Magazin

Şahin Irmak ve Asena Tuğal ayrıldı mı?

Reklamlar

Çok Güzel Hareketler Programından hafızalarda yer etmiş olan Şahin Irmak ve eşi Asena hanım evlendikten bir süre sonra ‘ Boşanacaklar mı?, Anlaşamıyorlar mı?, Evlilik hayatları sallantıda mı?’ gibi sorular akıllara geldiğinde Şahin bey ‘Her şey yolunda’ diyerek bu iddiaların asılsız olduklarını söyleyerek evlilik hayatının normal olduğunu dile getirmişti. Asena Tugay bu sorulara cevap vermediği için herkesin aklında ‘Acaba?’ sorusu oluşsa da ilerleyen süreçte kendilerinin arasında herhangi bir olumsuz durum basına ve çevrelerine yansımadığı basın tarafından dikkat çekildi.

Bilindiği üzere 2015 yılında nişanlanmışlar, 2018 yılında dünya evine adımlarını atmışlardı. Romantik komedi filmleri ‘Aşk Yolunda’ tanıtım röportajında çocuk konusunda düşünceleri sorulmuş uzun süredir yapılan evliliklerini taçlandırmayı eşi ile anlaşmalı olarak ikisinin de düşünmediğini ‘Çocukla uğraşamam Asena da istemiyor!’ diyerek birbirleri ile olan fikir birliklerini dile getirmişti. Aralarındaki uyumu uzun süredir devam ettirdikleri herkes tarafından bir gerçek. 

Şahin Irmak kimdir?

Bu yıl kırk yaşına basan Şahin bey 29 ekim 1981 doğumludur. Doğum yeri İzmir olarak kayıtlara geçmiş olsa da aslen Çıldırlıdır. Film ve televizyon hayatı dolu dolu ve başarılı yapımlar altında şekillenen Şahin beyin ünlenmesi ve tanınırlık kazanması Türkiye’nin en büyük ikinci bütçesine sahip olan dizi olarak bilinen, Gaziantep’in Fransız işgalinden kurtuluşunu konu alan Dram-Tarih türündeki televizyon dizisi ve Çok Güzel Hareketler Bunlar programında BKM Mutfağın içinde bir çok skeç karakterini canlandırarak herkesin aşina olduğu ve bilinirliğini kazandığı bu yapımlardır. Kendisinin usta isimlerin olduğu kadrolarda yer aldığı bilinmektedir.

Reklamlar
Şahin Irmak ve Asena Tuğal ayrıldı mı?
Şahin Irmak ve Asena Tuğal ayrıldı mı?

Bu filmler; 2014 yılında çıkan başrollerini Şener Şen, Meltem Cumbul ve Timuçin Esen’ in paylaştığı yönetmenliğini Yavuz Turgul’ un yaptığı ve Film Akademi Ödülleri2nde ‘En İyi Yabancı Film’ dalında Türkiyeyi temsil eden Gönül Yarası, Beynelminel, Neşeli Hayat , Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul, Kutsal Damacana gibi filmlerde rol almıştır. Televizyon hayatında da; Tatlı Hayat, Kurtlar Vadisi, Aliye, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Aşağı Yukarı Yemişliler, Yolpalas Cinayeti, Jet Soyete, Yalancı, Demet Akbağ ve Güldürme Beni gibi televizyon dizilerinde yer almıştır. Kendisinin 2012 yılında Sadri Alışık ödüllerini kazandığı bilinmektedir.  

Kendisinin bu kadar başarılı bir oyuncu hayatı olsa da 2015 yılında İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘Uyuşturucu kullanmak’ suçundan 10 ay hapis cezası aldığı ‘örgüt kurmak, üye olmak, yönetmek’ suçlarından beraat ettiği bilinmektedir.  

Konservatuar okumayıp Liseden mezun olmakla yetinen Şahin Irmak kendisini ‘Alaylı’ olarak tanımlamakta ve hayatının dönüm noktasının BKM’nin İzmir de genç yetenek avına çıktığı dönemde başvurması olduğunu düşünmektedir. 

Şahin Irmak kaç yaşında?

29 Ekim 1981 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu isim, 40 yaşındadır.

Reklamlar

Şahin Irmak aslen nereli?

Aslen Çıldırlı oldukları bilinmektedir. 

Şahin Irmak hangi burç?

29 Ekim 1981 doğumlu olan Şahin Irmak, Terazi burcudur. 

Şahin Irmak boy ve kilo

 1.86 boyunda ve 83 kilo olduğu bilinmektedir.  

Şahin Irmak ve Asena Tuğal ayrıldı mı?
Şahin Irmak ve Asena Tuğal ayrıldı mı?

Şahin Irmak mesleği

Türk dizi, sinema ve tiyatro, oyuncuyu ve senarist olan Şahin Irmak, herkes tarafından bilinen bir oyuncudur. 

Şahin Irmak dizileri

Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Irmak, Çok Güzel Hareketler yapımı haricinde pek çok dizi ve film projesinde de rol almıştır.

 • 2002- Efsane 
 • 2002- Melek 
 • 2004 – Kurtlar Vadisi (48. Bölüm) 
 • 2005- Çemberimde Gül Oya 
 • 2006- Aliye / İlknur 
 • 2007- Karayılan / Şiro 
 • 2011 – Aşağı Yukarı Yemişlililer / Sülo 
 • 2012- Sultan/ Şeyhmus 
 • 2013- Güldür Güldür Show 
 • 2008/ 2011- Çok Güzel Hareketler Bunlar / Şahin 
 • 2018/2020- Jet Sosyete / Talip Yılmaz 
 • 2018 – Benimle Oynama (Kendisi) 
 • 2019 /2020- Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak 
 • 2020- Kafa Doktoru/ Davut 

Sinema Filmleri

 • 2004 – Gönül Yarası/ Barmen 
 • 2004 – Yol Palas Cinayeti (TV Filmi) 
 • 2005- Memleket Hikayeleri: Aşan Bilir Karlı Dağın Ardını / Osman (TV Filmi) 
 • 2006 – Beynelmilel / Şahin 
 • 2007 – Kutsal Damacana / Doktor 
 • 2009- Neşeli Hayat / Serkan 
 • 2010 – Çok Filim Hareketler Bunlar 
 • 2011 – Kutsal Damacana: Dracoola / Drakula 
 • 2011- Entelköy Efeköy’e Karşı / Muhtar Ali 
 • 2015 – Git Başımdan / Latif Selamsız 
 • 2016 – Yok Artık 2 / Berber Adnan 
 • 2017 – Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul / Deli Dumrul 
 • 2018 – Düğüm Salonu / Serkan / Senarist/ Oyuncu 

Tiyatro oyunları

 • 2015- Eğlendirme Dairesi / Oyuncu 
 • 2016- 3G Show- Geldim Gördüm Güldüm / Oyuncu 

Şahin Irmak Çok Güzel Hareketler Bunlar

İzmir’ de amatör tiyatro yapan Şahin Irmak, 2005 yılında BKM’nin genç yetenekler sınavına katılıp sınavı geçerek gündüz olduğunda tiyatro eğitimini akşam olduğunda bar tiyatrosu yaparak insanları eğlendirirken kanal D den gelen kişilerin ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ projesini kanala taşıması ve Şahin Irmağın bu projede tutunması sayesinde kendisinin hayatında bide dönüm noktası olduğunu düşünmektedir. 

Şahin Irmak yeni bir yapımda rol alacak mı?

Demet Akbağ gibi usta bir isim ile Şhow TV de ‘Güldürme Beni’ programında kendisinin de yer alacağını ve yaza serin ve yeni formatta bir program getireceğini bize müjdeledi. Ünlü isimlerin gülmemek için yarışacağı ve Demet Akbağ’ın ‘Komedi Dairesi Başkanı unvanı ile katılımcılara komutlar vereceği ve gülen ünlünün kaybettiği bir evde ünlülerin de kalmasının beklendiği biraz da Reality şow tarzında bir program olacağını söyledi. 

Şahin Irmak ve Asena Tuğal ayrıldı mı?
Şahin Irmak ve Asena Tuğal ayrıldı mı?

Şahin Irmak ve Asena Tuğal ayrıldı mı?

Şahin bey ‘Her şey yolunda’ diyerek bu iddiaların asılsız olduklarını söyleyerek evlilik hayatının normal olduğunu dile getirmişti. Asena Tugay bu sorulara cevap vermediği için herkesin aklında ‘Acaba?’ sorusu oluşsa da ilerleyen süreçte kendilerinin arasında herhangi bir olumsuz durum basına ve çevrelerine yansımadığı basın tarafından dikkat çekildi. Bilindiği üzere 2015 yılında nişanlanmışlar, 2018 yılında dünya evine adımlarını atmışlardı.

Şahin Irmak Instagram adresi

Hıyarlı Baba tiplemesi ile kısa sürede fenomen hale gelen ve tüm Türkiye’nin yakından takip ettiği isimlerden birisi haline gelen Irmak, sosyal medya da geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Başarılı oyuncu isim 118B takipçiye sahiptir.

Şahin Irmak Instagram adresi https://www.instagram.com/sahinirmak/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx