Magazin

Pınar Deniz’in gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi kim?

Pınar Deniz sevgilisi kim? Pınar DCeniz hangi dizilerde rol aldı?

Reklamlar

Pınar Deniz’in gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi kim? Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin Erguvan karakterine hayat veren Pınar Deniz, oyunculuğu ile gündem olan isimlerden birisidir. Yargı dizisinde hayat verdiği Ceylin karakteri ile merak edilen Pınar Deniz kaç yaşında? Pınar Deniz nereli? Pınar Deniz sevgilisi kim? Pınar Deniz hangi dizilerde rol aldı? Başarılı oyuncunun hayranları hayatı hakkında bir çok detayı merak ediyor. Yazımızda sizlerle okurlarımız için merak edilen bütün detaylara yer verdik. 

Pınar Deniz'in gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi kim?
Pınar Deniz’in gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi kim?

Pınar Deniz kimdir?

4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Türk oyuncu Pınar Deniz rol almış olduğu birçok yapım da göstermiş olduğu üstün başarıları ile gerek sosyal medyada gerek dizi ve film platformlarında aranılan ve de beğenilen isimlerden birisi olmuştur.

Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak 4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 2 yaşından itibaren İstanbul’a taşınmış ve Tarabya’da  büyümüştür. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra hayallerinin bu olmadığının farkına vararak dizi ve film sektörüne atılan Pınar Deniz 2014 yılında ilk oyunculuk deneyimi olan Sil Baştan dizisinde Evrim karakterini canlandırmıştır.

Reklamlar

Başarılı oyuncu aynı yıl içerisinde Murat Dakılıç’ın Yani isimli şarkısının klipinde de rol almıştır. 2016-2018 yılları arasında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterine hayat veren oyuncu güzel renkli gözleri ile de dikkat çekmektedir. 2018 yılında yayınlanan başrolünü Berk Cankat ile paylaştığı Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe karakterini canlandıran başarılı oyuncunun asıl yıldızının parladığı ve sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edildiği dizi ise Aşk 101 dizisi olmuştur.

Netflix platformunda yayınlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandıran başarılı oyuncu daha sonrasında 2021 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisine Ceylin Erguvan karakteri ile dahil olmuştur. Oyuncu Pınar Deniz meslektaşı olan Yiğit Kirazcı ile uzun zamandır aşk yaşıyor. Geçtiğimiz yaz sezonu içerisinde çekilen Aşkın Kıyameti adlı sinema filminde tanışan iki meslektaş tanıştıktan sonra Aşk yaşamaya başlamışlardı.

Çift geçtiğimiz aylarda Koronavirüse yakalandı. Oyuncu çiftin karantinası bittikten sonra el ele pozları ile magazincilere yakalandılar. Yaklaşık 7 aydır kendisi gibi oyuncu olan Yiğit Kirazcı ile birlikte yaşayan Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde ilişkilerinde çıkan sorunlar neticesinde ayrılma kararı aldıklarını duyurdular. 7 aydır birlikte yaşayan çift ilişkilerini sonlandırdı

Pınar Deniz kaç yaşında?

4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Türk oyuncu Pınar Deniz, 28 yaşındadır.

Reklamlar

Pınar Deniz aslen nereli?

Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak 4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 2 yaşından itibaren İstanbul’a taşınmış ve Tarabya’da  büyümüştür.

Pınar Deniz'in gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi kim?
Pınar Deniz’in gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi kim?

Pınar Deniz hangi burç?

4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Akrep burcu kadınıdır.

Pınar Deniz boyu

Doğal güzelliği ve kusursuz fiziği ile de dikkat çeken yetenekli oyuncu 1,68 boyundadır.

Pınar Deniz kilo

Fit görünümü ve orantılı fiziği ile izleyicileri kendine hayran bırakan Deniz, 52 kilodadır.

Pınar Deniz mesleği

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olduktan başarılı isim dizi ve sinema sektöründe çalışmaya başlamıştır.

Pınar Deniz dizileri

Pınar Deniz 2014 yılında ilk oyunculuk deneyimi olan Sil Baştan dizisinde Evrim karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu aynı yıl içerisinde Murat Dakılıç’ın Yani isimli şarkısının klipinde de rol almıştır. 2016-2018 yılları arasında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterine hayat veren oyuncu güzel renkli gözleri ile de dikkat çekmektedir.

2018 yılında yayınlanan başrolünü Berk Cankat ile paylaştığı Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe karakterini canlandıran başarılı oyuncunun asıl yıldızının parladığı ve sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edildiği dizi ise Aşk 101 dizisi olmuştur. Netflix platformunda yayınlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandıran başarılı oyuncu daha sonrasında 2021 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisine Ceylin Erguvan karakteri ile dahil olmuştur.

 • 2014   Sil Baştan  (Evrim)
 • 2015   Beyaz Yalan  (Azra) 
 • 2016-2018    Vatanım Sensin  (Yıldız)  Başrol oyuncusu
 • 2018   Bir Deli Rüzgar  (Gökçe Yücel) Başrol oyuncusu
 • 2020   Aşk 101   (Burcu) Başrol oyuncusu
 • 2020   Menajerimi Ara   Konuk oyuncu
 • 2021   Aşk 102    (Burcu) Başrol oyuncusu
 • 2021 Yargı (Ceylin) Başrol oyuncusu
Pınar Deniz'in gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi kim?
Pınar Deniz’in gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi kim?

Pınar Deniz filmleri

Pınar Deniz 2017 yılında yayınlanan Kardeşim Benim 2 sinema filminde ilk sinema deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncu güzel burada başrol karakteri olan Didem’e hayat vermiştir. 2020 yılında yeniden bir sinema filminde rol alan başarılı oyuncu İnsanlar İkiye Ayrılır yapımında başrol karakteri olan Ceren’i canlandırmıştır. 2021 yılında ise Aşkın Kıyameti isimli sinema filminde Selin karakterini hayat vermiştir.

 • 2017- Kardeşim Benim 2 (Didem)
 • 2020- İnsanlar İkiye Ayrılır (Ceren)
 • 2021- Aşkın Kıyameti (Selin)

Pınar Deniz sevgilisi?

Oyuncu Pınar Deniz meslektaşı olan Yiğit Kirazcı ile uzun zamandır aşk yaşıyor. Geçtiğimiz yaz sezonu içerisinde çekilen Aşkın kıyameti adlı sinema filminde tanışan iki meslektaş tanıştıktan sonra Aşk yaşamaya başlamışlardı.

Çift geçtiğimiz aylarda Corona virüse yakalandı. Oyuncu çiftin Garanti nasıl bittikten sonra el ele pozları ile magazincilere yakalandılar. Yaklaşık 7 aydır kendisi gibi oyuncu olan Yiğit kirazcı ile birlikte yaşayan Pınar Deniz geçtiğimiz günlerde ilişkilerinde çıkan sorunlar neticesinde ayrılma kararı aldıklarını duyurdular. 7 aydır birlikte yaşayan çift ilişkilerini sonlandırdı

Pınar Deniz Yiğit Kirazcı

2021 yılında Aşkın Kıyameti isimli sinema filminde Selin karakterini hayat veren başarılı isim rol arkadaşı olan Yiğit Kirazcı ile aşk yaşamaya başlamıştır. 7 aydır kendisi gibi oyuncu olan Yiğit kirazcı ile birlikte yaşayan Pınar Deniz geçtiğimiz günlerde ilişkilerinde çıkan sorunlar neticesinde ayrılma kararı aldıklarını duyurdular. 7 aydır birlikte yaşayan çift ilişkilerini sonlandırdı

Pınar Deniz estetiksiz hali

Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Pınar Deniz hakkında merak edilen bir diğer detay ise güzelliği oldu. Başarılı oyuncunun takipçileri sıklıkla estetik yaptırıp yaptırmadığını merak ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada “hiç estetiğim yok, bir tek dişlerimi yaptırdım. Kaşlarımı dahi bugüne kadar hiç aldırmadım. Küçükken kulaklarımı kepçe sanıp saçlarımla örtmeye çalışıyordum ama sonradan kulaklarımın da kepçe olmadığını öğrendim” demiştir. Başarılı oyuncunun eski fotoğrafları ortaya çıkınca akıllarda soru işareti oluştur. Deniz Peniz estetik mi yaptırdı?

Pınar Deniz İnstagram adresi

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ünlüler arasında yer alan ve aynı zamanda Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde başrol karakteri olan Ceylin Erguvan’a hayat veren Pınar Deniz, İnstagram platformunda 2.4M takipçiye sahiptir. Aktif olarak paylaşımlarda bulunan ve güzelliği ile adeta büyüleyen başarılı oyuncu ismin atmış olduğu bu fotoğraflara hayranları tarafından binlerce beğeni ve yorum gelmektedir.

Pınar Deniz İnstagram adresi https://www.instagram.com/pinarrdenizzz/?hl=tr

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx