Magazin

Selen Esen hamile mi? Selen Esen kaç yaşında? Selen Esen eşi kim?

Reklamlar

Selen Esen küçük yaşlardan beri sanata ilgi duymuş ve ilerleyen zamanlarda ise bu alana yönelmiş başarılı bir oyuncudur. 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbulludur. Birçok festival ve çocuk oyunlarında yer almıştır. Aynı zamanda sinema filmi ve dizilerde de yer almış olan Esen, Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde de ödül alma başarısına sahiptir. İlk oyunculuk deneyimini Kırgın Çiçekler isimli dizide Pelin karakteri ile elde etmiştir. Daha sonra BKM Mutfak seçmelerine katılmış ve Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli programda oyunculuk yapmaya başlamıştır. Oyunculuğunun yanı sıra skeç yazmaya da başlamıştır.

 2021 yılında Oğuz Çelebi ile dünya evine giren güzel oyuncunun hamile olup olmadığı hakkında da birçok soru işareti mevcuttur. Tüm bu soruları yanıtlamadan önce detaylı bir şekilde Selin Esen’i tanıyalım. Günümüzde çok geniş kitlelere ulaşan Selin Esen hakkında merak edilen soruların cevabı yazımızın devamında yer almaktadır. Keyifli okumalar dileriz..

Selen Esen kimdir?

Selen Esen 19 Şubat 1994 tarihinde İstanbul, Yeşilköy’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren sanata ilgi duymuş ve çeşitli alanlarında faaliyet göstermiştir. Devlet Konservatuarı’nda perküsyon eğitimi görmüştür fakat yarı zamanlı şekilde eğitimi tamamlamıştır. İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü kazanmasına rağmen tiyatro kolunda yer almak istemiştir. Bu yüzden Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim görmeye karar vermiş ve burada eğitime başlamıştır.

Reklamlar

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra ‘Masumiyet’ ile beraber birçok festival ve çocuk oyunlarında yer almıştır. 2015 yılında oyunculuğa başlamıştır ve 2018 senesinden itibaren Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer almaktadır. Ayrıca iki tane film projesinde yer almıştır. Bunlardan biri Organize İşler:Sazan Sarmalı diğeri ise Aykut Enişte adlı sinema filmidir. Güzel oyuncu koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. 2021 yılında ise kendi gibi oyuncu olan Emin Oğuz Çelebi ile dünya evine girmiştir. Aynı zamanda 2021 yılında Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde ödül almıştır .

Selen Esen hamile mi? Selen Esen kaç yaşında? Selen Esen eşi kim?
Selen Esen hamile mi? Selen Esen kaç yaşında? Selen Esen eşi kim?

Selen Esen kaç yaşında?

19 Şubat 1994 yılında dünyaya gelen genç ve başarılı oyuncu 2022 yılının şubat ayı itibariyle 28 yaşındadır.

Selen Esen aslen nereli?

Güzel oyuncu Esen, doğma büyüme İstanbulludur. Aslen de İstanbullu olduğu bilinmektedir.

Selen Esen boy ve kilo

Güzel oyuncu başarılı performansının yanı sıra güzelliği ve fiziği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Birçok kişinin beğenerek izlediği Selen Esen 1.75 boyunda ve 65 kg ağırlığındadır.

Reklamlar

Selen Esen evli mi?

Selen Esen ve Emin Oğuz Çelebi 2021 yılında evlilik kararı almış ve çift dünya evine girmiştir. Emin Oğuz Çelebi’de Selen Esen gibi oyuncu, tiyatrocu ve sinema oyuncusudur. Aynı zamanda da BKM Mutfak ekibinde yer almaktadır.

Selen Esen eşi kim?

Selen Esen’in eşi BKM Mutfak oyuncularından olan Emin Oğuz Çelebi’dir. İkili Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda tanışmıştır ve bu sayede ilişkiye başlamıştır. Oğuz Çelebi Deliha isimli sinema filminin yanı sıra birçok çocuk oyunlarında ve tiyatrolarda da yer almıştır.

Selen Esen hamile mi? Selen Esen kaç yaşında? Selen Esen eşi kim?
Selen Esen hamile mi? Selen Esen kaç yaşında? Selen Esen eşi kim?

Selen Esen Oğuz Çelebi?

Selen Esen, Oğuz Çelebi ile BKM Mutfak ekibine dahil olduğu zaman tanışmıştır. İkili Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında beraber rol almaktadır. İlişkileri başladıktan sonra 2021 yılında evlenmişlerdir.

Selen Esen hamile mi?

2021 yılında Oğuz Çelebi ile dünya evine giren Selen Esen’in hamile olup olmadığı büyük bir merak konusu haline gelmiştir. Fakat güzel oyuncu ve eşi bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır. Şuan hamile olup olmadığı bilinmemektedir.

Selen Esen mesleği

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü kazanmasına rağmen tiyatro kolunda yer almak istemiştir. Bu yüzden Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim görmeye karar vermiş ve burada eğitime başlamıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra ‘Masumiyet’ ile beraber birçok festival ve çocuk oyunlarında yer almıştır. 2015 yılında oyunculuğa başlamıştır ve 2018 senesinden itibaren Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer almaktadır.

Selen Esen oynadığı diziler?

Selen Esen oyunculuk deneyimine ilk olarak Kırgın Çiçekler isimli dizi ile başlamıştır. Dizide ‘Pelin’ karakterini canlandıran oyuncu 2018 yılında BKM Mutfak seçmelerine girmiş ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer almaya başlamıştır. 

Daha sonra ise Organize İşler:Sazan Sarmalı ve Aykut Enişte adlı sinema filmlerinde yer almıştır.

Selen Esen hamile mi? Selen Esen kaç yaşında? Selen Esen eşi kim?
Selen Esen hamile mi? Selen Esen kaç yaşında? Selen Esen eşi kim?

Selen Esen Instagram adresi

Sosyal medyada oldukça aktif şekilde boy gösteren Esen, Instagram hesabında hayatının her alanından kareler paylaşmaktadır. Instagram platformunda 78,3B takipçisi bulunan güzel oyuncunun profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Selen Esen Instagram adresi https://www.instagram.com/selenesn/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx