Magazin

Sinem Kobal’ın kızı güzelliği ile büyüledi!

Reklamlar

Sinem Kobal 14 Ağustos 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Babası inşaat mühendisi annesi ise ev hanımıdır. Çok küçük yaşlarda bale eğitimi almaya başlamış ve 8 ve yıl boyunca bu eğitimlere devam etmiştir. Liseden mezun olana kadar birçok spor alanıyla uğraşmıştır. Kendisi 13 yaşında Dadı isimli diziyle oyunculuğa ilk adımı atmıştır.  Bu diziden sonra tiyatro çalışmalarına dönmüştür ve birçok oyunda yer almıştır. Daha sonra Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Bölümünde okumuş ve başarıyla mezun olmuştur. 2003 yılından itibaren aktif olarak birçok dizi ve film projesinde yer almıştır. Özellikle 2006-2009 yılları arasında yer aldığı Selena isimli dizi ile çok büyük bir üne sahip olmuş ve geniş kitlelere ismini duyurmuştur. 

Sinem Kobal kimdir?

Sinem Kobal 14 Ağustos 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Rize hemşinli olan babası inşaat mühendisidir annesi ise ev hanımıdır. Sinem Kobal 4 yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine 8 yıl boyunca devam etmiştir ve Royal akademi’den diplomasını almıştır. Ortaokul yıllarında ise okulun basketbol takımına katılarak İstanbul şampiyonluğu kazanmışlardır. İstek vakfı özel Acıbadem lisesi’nden 2001 yılında mezun olmuştur eğitim hayatı boyunca ise voleybol step sporları ve basketbol ile uğraşmıştır. Kendisi oyunculuk kariyerini adım attıktan sonra da aikido yapmaya devam etmiştir. Kendisi 13 yaşındayken Dadı isimli dizi ile ekran karşısına geçmiştir. Bu dizide kendisine Kenan ışık Haldun dormen ve Gülben Ergen gibi isimler eşlik etmiştir. Ayrıca 2006 2009 yılları arasında rol aldığı Selena isimli dizi ile jiletix çocuk ödüllerinde en sevilen Türk kadın oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştır. Kobal lise mezuniyetinin arkasından Beykent Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar fakültesi sahne ve Gösteri bölümüne başlamıştır ve bu bölümden başarı ile mezun olmuştur. 2003 yılında Hürrem Sultan 2004 yılında lise defteri isimli dizilerde rol almıştır ve aynı sene vizyona giren okul isimli gençlik filmi ile ilk sinema denemesine de imza atmıştır. 14 Mayıs 2016 tarihinde Kenan İmirzalıoğlu ile hayatını birleştirmiştir ve bu evlilikten 2020 yılında lalenin 2022 yılında ise Leyla isimli kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Sinem Kobal'ın kızı güzelliği ile büyüledi!
Sinem Kobal’ın kızı güzelliği ile büyüledi!

Sinem Kobal aslen nereli?

İstanbul’da dünyaya gelen Sinem Kobal aslen Rize, Hemşinlidir.

Reklamlar

Sinem Kobal kaç yaşında?

14 Ağustos 1987 yılında dünyaya gelen Sinem Kobal 2022 yılının Ağustos ayı itibariyle 35 yaşında olacaktır.

Sinem Kobal boy kilo?

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ve fiziği ile de dikkatlice üzerine çekmeyi Başaran Sinem Kobal 1.71 boyunda ve 58 kilogram ağırlığındadır.

Sinem Kobal burç?

Sinem Kobal doğduğu ay ve gün nedeniyle aslan burcu mensubudur.

Sinem Kobal mesleği?

2001 yılından beri aktif olarak oyunculuk mesleğiyle hayatına devam eden Sinem Kobal aynı zamanda mankenlikte yapmıştır.

Reklamlar

Sinem Kobal dizileri ve filmleri?

Sinem Kobal’ın yer aldığı film ve diziler şu şekilde sıralanabilir;

Diziler

 • Dadı
 • Hürrem Sultan
 • Lise Defteri
 • Nefes Nefese
 • Belalı Baldız
 • Selena
 • Küçük Sırlar
 • Gönül İşleri
 • Analar ve Anneler
 • Yüz Yüze

Filmleri

 • Okul
 • Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu
 • Ayakta Kal
 • Romantik Komedi
 • Romantik Komedi 2
 • Yaktın Beni

Oynadığı reklam filmleri ise şu şekildedir;

 • Vodafone
 • Genç Turkcell
 • Avea
 • Bingo
 • Garnier
 • Deichmann 
Sinem Kobal'ın kızı güzelliği ile büyüledi!
Sinem Kobal’ın kızı güzelliği ile büyüledi!

Sinem Kobal evlendi mi?

Sinem Kobal 14 Mayıs 2016 tarihinde Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine girmiştir.

Sinem Kobal eşi kim?

2016 yılından beri Kenan İmirzalıoğlu ile evlidir. Kenan İmirzalıoğlu oyunculuk ve sunuculuk yapmaktadır.

Sinem Kobal çocuğu var mı?

2016 yılında Dünya evine giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin bu evlilikten 2022 yılında Leyla isimli 2020 yılında ise larin isimli kız çocukları dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibariyle çiftin 2 çocuğu bulunmaktadır.

Sinem Kobal'ın kızı güzelliği ile büyüledi!
Sinem Kobal’ın kızı güzelliği ile büyüledi!

Sinem Kobal Arda Turan?

Arda Turan ve Sinem Kobal ilişkisi bir ayrıl bir barış olarak devam etmekteydi. 6 yıllık bir birliktelik yaşayan ikili sık sık magazin haberlerinde gündem haline geliyordu. Hangi tarafın ayrıldığı net olarak bilinmemektedir fakat Arda Turan’ın yaptığı açıklamaya göre kendisi bu ilişkiyi kafasında çoktan bitirmiş ve ayrılık kararı vermiş. Ayrıca çiftin evlilik planları yaparken ayrılma kararı aldıkları bilinmektedir. Arda Turan katıldığı bir sohbet programında Sinem kobal’la ilgili soruları yanıtsız bırakmamıştır. ‘Sinem kobal’da olan evliliğinizi neden devamlı olarak ertelediniz onun ahını almış olabilir misin?’ sorusu üzerine Arda Turan ‘kimin daha fazla kimin daha az hata yaptığını konuşmak gereksiz olur biz evlilik planları yaparken ayrılma kararı aldık demek ki bitmesi daha hayırlıymış’ ifadelerini kullanmıştır. Ayrıca ‘Sinem kadınlık gururu ve inadıyla farklı bir tercih yaptı onu bir başkasıyla görünce canımın yandığını söylemek zoruma gitmiyor fakat bu konuşmanın fazlası bana zarar verir’ ifadelerini de kullanmıştır. 

Sinem Kobal Instagram adresi

Düzenli aralıklarla gönderi ve story paylaşımı yapan güzel oyuncunun Instagram hesabında 5.9M takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşmanız mümkündür.

Sinem Kobal Instagram adresi https://instagram.com/sinemkobal?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkok ile Berkay Hardal ayrılıyor mu? Hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx