Sağlık

Perebron Şurup Ne İşe Yarar? Perebron Şurup Nasıl Kullanılır?

Reklamlar

Bu şurup, öksürüğü ve solunum yolları hastalıklarını iyileştiren bir ilaçtır. Bu yazımızda Perebron Şurup fiyatı ne kadar, Perebron Şurup ne işe yarar, Perebron Şurup ne için kullanılır, Perebron ne şurubu, Perebron Öksürük Şurubu nasıl kullanılır ve Perebron Şurup Kadınlar Kulübü yorumları nelerdir gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Uyarı
İlaç Satışı İnternet Sitelerinden Yapılamaz. İlaçlar Sadece Eczanede Satılır. Bu yazı sadece bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.

Perebron Şurup Nedir?

Bu şurubun beş mililitresi, aktif madde olarak elli miligram oksolamin fosfat içerir. Yardımcı maddeler olarak ise sitrik asit susuz, metil paraben (E218), ponso 4R (E124), frambuaz esansı, şeker ve distile su içerir.

Perebron Şurup Ne İşe Yarar? Perebron Şurup Nasıl Kullanılır? 2024 Perebron Şurup
Perebron Şurup Nedir?

Perebron Şurup Ne İşe Yarar?

Bu şurup etken madde olarak oksolamin fosfat içerir. Bu şurup solunum yollarında biriken mukozayı giderir. Ayrıca solunum yollarındaki iltihap ve yangıyı, tahrişi, ateşi ve ağrıyı giderir. Aynı zamanda öksürüğü giderir.

Reklamlar

Perebron Şurup Ne İçin Kullanılır?

Bu şurup öksürük, solunum yolları iltihabı, solunum yolları tahrişi, ateşi ve ağrıyı iyileştiren bir ilaçtır.

Perebron Ne Şurubu?

Perebron Şurup, prodüktif olmayan öksürük için kullanılan, ağırlıklı olarak periferik etkiye sahip bir öksürük kesicidir.

Perebron Öksürük Şurubu Nasıl Kullanılır?

Yetişkinler için bu şurup günde üç kez olmak üzere beş mililitre kullanılmalıdır. İki yaşından büyük çocuklarda ise günde dört kez ve tok karnına beş mililitre kullanılmalıdır.

Perebron Şurup Kadınlar Kulübü

“Öksürük şurubu tadı kavramının hayatımıza girmesine neden olan balgam söktürücü öksürük şurubu. Vişnemsi, frambuazımsı aroması vardır. Seveni de vardır ama çoğunluğu hayattan soğutur.”

Reklamlar

“Yaklaşık 10 günlük faranjit tedavisinin ardından öksürük problemim geçmediği için doktor reçetesi ile aldığım ilaçtır. Doktor yemek kaşığı ile iç demişti ben de öyle yaptım, yapmaz olaydım. Bu ilacı içtikten takriben 30-40 dk sonra aşırı terleme ile birlikte tansiyon düşmesi yaşadım, görmede hafif bulanıklık ve kafada yoğunluk -uyuşma hissi- oldu. hemen bilgisayar başından kalkarak uzandım ve yarım saat sonra kendime gelmeye başladım. İlacı içmemin üzerinden neredeyse 2 saat geçti hala etkisini hissediyorum yoğun bir uyku ve yorgunluk hali var. Reçetede yazan numarayı arayarak bu durumu ileteceğim bir daha içmeye korkuyorum, mecbur kalırsam çay kaşığı ile alacağım.”

“Etken maddesi oksolamin fosfattır. Solunum yolları mukozasının inflamasyonuna bağlı ateş, ağrı ve tahrişi ortadan kaldıran; balgamı eritici etkisi ile salgıları sulandıran ve böylece öksürüğü sebebi ile birlikte tedavi eden bir ajandır.”

İlginizi çekebilir: Sipraktin Şurup Ne İşe Yarar?

Faydalı ve güncel içerikler için bizi Instagram adresimizden de takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx