Genel

Kubilay Aka ve Tuğçe Açıkgöz Aşk mı Yaşıyor?

Reklamlar

Show TV’de yayınlanan Oğlum dizisinin başrol oyuncuları Kubilay Aka ve Tuğçe Açıkgöz aşk mı yaşıyor? Kubilay Aka’nın sevgilisiyle sosyal medyada paylaştığı samimi fotoğrafları aşk iddialarını güçlendirdi.

Oğul dizisinde Bulut karakterini oynayan Kubilay Aka, Çağrı Tel kıvırandan ayrılan Aslı Bekiroğlu ile görüntülendi. Aslı Bekiroğlu, Kubilay Aka ile arkadaş olduğunu ve aralarında bir ilişki olmadığını ifade etmiştir. Kubilay Aka’nın adı, Oğlum dizisinde partneri Tuğçe Açıkgöz ile konuşulmaya başlandı.

 Kubilay Akanın Instagram hesabından paylaşmış olduğu son fotoğraf aşk iddialarını gündeme getirmiştir. Kadıköy kızı notuyla paylaştığı fotoğrafta Aka’nın Açıkgöze bakışı da dikkat çekti. Tuğçe Açıkgöz bu gönderiye cesur bir emojiyle yanıt verdi, “Gözlerinde sevgi dolu bakışı görüyorum” diyerek yanıt vermiştir.

Reklamlar

Kubilay Aka Kimdir?

27 yaşında olan Kubilay Aka, 5 Mayıs 1995’te İstanbul’da doğdu. Bir fırsatla oyunculuğa başlayan Aka, Vatanım Sensin, Çukur ve Aşk 101 gibi dizilerde oynadı. Kubilay Aka, 5 Mayıs 1995’te İstanbul’da doğdu.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havalimanı İşletmeciliği mezunu olan Aka, oyunculuk kariyerine birçok farklı dizi ve filmde rol alarak başlamıştır. İki sezondur Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterini oynayan Aka, Çukur dizisinde Celasun karakterine hayat vermeye devam etmektedir.

Yine son olarak Maske kimsin sen isimli eğlence programında da kuzgun kostümü içerisinde başarılı bir performans sergileyen Kubilay aka, bu alanda da oldukça yetenekli olduğunu göstermiştir.

Tuğçe Açıkgöz Kimdir?

Tuğçe Açıkgöz, 10 Şubat 1993 tarihinde Ankara’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Açıkgöz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Çocuk-Genç Eğitim Birimi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyuncu şu anda aynı birimde asistan olarak çalışıyor.

Reklamlar

İlk oyunculuk deneyimini 2005 yılında vizyona giren Alaturka filmi ile yaşayan Açıkgöz, geçtiğimiz günlerde Leke dizisinde Şirin karakterine hayat vermiştir. Açıkgöz 1.67 boyunda, 53 kiloda ve Kova burcuna sahiptir. 2007 yılında “Vatan Şükran Günü” dizisinde Şehit eşini canlandıran ünlü oyuncu, 2015 yılında “Yaz Hikayesi” dizisinde Ekim karakterinde yer almıştır. Yakın zamanda yayınlanan Börü dizisinde oynamaktadır.

Dizileri ve Filmleri

  • 2005-Alaturka
  • 2005-Babam Geri Döndü
  • 2007-Vatan sayesinde
  • 2011-Ağlama
  • 2014-Alev
  • 2015-Yazın Öyküsü
  • 2016-Babamın Mirası
  • 2019-Leke
  • 2021-Sol Yanım
  • 2021-Börü 2039

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx