Markalar

Rezonans Kanunu Nedir?

Rezonans kavramı, temel olarak bir sistemin kendi doğal frekansında titreşim yapma eğilimini ifade eder. Bir çocuğun sallanmak için nasıl uygun zamanlama beklediğini veya bir müzisyenin en güzel sesi nasıl bulduğunu düşünün. İşte burada, rezonansın büyülü etkisi devreye giriyor.

Rezonans Kanunu, çekim yasasının nasıl kullanılacağının temelidir. Dışarıya ne yansıtırsanız onu getirirsiniz çünkü sizde yankı uyandıran şey budur. Tıpkı arkadaş edinmek gibi, eğer sporla ilgileniyorsanız, sporla ilgilenen insanlarla rezonansa girersiniz. Arabalardan nefret ediyorsanız, arabalardan nefret eden bir kişiyle rezonansa girersiniz.

Rezonans kanunu, yansıtılan titreşim hızının, aynı rezonansa sahip enerjilerle uyumlu hale geleceğini ve enerjileri geri çekeceğini belirtir. Çekim Yasası burada devreye giriyor. Hissettiklerimiz ve kendimizle konuştuklarımız fiziksel gerçekliğimiz olacaktır. Buna dinlediğimiz müzik, izlediğimiz televizyon ve çevremizdeki insanlar da dâhildir.

Yayılan frekansın büyüklüğüne bağlı olarak sevginin rezonansının nefret/korkunun rezonansından çok daha güçlü olduğuna dikkat etmek önemlidir. Sevgi birleştirici bir enerjidir, korku ise ayırıcı bir enerjidir. Bu duygular, elektromanyetik alanımız aracılığıyla güçlendirilen titreşimli frekanslarımızı yaratır. Aşk, temas ettiği tüm enerjileri yükseltme yeteneğine sahiptir. Sevgiyle konuşarak ve hareket ederek, hayatımıza sevgiyi ve iyiliği geri getirme rezonansımızı öğretiyoruz. Aşk korkudan daha güçlü olduğu için her zaman korkudan daha güçlü, daha iyi ve daha hızlı çekecektir.

İki nesne veya insan bir araya geldiğinde, her ikisi de kendi rezonanslarını ortaya koyar Daha güçlü rezonansa sahip vücut, her zaman daha zayıf rezonansa sahip bedeni titreşimiyle eşleşir ve onu etkilemeye başlar.

Rezonans Kanunu Her Zaman İşe Yarar mı?

Enerjik bir eşleşme içinde değilseniz, aslında arzuladığınız şeyi kendinizden daha da uzaklaştırabilirsiniz. Bolluğu arzuluyorsanız ama her zaman bardağınızın yarısının boş olduğunu hissediyorsanız, o zaman bolluğu reddediyorsunuz demektir. Sevgi dolu bir ilişki arzuluyor ama kendinden nefret besliyorsan, o zaman asla sevgi dolu bir partneri kendinize çekemezsiniz.

Eğer isteklerinizin gerçekleşmediğini düşünüyorsanız muhtemelen arzuladığınız şeyle uyumsuzluk içindesiniz. Yokluk ve bolluk; korku ve sevgi; sağlık ve hastalık bunlara bir arada sahip olamazsınız. Arzuladığınız şeye tamamen odaklı olmanız ve size gelmesi için hayal ettiğiniz şeyin enerjisel frekansına girmeniz gerekir.

Reyhan İldaş bir koç ve Thethahealing uzmanıdır. “Senden Başla” eserini yazmıştır. Rezonans Kanunu ve daha fazlası hakkında bilgi almak bunları hayatınızda nasıl kullanacağınızı öğrenmek için 0533 745 93 98 telefon numarasından ya da info@reyhanildas.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Begonya

admin

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx