Haber

Seren Serengil Hapis İstemi ile Yargılanıyor: Bakıcısı Şikayet Etti !

Reklamlar

Seren Serengil Hapis İstemi ile Yargılanıyor: Bakıcısı Şikayet Etti ! Seren Serengil’in Özbekistan uyruklu yardımcısına şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılandığı davada mütalaa açıklandı. Mahkeme, Seren Serengil’in haksız tahrik altında basit yaralama suçundan 6 aya kadar hapisle cezalandırılmasına karar verdi.

Seren Serengil: Hepsi Kurgu, Beni Küçük Düşürmeye Çalıştılar

Seren Serengil hapis istemi ile yargılanıyor! Müdahil Gulnoza Mamatova’nın avukatı Ali Çezik de duruşma salonunda hazır bulundu. Duruşmada ilk kez savunmasını yapan Seren Serengil, müdahil Mamatova ile sözlü tartışma yaşadıklarını fakat kendisine en ufak bir fiziksel şiddet uygulamadığını söyleyerek, “ Bu olayların hepsi birer kurgudur. Bu kişi, avukatıyla şikayette bulunup medyada beni küçük düşürmek ve karalamak amacıyla demeç vermişlerdir” diye söyledi.

 

Seren Serengil Hapis İsteminden Beraatini İstedi

Seren Serengil, kendisinin 43, yardımcısının ise 100 kiloya yakın biri olduğunu dile getirerek bu fiziksel şiddet iddiasının tamamen uydurma olduğunu söyledi. Sanık Serengil, olayın yaşandığı gün evde başka bir firmadan görevlilerin de olduğunu söyleyerek, “Ben bunların yanında mı böyle birşey de bulunmuşum veya bulundum? Hiç dayak yiyen biri tekrar benimle aynı araca biner mi? Bunların hiçbiri hayatın olağan akışına uygun değil. Kendisini bizzat benim, onun gitme isteği doğrultusunda koronadan dolayı toplu taşıma aracı da olmaması dikkate alınarak istediği noktaya bıraktığım kamera kayıtlarıyla sabittir. Bıraktığım nokta otobüslerin geçtiği yerdir ve oraya hastane yakındır. Yaralandığına ilişkin 3-4 saat sonrasında Pendik’te bir hastaneden rapor alması hiç mantıklı değil ve bu suçlamaları kabul etmiyor beraatimi istiyorum” dedi.

Reklamlar

“Saçından Tutarak Yerde Tekmeledi”

Özbekistan uyruklu Gulnoza Mamatova’nın avukatı Ali Çezik, Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak, müvekkilinin yanında görevli olarak çalıştığı ünlü sanatçı Seren Serengil hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Dilekçede, “Seren Serengil’in, haftalık izin isteyen Mamatova’ya, ‘siz yabancılar yüzünden korona oluyoruz, hasta mısın bize bulaştırdın kaçıyorsun?’ diye söylediği ‘işten ayrıldığını’ söylemesi üzerine, ‘siz hepimizi korona edeceksiniz’ diye söyleyerek saldırdığı, saçından tutarak yere yatırıp tekmeleme başladığı” ifade edilmişti. Ayrıca dilekçede, Mamatova’nın Seren Serengil ve aynı evde yaşayan erkek arkadaşı Mustafa Tohma tarafından araçla Beykoz Ormanı’na götürüldüğü ve tehdit ettiği de savunulmuştu.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx