Haber

Müge Anlı Kayıp Dursun Zehir Olayı Çözümlendi! Öldürüldüğü Kesinleşti!

Reklamlar

Müge Anlı Kayıp Dursun Zehir Olayı Çözümlendi! Öldürüldüğü Kesinleşti! 5 ay önce Rize’de kaybolan Dursun Zehir cinayetiyle alakalı düğüm, Müge Anlı’nın programında çözüldü. 6 Ekim 2021’den bu zamana kadar kayıp olan Zehir’in öldürüldüğü ortaya çıktı. Gözaltına alınan katil zanlıları Dursun Zehir’i öldürüp gömdükleri ortaya çıktı.

Rize’de 5 ay önce kaybolan Dursun Zehir ile alakalı yaşanan cinayetin tüm detayları Müge Anlı programında ortaya çıktı. Dursun Zehir’in öldürüldüğüne dair itirafçı iddiası üzerine sahilde yapılan araştırmalarda, herhangi bir bulguya rastlanmadı. Olayla alakalı soruşturmada gözaltına alınan 2 şüphelinin sorgusu devam ederken, Dursun Zehir’in torunu K.B. de İstanbul’da gözaltına alındı.

Müge Anlı Kayıp Dursun Zehir Olayı Aydınlandı! Torundan Şüpheli Sözler !

Reklamlar

Müge Anlı Kayıp Dursun Zehir olayı aydınlandı. Araştırmacı- Gazeteci Müge Anlı, Rize’nin Pazar ilçesinde 6 Ekim 2021 tarihinde kaybolan 71 yaşındaki Dursun Zehir’in olayını araştırıyordu. Dursun Zehir’in ailesini programında ağırlayan Müge Anlı’nın dikkatini, 20 yaşındaki torunu Kerim Zehir’in kaybolduğu güne ait yaptığı açıklamalar şüphe uyandırmıştır. Ücretli sanal oyun bağımlısı olduğu ortaya çıkan K.Z. “Dedemi parçalayarak gömmüş olabilirler” diye söylerken bir diğer yandan; “Pazar Kız Kalesi’ndeki kayalıkladan kendini atmış olabilir” açıklamalarını yapmıştı.

Müge Anlı’dan Kritik Soru

Müge Anlı Kayıp Dursun Zehir kişisine ne olduğunu ortaya çıkardı! Kayıp yaşlı adam Dursun Zehir’in telefonunun kaybolduktan 4 gün sonra Ankara’da sinyal vermesinin ardına Müge Anlı, torun K.Z. ye “Ankara’da bir tanıdığın var mı?” sorusunu sormuştu. O sorunun ardından kayıp dosyasının düğümü çözülmeye başladı. Torun K.Z. in yapılan HTS araştırmasının sonrası Ankara’da yaşayan E.G. ve Y.Ş. isimlerine ulaşıldı. Bunun ardından 3 ayrı ilde operasyon başlatıldı. Torun Kerim Zehir’in telefon kayıtlarında iletişime geçtiği ortaya çıkan Y.Ş. Rize’de, E.G. Artvin’de ve torun K.Z. İstanbul’da emniyet tarafından gözaltına alındı.

Cinayeti İtiraf Etti

Yaşanan gelişmelerin ardından olayın detaylarını canlı yayın programında açıklayan Müge Anlı, şüphelilerin birbirini suçladığını söyledi. Dursun Zehir cinayetinin itirafçısı olan Y.S. ifadesinde; Dursun Zehir’in güvenlik kameralarına takıldığı son konumun yakınındaki bir parkta oturdukları, Dursun Zehir’in yanlarına geldiğini, E.G. nin o esnada kendisini arayan kişiye “paketi aldım”dediğini dile getirdi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx