Magazin

Şeyda Aydın Kimdir? Evli Midir?

Reklamlar

Bu yazımızda sizlere Şeyda Aydın kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, Şeyda Aydın kocası kimdir gibi merak edilen konuları sizlerle paylaşacağız.

Sosyal medya fenomeni Şeyda Aydın Tiktok hesabından yaptığı paylaşımlar ile 2,5 milyona yakın takipçi kitlesine ulaşmıştır. Videolarını çocukları ile birlikte çekmektedir. İki çocuğu vardır eşi iş adamıdır. Sosyal medyada eşinin pek görünmemesinin sebebi kameraları pek sevmiyor olmasıdır. Şeyda Aydın’ın yaşı, eğitimi, kariyeri, burcu ve hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Şeyda Aydın
Şeyda Aydın

Şeyda Aydın Kaç Yaşında?

Şeyda Aydın 26 Temmuz 1988 yılında dünyaya gelmiştir. 2023 itibari ile 35 yaşındadır.

Reklamlar

Şeyda Aydın Aslen Nereli? 

Şeyda Aydın aslen Tokatlıdır.

Şeyda Aydın Hangi Burçtur?

Şeyda Aydın’ın hangi burç olduğu da merak konusudur Şeyda Aydın Aslan burcudur. 

Şeyda Aydın’ın Boyu

Şeyda Aydın Türk bayanlarına göre uzun boylu sayılır boyu 1.72 cm’dir.

Şeyda Aydın Evli mi? 

Günümüzün popüler içerik uygulamalarından birisi olan Tiktok’ta ürettiği içerikler ile fenomen haline gelen Şeyda Aydın evlidir ve iki çocuk sahibidir. Eşi iş adamıdır. Sosyal medyayı ve fotoğraf çekilmeyi sevmemektedir. Eşi ile birlikte olduğunu sosyal medyada yer almadığı için ayrı olduklarının düşünüldüğünü ve bu konuya kızdığını da belirtmektedir.

Reklamlar

Sosyal medya platformlarında eşi gözükmek istemediği için herhangi bir paylaşımda bulunmayan Şeyda Aydın, bu mutlu evliliğinden oğlu Arda Aydın ve kızı Zeynep Cansın Aydın dünyaya gelmiştir. 

Şeyda Aydın Kocası Kimdir?

Modellik ve oyunculuk yapan Şeyda Aydın’ın takipçileri sıklıkla eşi hakkında bilgi almak isteseler de başarılı oyuncu İnstagram platformunda ve diğer sosyal medya hesaplarında eşi ile herhangi bir paylaşımda bulunmamıştır.  Başarılı isim eşinin sosyal medyada tanınmak istememesi nedeniyle eşiyle herhangi bir paylaşımda bulunmamaktadır.

Şeyda Aydın’ın Eğitimi

Şeyda Aydın İstanbul Ticaret Odası Anadolu Teknik Lisesi, Radyo-Televizyon bölümünü bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Stop motion tekniğiyle yakından ilgilenmektedir.

Şeyda Aydın
Şeyda Aydın

Şeyda Aydın’ın Kariyeri

Şeyda Aydın Gönülçelen, Arka Sokaklar ve Uçurum isimli dizilerde rol almıştır. Sonrasında genç oyuncu Şeyda Aydın, müzik dünyasına başarılı bir başlangıç yapmıştır. Şeyda Aydın 2007 yılında Sıradan bir gün isimli filmin gene aynı yıl Patates Dünyası isimli filmin yönetmenliğini yapmıştır. 2007 yılında Çocuk ve Silah isimli makalesi yayınlamıştır.

Şeyda Aydın’ın Serseri isimli single parçası 2014 yılının yaz aylarında yayınlamıştır. Ve bu parçası çok sevilmiştir.

Şeyda Aydın TikTok hesabında da paylaşım yapmaktadır. Çocukları ile birlikte eğlenceli içerikler üretmektedirler. Amacına uygun kullanılınca çok güzel bir uygulama olduğunu da ekliyor.

Şeyda Aydın
Şeyda Aydın

Şeyda Aydın Hakkında

Şeyda Aydın’ın en sevdiği renk ise kırmızı olduğunu söylemektedir.

Şeyda Aydın Sosyal Medya

Şeyda Aydın’ın youtube hesabında 18 bin civarı takipçisi vardır. Instagram hesabında 1.1M takipçisi vardır. Hesabının ismi seyda__aydin şeklindedir. Tiktok hesabında 3,6 milyon takipçisi vardır. Hesabının ismi seydaaydin_ şeklindedir.

Şeyda Aydın Tiktok

Popüler içerik üretim platformlarından birisi olan Tiktok’ta aktif olarak yer alan Şeyda Aydın, paylaşımları ile kısa zamanda burada da geniş kitleler tarafından takip edilmiştir. 3.4M takipçiye ulaşan başarılı isim TikTok platformunda 172.5M beğeni almıştır.

Şeyda Aydın Instagram

Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanan model ve oyuncu Şeyda Aydın TikTok platformunun yanı sıra Instagram platformunda da paylaşımları ve güzelliği ile birçok kullanıcı tarafından takip edilmektedir. Instagram platformunda 1.1M takipçiye ulaşan başarılı isim eşinin sosyal medyada tanınmak istememesi nedeniyle eşiyle herhangi bir paylaşımda bulunmamaktadır.

Şeyda Aydın Hangi Dizilerde Oynadı?

Sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra oyunculuk ve modellik de yapan Şeyda Aydın, Arka Sokaklar dizisi ile yıldızına parlatmıştır. Arka Sokaklar dizisinden sonra Gönülçelen dizisinde yer alan başarılı oyuncu reyting düşüklüğü nedeniyle dizi yayından kaldırılınca Uçurum dizisinin oyuncu kadrosunda dahil olmuştur. Şeyda Aydın son olarak dönemin ünlü romantik komedi dizisi olan Kuzey Yıldızı’nın oyuncu kadrosunda yer almıştır.

  • Arka Sokaklar
  • Uçurum
  • Gönülçelen
  • Kuzey Yıldızı

Bu yazımızda sizlere Şeyda Aydın kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, Şeyda Aydın kocası kimdir, hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen konuları sizlerle paylaştık.

Ayrıca, ilginizi çekebilecek içerik: Emrah Karaduman Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx