MagazinHaber

Nihan Ünsal Burak Sergen’e Zina Davası Açtı!

Reklamlar

Nihan Ünsal Burak Sergen’e Zina Davası Açtı! Entübe edilen Burak Sergen, bir ay yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata döndü. Kendisinden 28 yaş küçük olan eşi Nihan Ünsal tarafından aldatıldığını öğrenen Sergen, zina nedeniyle boşanma davası açtı.

Ünsal, eski eşine dava açarak olayla ilgili iddialarda bulundu.

Korona virüs nedeniyle bir aydır yoğun bakımda olan Burak Sergen, kendisinden 28 yaş küçük Nihan Ünsal ile evlendikten kısa bir süre sonra aldatıldığını öğrendi. Burak Sergen, Ünsal’a zina davası açmıştı.  

Reklamlar

Nihan Ünsal ise Burak Sergene de zina iddiası işe boşanma davası açmıştır. Ünsal, dilekçesinde Sergen’in başka bir kadınla çocuğunu tanıştıracak kadar ciddi bir ilişkisi olduğunu iddia etti ve bunu kabul etti. Ayrıca Nihan Ünsal, ünlü oyuncunun evlilik sürecinde kendini borç altına soktuğunu ifade etti.

Nihan Ünsal, “Beni kendisinden uzaklaştırmıştır ve sürekli hatalar yapmıştır” iddiasında bulunmuştur.

Nihan Ünsal Kimdir?

Nihan Ünsal 1986 doğumlu olup İzmir Göztepe’de yaşamaktadır. Ünsal, özel bir akademide sunucu ve konuşmacı olarak eğitim görmektedir. Nihan Ünsal ve Burak Sergen, 11 Şubat 2019’da nişanlandı. Çift, 4 Haziran 2021’de evlenmiştir.

Burak Sergen Kimdir?

Burak Sergen 1961 doğumludur ve 60 yaşındadır. Ressam Semih Sergen’in oğlu ve Toprak Sergen’in abisidir. Ankara Devlet Konservatuarında 1984 yılında mezun olup daha sonra Bursa Devlet Tiyatrosu’nda ise staj yapmıştır.

Reklamlar

Staj sonrası Ankara Devlet Tiyatrosu’na atandı. Halen Devlet Tiyatrosu’ndaki görevine devam etmektedir. Devlet Tiyatrosu’ndaki sanatının yanı sıra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Müdür Yardımcısı ve Yönetmen olarak çalıştı. Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır.

Televizyon ve sinema filmlerinde de rol almıştır. Devlet Tiyatrosu görevlerinin yanı sıra Tiyatro kare, Tiyatro Baykuş gibi özel tiyatrolarda yönetmen ve oyuncu olarak çalışmıştır.

Rol Aldığı Oyunlar

  • Richard: Aşk Durumları-Elf Yapım-2017
  • Ruki: Çingene Boksör-Derin Mavi Fikirler-2015
  • Adolf: Pip Utton-Bo Sahnesi-2013
  • Koca Sinan: Hakan Altıner-Fazıl Hayati Çorbacıoğlu-Tiyatro Kedisi-2011
  • Vahşi Batı: Sam Shepard-Tiyatro Baykuşu-2011
  • Neyzen: Tuncer Cücenoğlu-Tiyatrokare-2001
  • Katharina Blum Trajedisi: Heinrich Böll-Ankara Devlet Tiyatrosu-2001
  • III. Richard: William Shakespeare-Ankara Devlet Tiyatrosu-2001
  • Gılgamış: Zeynep Avcı-Ankara Devlet Tiyatrosu-1996

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx