriyor. En sevdiği şarkıların eski türküler ve şarkılar olduğunu söylüyor. Neşet Ertaş’ın Gönül Dağı şarkısını çok sevdiğini dile getiriyor.

Müzikten vazgeçmesinin zor olduğunu ancak insanlar tarafından beğenilmemesi durumunda belki vazgeçebileceğini dile getiriyor. Kendisinin hiç popçu olmadığını söyleyerek arabeskçi olduğunu dile getirmiştir. Ayrıca Ceza mı, Sagopa mı diye sorulan soruya tabi ki Sagopa Kajmer diye cevap vermiştir.

Nigar Muharrem Instagram Hesabı
Nigar Muharrem Instagram Hesabı

Nigar Muharrem Instagram

Instagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni sanatçı, eşsiz müzikleri ile de  instagram platformunda ise 292B takipçisi mevcut.

Nigar Muharrem Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Nigar Muharrem kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, evli mi gibi hakkında tüm bilgileri yazımızda bahsettik. Yorumlarınızı bize gönderin yayınlayalım.

Ayrıca, ilginizi çekebilecek içerik: Bülent Kocamanoğlu Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx