Haber

Seren Serengil’in “Acun ile Zeynep Barışacak!” Sözleri Zeynep Yılmaz’ı Rahatsız Etti !

Reklamlar

Seren Serengil’in “Acun’la Zeynep barışacak” Sözleri Zeynep Yılmaz’ı Rahatsız Etti ! Beyaz TV ekranlarında Seren Serengil’in canlı yayında Şeyma Subaşı’yı eleştirirken “Bence Acun Ilıcalı ile Zeynep barışacak” söylemleri Zeynep Yılmaz’ı son derece rahatsız etti. Ünlü sunucu Seren Serengil’e mesaj atan Zeynep Yılmaz, “Sen bunları söylüyorsun da ben söylettiriyorum zannedecekler” diyerek bu konuda dikkatli ve hassas davranması gerektiğini dile getirdi.

Beyaz TV kanalında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında sunucu ve yorumculuk yapan Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrılan ve Türkiye’ye geri dönen Şeyma Subaşı’yı eleştirirken Acun Ilıcalı ve eski eşi olan Zeynep Yılmaz’la alakalı bir tahminde bulundu. Fakat Seren Serengil’in bu sözleri Zeynep Yılmaz’ı son derece rahatsız etti.

 

Seren Serengil “Acun’la Zeynep Birbirine Çok Yakışıyor”

Acun Ilıcalı’nın uzun bir süredir Çağla Altınkaya ile dolu dizgin aşk yaşadığını bir an unutan Seren Serengil, “Ben ne hissediyorum Acun’la Zeynep barışacak gibi hissediyorum” diyerek bombayı patlattı. Eski eşiyle anılmaktan ve yan yana getirilmekten rahatsız olan ünlü mimar Zeynep Yılmaz ise Seren Serengil’e hemen mesaj attı.

Reklamlar

Programda bir diğer yorumcu olan Arto’nun canlı yayında “Zeynep çok klas” demesinin ardından araya giren Serengil, “Ben de aynı fikirdeyim ama Zeynep Yılmaz bundan çok rahatsız ve geçen gün bana mesaj attı. ‘Sero sen bunları söylüyorsun ama ben söylettiriyorum zannedecekler’ diye yazmış dedi. Hiç kimse bu şekilde düşünemez, hiç kimse bana birşey söyletemez. Benim doğrum bu şekildedir. Her zaman istiyorum ve dile getiriyorum birbirinize çok yakışıyorsunuz” şekilde konuştu.

Olay olan bu haber acaba Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz tekrar bir araya gelecekler mi sorusunu akıllara getirdi. İleriki zamanlarda belli olacak bu konuyu merak ediyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından yapılan birçok yorum Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz’ın birbirlerine çok yakıştığı ve iki tane pırlanta gibi evladı olduğu bu yüzden de tekrar barışsalar ne de güzel olur gibi yorumlar geldi. Acun Ilıcalı’nın şu an devam etmekte olan bir ilişkisi olduğu için bu konuya cevapsız kaldı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx