Haber

Hakan Ural Beren Saat’in Sözlerine Büyük Tepki Gösterdi: Bu Toplara Girme Altında Kalırsın !

Reklamlar

Hakan Ural Beren Saat ‘e tepki gösterdi ! Ünlü sunucu Hakan Ural, katıldığı iklim zirvesinde “Kadının giysisi siyasete malzeme yapılıyor. Kadınlar haklarını sistematik bir şekilde kaybediyor diye rahatsızlıklarımızı dile getirdiğimizde ‘Köprülere, yollara bak ne kadar iyi çalışıyor’ cevabını aldık” diye söyleyen Beren Saat’e büyük tepki gösterdi.

Kanal d kanalı canlı yayında konuşan Hakan Ural “Hiç bu toplara girme altında kalırsın” dedi. Başkent Ankara’da düzenlenen EKO İKLİM Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi ve Fuarı’nda, ünlüler Kenan Doğulu ve Beren Saat’e, “İklim Elçisi” ödülü verildi. Bu etkinlikte konuşma yapan Beren Saat’in sözleri sosyal medyaya bomba etkisi yaratırken Hakan Ural’dan da sert tepki gecikmedi. 

“Kadınlar Haklarını Kaybediyor Deyince ’Köprüler Ne Kadar İyi Çalışıyor’ Cevabını Aldık”

Hakan Ural Beren Saat için büyük tepki verdi! “Öğrencilik dönemimde başörtüsü üstüne peruk takmak zorunda kalan sınıf arkadaşlarım oldu ve geçen yıllar içinde eğitim eşitliğinin sağlanmasına hepimiz çok sevindik” söyleyerek sözlerine başlayan ünlü oyuncu Beren Saat “Fakat sonrasında kadının giysisi siyasete malzeme yapılıyor, eğitim sistemimiz geriliyor, kadın bakanlığı kapatılıyor, kadınlar haklarını sistematik bir şekilde kaybediyor diye rahatsızlıklarımızı dile getirdiğimiz zaman ‘Köprülere, yollara bak ne kadar iyi çalışıyor’ yanıtını aldık. Basında, sanatta sansüre isyan ettiğimizde ‘yüzümüzü hep Batı’ya döndük şimdi birazcık da Doğu’ya bakalım’ diye söylenildi. O günlerde harekete geçebilecek pek çok kişi göz yumduğu için bugün ülkemizin en değerli üniversiteleri saygınlığını yitiriyor” dedi.

Reklamlar

Hakan Ural Beren Saat İçin “Sen Bu Toplara Girme Altında Kalırsın” Dedi !

Hakan Ural Beren Saat için büyük tepki gösterdi ! Kanal D ekranlarında yer alan programda sunucu ve yorumcu olan Hakan Ural ise Beren Saat’in yaptığı konuşmasına karşılık vererek “Sana bunu kim verdi, siyaset yapıyorsun. Oysa İklim. Devletin hizmetlerini küçümsemek için neden bilmiyorum. Sen gerçekten Türkiye tarihini biliyor musun? Senin Teknofest’ten haberin var mı? Hiç bu toplara girme altında kalırsın” ifadelerini kullanarak adeta ateş püskürdü. Bu konuşmaların ardından sosyal medya mecralarında yankı uyandıran olay karşısında Hakan Ural’ın haklı olduğunu Beren Saat’in konuşması ile aldığı ödülün konusunun birbirinden çok bağımsız olduğu dile getirildi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx