Haber

Seda Sayan, Melek Mosso’nun yerine vereceği konser için: “Sahne alacağımı menajerimden öğrendim.” dedi.

Reklamlar

     Parmak Hareketi Konseri İptal Ettirdi

      Isparta’daki konseri iptal edilen Melek Mosso’nun yerine sahne alacak olan Seda Sayan, kendisine gelen eleştiriler üzerine, bir açıklama yapma gereği duydu. Melek Mosso’nun daha önce verdiği konserlerden birinde parmak hareketi yaptığı gerekçesiyle Isparta konserinin iptal edildiğini söyleyen Seda Sayan: ”Sahne alacağımı menajerimden öğrendim. Melek inşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmaz.” dedi.

      Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü

     3 Haziranda , Isparta Belediyesi’nin düzenlemeyi planladığı Uluslararası Gül Festivali’nde sahneye çıkacak olan Melek Mosso’nun konseri, bazı kesimlerin baskı yapması sonucu iptal edilmişti. Onun yerine Seda Sayan’ın sahneye çıkıp konser vereceği öğrenildi. Bunun üzerine sosyal medyadan Seda Sayan’a gelen tepkiler, çığ gibi büyüdü.

     ‘Bir Talihsizlik Olduğunu Düşünüyorum.’

     Eleştirilerin artması üzerine, bir televizyon programında açıklama yapmak zorunda kalan Seda Sayan: “Sanatçıların konser takvimini menajeri belirler. Ben haftanın beş günü zaten full çalıştığım için bazen havaalanında öğreniyorum konser yeri ve bilgilerini. Menajerim Osman Yuvacı anlaşmayı yapmış. Melek kardeşimle ilgili araştırmayı yaptığımda, Melek’in sanatına ya da kadınlığına değil, bir konserinde kadınlar ile ilgili konuşurken yaptığı parmak hareketinden dolayı Isparta Belediyesi’nin tepki gösterdiğini öğrendim. Melek adına merak edip, o hareketi videodan izledim. Bir talihsizlik olduğunu düşünüyorum. İnşallah Bir daha böyle bir eylemde bulunmaz.” dedi.

Reklamlar

     Bir çok sanatçı da sosyal medya hesaplarından Melek Mosso yerine konseri kabul eden Seda Sayan’a tepki gösterdi.

Diğer İçerikler  

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx