Haber

Öyle Bir Dizi Geliyor Ki? Türkiye’de Bir İlk Yaşanıyor! İşte O Dizi

Reklamlar


Yakında televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı dizisinin yayınlanan tanıtım videosu son derece dikkat çekti ve sevenlerin beğenisini kazanmayı başardı. Sadece bir tanıtım videosu ile bu kadar ilgiyi toplayan dizi bölüm yayınlandığında göreceği ilgi ise merak konusudur. Yakın bir zamanda yayınlanması bekleniyor. Dizide yer alan karakterler ile oyuncuların uyumu da müthiş bir etki ortaya çıkarmış gibi görünüyor. Uyarlama bir dizi olan Bir Annenin Günahı dizisinde anne çocuğu için bir suç işliyor. Bunca suç ve sırrın arasında da iki gencin aşkı yaşanıyor. Çok duygusal bir dizi olması bekleniyor. Yayınlandığı zaman ilk bölümü ile reytingde ilk sıraya yerleşerek daha sonra da bu başarısını koruyacağı söyleniyor.

Bir Annenin Günahı Dizisinin Tanıtımı!

Dizinin tanıtımında bir anne ve oğlunun yaşam hikâyesinden bir kaç kesit yer alıyor. Tanıtım içerisinde yer alan okul sahnesinden çocuğun hukuk okuduğu anlaşılıyor. Dizi uyarlama bir dizisidir. Senaryosunun hemen hemen hepsini uyarladığı söyleniyor. Dizinin tanıtımı sosyal medyada çok büyük bir ilgi toplamış ve uzun süre gündemde kalmayı başardı.

"Bir Annenin Günahı"nın ilk tanıtımı dikkat çekti!

Henüz fragman yayınlanmada da insanlarda çok büyük bir merak uyandırmayı başardı. Hemen hemen herkes bu tanıtımı gerek televizyondan gerekse internetten seyretti. İlk bölümü yayınlandığı an büyük bir ilgi göreceği ve reytinglerde ilk sırada yer alacağı söylendi.

Reklamlar

Bir Annenin Günahı Dizisinin Müzikleri İz Bıraktı!

Bir Annenin Günahı dizisi tanıtımında yer alan sahneler ve müzikler insanları etkisi altına almayı başardı. Dizi müziklerinde dünyaca ünlü ve sık sık Türkiye’de konserler veren İranlı müzisyen Mohsen Namjoo yer aldı. Bu müzisyenin  dokunaklı şarkıları ile tanıtım videosunda izleyicilerde büyük bir merak ve ilgi uyandırmayı başardı. Bir Annenin Günahı dizisi Filipin uyarlaması bir dizidir.

Filipinler’de büyük bir ilgi gören bu dizi ülkemizde de büyük ilgi görecek gibi görünüyor. Bu dizide yer alan oyuncu kadrosu içerisinde Özge Özberk, Emre Kınay, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Pamir Pekin ve Simay Barlas yer alır. Herkes büyük bir merakla dizinin yayınlanmasını bekliyor.

Selma Ulusoy

Reklamlar

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx