Makyaj

Merve Özkaynak TEK MARKA MAKYAJ: BEAULIS

Merve Özkaynak Beaulis Markası ile Makyaj

Reklamlar

Merve Özkaynak, Beaulis markasının ürünleri ile harika bir makyaj yapıyor. Merve Özkaynak bu markanın farklı ürünleri ile kullanışlı makyaj teknikleri ile ilgili videosunda bilgi veriyor. Bu videoyu sizler için yazdık.

Herkese merhaba, ben Merve Özkaynak. Sizlerin çok istediği  yeni bir video ile karşınızdayım başlıktan da gördüğünüz gibi Şimdi geçtiğimiz ‘gözü kapalı alışveriş’ videosunda hatırlarsanız ben size bir soru sormuştum. İster misiniz böyle yeni gelen ürünlerle inceleyeyim ve tek marka makyaj gibi bir şey yapalım diye Beaulis ürünlerinde çok istediniz. Kiminiz “Ne olursun Merve, inceleme videosu yap, makyaj videosu yap. Alışverişini de koy bu sefer. Maskaralar al, fondötenler al dediniz.” Ben sizi kırar mıyım? Gratis’e geldim, şimdi Beaulis ürünlerini alacağız. Sonra onları inceleyip birlikte makyaj yapacağız. Haydi, gelin!

Merve Özkaynak
Merve Özkaynak

Evet, şu anda Beaulis standının önündeyim. Ambalajlarının o pastel tonları o kadar güzel ki! Özellikle mesela şu ojeye vuruldum. 710 Matcha rengi. Yani oje hani belki de makyaj yapacağımız için en gereksiz ürün gibi gözükebilir ama bunu almadan dayanamayacağım. Çok güzel gözüküyor.

Reklamlar

Şimdi, yan ürünler de çok var. İlk kez bu arada Beaulis standına geliyorum. İlk kez bu kadar detaylı inceleyeceğim  sizinle birlikte. İlk bakar bakmaz gözüme takılan bazların, primerların, spreylerin de oluşu Dolayısıyla o yan ürünlerin de performanslarını çok merak ettiğim için onları da yapacağım. Mesela sabitleyici sprey. Biraz böyle sondan başlıyor olabilirim yani hani, en başından adım adım gitmek yerine… Bunları unutuyorum çünkü son dakika.

Sabitleyici spreyini almak istiyorum. Mesela Start It diye bir şey var. Primer. Hemen bunu atalım. 

Glow It diye bir şeyi varmış. Bu da aslında bir nevi bir primer. Illuminating primer. Bu da aydınlatıcı primer’ı. Bunu da alacağım. Primerlarımızı aldık, sabitleyici spreyimizi aldık. Bu neymiş? 

Highlighter mı? En sevdiğim highlighterlardan. İki rengi mi var acaba, tek rengi mi var? Evet, bu pearl, gold. Şimdi gerçi yapacağımız, ikisi de çok güzel gözüküyor. Tonlara göre de değişebilir highlighter. Ya pembesi zaten, ya goldu gibi. Büyük ihtimalle goldunu alırım diye bir his var içinde. Çünkü her şeyle uyuyor.

Reklamlar

Şurada çok güzel bir allık buldum, Touch It diye. Hafif altın ışıltılar barındırıyor gördüğüm kadarıyla… Bir de Bake It var. Sanırım Touch It’i çok daha sevdim gibi bir his var. Bir tane allık alacağım, buradaymış diğer renkleri de… Pardon. Tamam, şimdi oldu arkadaşlar. Süper! Aynısının soğuk pembesi de var. Biri böyle soğuk, mat pembe, gül kurusu… Bir tanesi daha altın ışıltılı, parlak, şeftali… Dur, buna şimdi göz makyajıyla birlikte karar vermem lazım. Tamam, onun matı da var. Okey. O zaman ben şöyle yapacağım arkadaşlar, her zaman olduğu gibi bir tane soğuk tonlarda pembe alıyorum, bir tane de daha şeftali tonlarında mat allık alıyorum. Çünkü ben genelde mat seviyorum biliyorsunuz.

Beaulis Allık Merve Özkaynak
Beaulis Allık Merve Özkaynak

Buradan bir adet gold glove alalım. Aydınlatıcımızı aldık. Gelen yorumlarda Gözde demiş ki: “Ne olur rimellerin hepsini al” demiş. O kadar fazla maskara alternatifi var ki Gözde’ciğim…

Bakıyorsun, burada zaten fırça örnekleri var. Mesela bu şeyi çok sevdim. Bu harika bir fikir gerçekten. “Acaba bunun fırçası nasıl?” diye merak etmiyorsunuz. Hangi ürün, hangi fırça yani plastik seviyorsan plastik, kıl fırça seviyorsan kıl fırça… Hepsinin örnekleri var. Dolayısıyla mesela şu benim sevebileceğim bir fırça. Şu minikler de gerçi çok güzel kaldırıyor, hepsini alamayacağım Gözde ama benim kirpik yapıma en çok uyanları alacağım. Eminim siz de seveceksiniz. Üç tane aldım bakın. Bir tane incecik olanı aldım, bir tane kıvıran aldım, bir tane de düz fırça aldım. 

Şuradan şöyle hızlıca bakıyorum. Bir adet pudra alalım. En açık tonunu alacağım. Transparan pudra gibi değil. Aslında transparan pudra diye geçiyor ama alıştığınız o bembeyaz transparanlardan değil. 

Artık renkli tarafa geçelim bence. Şimdi farlarda falan ne yapalım ya? İki tane şöyle büyük palet var. Bu arada deneyenler mutlaka olmuştur bloglarda ya da YouTube kanallarında özellikle ben böyle ürün inceleme yapmadan önce hiç yorumlara bakmıyorum. Ne olursa olsun insan etkilenebiliyor çünkü… Hiç yorumlara bakmadım. Tamamıyla kendi deneyimlerimle bu videoyu çekiyorum. Bayağı pigmentli gözüküyor ilk intiba olarak. Hepsi çok güzel ama en çok gönlüm yine benim buna kaydı. Bol metalik, ben çünkü metalik farları çok seviyorum. Bol metalikli olan, içinde dört tane çok yoğun pigmentli hatta beş metalik far var. Evet, yine kullandığım tonlar. Turuncular ama yani çok güzel. Bir, iki tane şimdi buradan da bakacağım.

Aa, bu ne? Jel. Aa, çok enteresan! Jel aydınlatıcı. Limonlu cheesecake kokulu… Evet! Ne kadar farklı highlighter çeşitleri var! Şuna bakın! Ya ben bunu bildiğiniz krem far diye sürerim. Bunu çok beğendim, bir dakika. Buna sanırım bayıldım! Şöyle pembesi de var, bir dakika. Pigmente bak! Şu an serçe parmağımdaki yeşille biraz karıştı ama… Şunu daha çok beğendim. Şu şeftali rengi çok güzelmiş! Tamam, ben şundan bir tane alacağım. Bundan çok güzel bir yaz makyajı çıkabilir. Evet, bence tamamız.

Evet arkadaşlar, bence daha henüz standındayken bile teker teker, inceleye inceleye, deneye deneye bayağı detaylı bir alışveriş yaptığımı düşünüyorum. Şimdi bunları alıyorum ve hemen çıkıyorum. Daha sonra inceleyerek makyaja başlıyoruz.

Evet arkadaşlar, güzel güzel alışverişimizi yaptık. Şimdi geldik. O kadar fazla, o kadar güzel ürünler almışım ki açıkçası hangisini kullanacağımı bilemiyorum. Şimdi aynamızı hazırlayalım. Böyle tatlı tatlı sohbetimizi ederek, ürünleri de deneyerek anında ilk izlenimlerimi söyleyerek başlayalım.

Şimdi orada dedim ya, primerlar falan gördüm. Onlar da bence çok önemli. Starter Kit diye geçiyor. ‘Cildi yumuşatıyor, fondötenin çok daha uzun süreli kalmasını sağlıyor’ diyor. Bakalım! Primer ile başlayalım. Şöyle hepsinin üzerinde bu arada, tüm fondötenlerde böyle alüminyum koruma var. Bu güzel bir şey. Tester mevzusunda da kimse bunları bu kadar açmıyor. Şöyle, vallahi böyle yeni markalar gelince güzel oluyor ya. Çünkü şimdi yıllardır alıştığımız markalar var.

Bir de böyle  Beaulis gibi yeni markalar da gelince farklı farklı ürünler hepimize bence bir heyecan katıyor. Primer’ı gerçekten su gibi. Hatta şöyle biraz kalanını saçıma da süreceğim. Çok güzel bir matlık, böyle bir kadifemsi hissiyat bıraktı yüzümde. Dolayısıyla o böyle fazla sebumun dengelenmiş hali gibi cilt yapısını sevenler bunu beğeneceklerdir. Ama önemli olan bakalım gerçekten benim fondötenimin   gün boyunca performansını artıracak mı?

Şimdi iki fondötenimiz vardı. Birinde ‘Format It’, diğerinde ‘Form It’ yazıyor. Birinde koyu, birinde açık almıştık hatırlıyorsanız. Bu Soft Focus Fondöten diyor buna. Buna da matlaştırıcı fondöten diyor. Ne yapalım? Ne yapalım? Bunda kararsız kaldım vallahi. İkisini de denemek istiyorum aslında. Şöyle bir renge göre bakmaya karar verdim. Bu açık. Evet. Bu mesela bayağı bayağı beyaz tenli olanlar için. Bana biraz açık tenliyim ama o kadar da değil.

Şimdi o yüzden diğerini kullanacağım ben. Pale Almond’u kullanacağım, mat. Mat bitişli, tam benlik. Şimdi makyajı daha da iyi gösterir. Bitişi, kapatıcılığı ortadan yükseğe. İki kat sürerseniz yüksek kapatıcılık elde edersiniz kesinlikle… Ben ince ince sürüp, çok iyi dağıttığım için çok yüksek bir kapatıcılık görmüyorsunuz. Güzel ama yeterli bir orta kapatıcılık var. Rengi de çok güzel oturdu, bitişi de dediğim gibi mat bir bitişi var. Tam yani yağlı ve karma ciltler için…

Ayrıca bknz: Merve Özkaynak Kimdir?

Beaulis Kapatıcı
Beaulis Kapatıcı Merve Özkaynak

Hemen göz altı kapatıcısı ile devam edelim. Göz altı kapatıcısı ilk izlenim olarak gayet güzel. Şu an için dağılımı çok kolay. Oldukça kapatıcı. Şu kadar gerçi az da sürmedim ama. Fondötenle de çok güzel böyle uyum sağladı ve çok güzel aydınlattı göz altını… Evet. Göz altı kapatıcısını çok beğendim. İlk izlenim olarak çok güzel. Şimdi özellikle göz kapağıma normalde ben sürerim ama şimdi sürmeyeceğim çünkü bazını kullanmak istiyorum. ‘Base It’ bazını kullanırız, üstünden hafif bir pudra geçeriz. Dur bakalım.

Bu arada tırnaklarıma da ten rengi ojesini sürdüm. Ojeleri aşırı başarılı! Benim en sevdiğim, kapkalın, doygun fırça. Oradan oraya savrulmuyor, tek bir fırça hareketi ile bütün tırnağınıza bir de özellikle böyle benim gibi küçük tırnak yatağınız varsa tek bir fırça hareketi ile bütün tırnağınızı kapatabiliyorsunuz. Nude oje bende çok kritik. Çok beğendim. Rengini de çok beğendim, sürümünü ve kıvamını da çok beğendim ojenin. Renkleri de çok güzel, aslında neonu sürmek istiyordum ama artık yarın da neonu sürerim.

Şöyle, krem jel formunda diyebilirim. Şimdi artık yaz gelmeye başladığı için büyük ihtimalle herkes ufak ufak nasıl artık hani kıyafetlerimizi, kışlıklarımızı kaldırıyoruz, yazlıklar geliyor falan. Makyajda da eminim ki herkes ufak ufak değişimlere gidiyordur. Ten ürünlerinde olsun, renklerde olsun, ürünlerin yapılarında olsun. Belki toz ürünlerdense birazcık daha likitlere kayıyor olabilirsiniz. Ben ufak ufak böyle bir şey yapmaya başladım. Bunlar birazcık daha kışa uygun artık, bunları ayırayım. Daha böyle yaz ürünleri çıksın ortaya diye…

O yüzden farkındaysanız aşağıda alışveriş yaparken de bu makyaj odağının dışında  yaza da bakalım buradan neler çıkartabilirim diye düşünerek şey yaptım. Şimdi üstünden böyle çok hafifçe yapıyorum. Genelde hep bunu yapmak lazım çünkü likit bir ürün sürüyorsunuz göz kapağınıza… Böyle hafif farı kaydırabilmeniz için kusursuz ve yapış yapış olmaması lazım, ıslak olmaması lazım. O yüzden transparan pudrasından şöyle hafifçe geçiyorum. Transparan pudrası da bu arada bayağı beklediğimden çok çok daha transparanmış. Güzel gözüküyor ya, fondöteni falan da güzel gözüküyor.

Şimdi arkadaşlar, gelelim kaşlara… Şimdi kaşları dolduracağız. Onu en son yapacağım. Şimdi gelelim fara. Açıkçası gördüğünüz envai çeşit far paleti vardı. Mat paletler vardı, daha grili tonları içeren paletler vardı. Benim tabii ki gönlüm yine her zaman olduğu gibi sıcak tonların ve yoğun metalik pigmentli, metalik yansımalı olan farları içeren palete gitti. Düşündüğümüz zaman şimdi geçtiğimiz günlerde şu rengi çok beğendim.

Farkındaysanız hemen böyle dayanamadım, parmakladım ama şu rengi çok beğendim ama dağıttığınız zaman geçtiğimiz o ‘Gözü kapalı alışveriş’deki gibi kıpkırmızı, bordo bir far oluyor. Zaten o makyajı yaptık, çok da beğendiniz. Güzel de oldu hakikaten. O yüzden şu ikisini deneyelim. Ne dersiniz? Turunculu, bronzlu… Hiç yapmadığım renkler değil bunlar ama artık zaten yaz geldiği için, yazın dışında da paletlerde ağırlıklı olarak hep bronz tonlar var. Ben de bunu beğendim, ne yapayım? Hepsi çok güzeldi ama en çok bunu denemek istedim. O yüzden bayağı böyle turunculu bir makyaj yapacağız yani. Bayağı bayağı turunculu olacak. Yaz makyajı! Vallahi çok doygun, hakikaten orada denediğim gibi. Oldukça pigmentli. İlk izlenim. Hiç ıslatmadığım hali bu…

Şimdi şöyle bir şey yapabiliriz. Aşağıya da, alt kirpik dibine de yine aklımın çok kaldığı, göz kapağımda daha önce sıkça kullandığım ama şimdi alt kirpik dibine yapacağımız hem iki rengi de görmüş oluruz. Daha böyle şey bir ton… Daha bronz bir ton…. Tatlı ya! Güzel duruyor bence. Şöyle üstünden belki o geçiş yerinden böyle güzel bir fırça alalım. Geçiş yerinden de şunu geçelim mesela. Şöyle, illa ki her seferinde soğuk kahveler geçmek zorunda değiliz kesinlikle…

Golden Hour makyajı yapıyoruz. Gerçekten Fethiye’deki gün batımı aynı böyle. Aynı böyleydi. Şimdi biraz ıslatacağım. Sonra buraları temizleyeceğim ben, merak etmeyin. Şöyle yapacağız, ıslak performansını da görmüş oluruz böylece. Islaklar da çok güzel! Islak hali çok güzel! Ben ıslak seviyorum ya! Vallahi ben metalik farları ıslak çok seviyorum. Ne yapayım? Ben çok beğendim. Vallahi böyle bu kadar turuncunun bu kadar güzel durabileceğini, benim gözümde en azından hiç tahmin etmiyordum. Gerçekten bir Golden Hour makyajı oldu. Sanki gün batımı gibi… 

Bir göz pınarları bir şey istiyor. Göz pınarlarına bir şey sürelim. Göz pınarlarımıza sürelim. Ne sürelim? Aslında bir tane de tekli biliyorsunuz şey almıştım. Şunu! Bunu da sürebiliriz böyle göz pınarlarına. Şununla şöyle bir göz pınarı yapalım. Çok seviyorum böyle makyajları, çok tatlı duruyor. Evet! Çok güzel duracak böyle. Aa, vallahi şahane! Hem kısa sürede yapılan, hem böyle bokl pigmentli makyajlara bayılıyorum! Altın rengi güzel oldu. Şimdi zaten çok sıcak tonlar kullandığımız için buna böyle buz gibi soğuk bir göz pınarı aydınlatıcı bence olmazdı! O nedenle bence güzel oldu.

Şimdi göz kalemine bir bakalım. Maskarada bir sürü alternatifler aldım size hatırlıyorsanız… Hangisini kullandığımı söyleyeyim, ‘Fake It’. Till you make it. Çok güzel kaldırıyor maskara. Hemen şunu silip size dönüyorum. Bir dakika. Maskaranın efsaneliği ile ilgili çok fazla bir şey söylememe gerek var mı bilmiyorum. Görüyorsunuz, tek kat! Aldığım fırça. Bir daha hiç ürünün içerisine sokmadım, hiç ürün almadım. Tek kat. Çok güzel kıvırdı, upuzun yaptı, dolgunluk verdi. Yani diğerlerini denememe hiç gerek kalmadı. ‘Fake It’, bu benim en favorim şu anda… Şöyle plastik fırça olan. Bakar mısınız? Upuzun, kapkalın ve kıvrık. Maskara efsaneymiş gerçekten. Kocaman oldu, böyle şey çipil çipil. 

Şimdi şöyle yapalım, bir bronzer’ını deneyelim hafif. Çünkü böyle sıcak bir makyaj oldu. Ruj da bayağı sıcak olacak büyük ihtimalle. ‘Ten It’ ve üç tane. Bir tane böyle altın rengi ışıltılı olan, yine soğuk, bir elim de pislenmiş. Soğuk bir kahve hani kontür yapabileceğimiz… Ortadaki de minicik ışıltılar içeren bir bronzer. Hafif böyle yüzü ısıtmak için… Ben tek bir tane kontür pudrası da almıştım ama bence buna bir şans verelim. Bunu bir deneyelim, bunu merak ediyorum. Şöyle mesela, biraz ortadaki renkten alıp birazcık da şundan. İkisini karıştıralım yani. Yüzü ısıtınca ne güzel oluyor.

Ben böyle hafif burnuma da bazen, bu kadar değil tabii… Hafif bazen burnuma da sürüyorum. O böyle sanki güneşten yanmış gibi oluyor. Üstünden mutlaka ya süngerimi ya da fondöten fırçamı geçiyorum eğer üzerinde çok fondöten yoksa geçip iyice doğallaştırıyorum. Gerçekten yanmış gibi oluyor. Hafif böyle bronzlaşmışsınız gibi oluyor. 

Beaulis Highligher
Beaulis Highligher Merve Özkaynak

Daha highlighterlarımız falan var ya. Highlighter deneyelim, haydi! Şimdi bir tane Stick almıştık. ‘Gold alırım, her şeyle kullanırım’ demiştik. Bu var. Şu çılgın jeli var ya, onu mu sürsek? Çok mu o zaman da turuncu olacak? Çünkü bu bayağı bir şeftali. Ben bunu far olarak sürmeyi düşünüyorum neredeyse. Bakar mısınız çılgınlığa? Bir dakika! Çok da merak ediyorum! Bu birazcık daha evet, şampanya.

Siz çok net göremiyor olabilirsiniz. Stick olan şampanya, diğer jel formunda olan altın ve böyle turuncu yansımalı. Size söz veriyorum bir dahakine onu deneyeceğim. Ama şimdi bu olsun elimizde. Hafif şampanya… Çünkü zaten göz makyajımız bayağı bir iddialı. Şöyle biraz dudak üstüne de sürelim. Ben böyle elimle dağıtmayı seviyorum. Ben onu far olarak süreceğim size far far. O kadar beğendim ki! Holografik yani… Biraz onu yaptık, hafif allık sürelim.

Kaş yapalım falan filan derken zaten ne çabuk bitiyor ya! Ne güzel oynuyorduk hepsiyle… Hangi rengini sürüyoruz şu anda? Hemen size söyleyeyim. ‘Touch It’ 468 numara herhalde. (282) Numaraları öyleyse… Şimdi allık! Biraz dokunduracağız, çok hafif şöyle şuralara. Güzel! Kaşları şöyle bir tarayalım.

Çok güzel bir ruj süreceğim size. Yani hayalimde o var, yani bayağı  ton sür ton gibi olması için. Ama eğer çok gelirse biliyorsunuz yani, ruj her zaman değiştirilebilir. Çok gelirse daha nude kahve gibi var, onu süreriz olmazsa. Evet, kaş kalemimiz var, kaş pomadımız var ve kaş maskaramız var. Ben şimdi şu pomadı merak ettiğim için kendi fırçasıyla aynı. Kaşımla aynı renk… İki renk alternatifi vardı zaten. Biri açık, biri koyu… Ben koyu olanı aldım. 

Size bahsettiğim ruj buydu. Dayanamadım! Sürdüm. Çok güzel böyle bir turuncu, tarçın rengi. Bu makyajla hayal etmiştim böyle hani ton sür ton olsun diye ama çok geldi bana bu. Ne diyorsunuz? Bir böyle görün. Biraz fazla turuncu geldi. Yani farı kesinlikle sürüp bu makyajla tabii ki de dışarı çıkarım. Ama bu ruju da bu kadar sürmem. O yüzden bunu siliyorum.

Birazcık daha nude yani göz makyajının güzelliğini ortaya çıkaralım. Star, göz makyajı olsun bence… Odak gözde kalsın. Şeyi birazcık daha hafifletelim. Dediğim gibi, o çok güzel ama onu mesela daha sade bir makyajda gözde mesela sadece maskara varken belki kullanmak çok güzel olabilir. Çok güzel bir nude’ymiş! Harika bir nude. Sürümü inanılmaz kolay. Bu güzel oldu aslında. Biraz belki çok azıcık… Nasıl dudağı büyük gösteriyor!

Evet arkadaşlar, makyajın sonuna geldik. Açıkçası ben gerçekten çok beğendim. Çok enerjik, çok tatlı bir makyaj oldu. Far paletlerini seçerken “Ya bunu almayayım, aynı tonlar olacak. Şunu almayayım, aynı tonlar olacak” dedim ama açıkçası böyle tupturuncu bir farın bu kadar güzel ve böyle yaza yakışacağını bu kadar tahmin etmiyordum. Bence çok tatlı oldu yani. Siz de seviyorsanız bu tonları çok severek kullanırsınız.

Yalnız hakikaten o son yaptığım en üst seviye, zirvede bırakmış olduğum şu ruj ve dudak kalemi ile… Rujun sürümü, dudaktaki duruşu, hafifliği, çizgilere dolmaması, kremsi yapısı ama aynı zamanda da mat oluşu muhteşem! Dudak kalemi de yine aynı şekilde… Dur, spreyimizi sıkmadık. Hep onu unutuyoruz! Farlar ıslatılınca da gördünüz, gayet güzel oluyor. Ben ıslak da sevdiğim için genelde önce kuru sürüp son şeyi ıslak yapıyorum. Islağı da çok güzel kaldırıyor. Ne diyeyim yani, ben gayet beğendim! 

Maskara çok çok iyi. Ben sadece tek bir tanesini kullandım. Diğerlerini kullanmadım. Çok fazla alternatif var, mutlaka kendi kirpik tipinize uygun bulabilirsiniz. Gözde miydi söyleyen onu? Galiba. ‘Bütün rimelleri al’ diyen. Merak ettiğinizi biliyorum, bence çok başarılı fiyat/performans olarak. Yani hakikaten 20. Ona bakıyorum, fondöten 20. Far paletine bakıyorum, 26 Maskaralar 20 lira falan. Hakikaten 20’nin öyle çok üzerinde fiyatta bir ürün yok. Dolayısıyla fiyat ve performans hep diyoruz ya… Fiyat ve performans olarak aşırı derecede beğendim! Tabii ki günün ilerleyen saatlerindeki performansına bakarım ama ben şu anda, bu videoyu yaparken ilk performansa bakıyorum. Yani far pigmentli mi? Güzel karışıyor mu? Ruj dudak çizgisine doluyor mu? Kuru mu? Renk vermiyor mu, veriyor mu? Ben onlara bakıyorum. Siz de zaten gözünüzle görüyorsunuz.

Allıklar da çok güzel renk veriyordu. Vallahi ben şu ana kadar bu videoda kullandığım bütün ürünleri çok beğendim, çok pratik buldum, çok hızlı bu makyajı yaptım. Çok kısa sürede yaptım ürünler anında istediğim etkiyi verebildiği için… Benim görüşlerim böyle…. Sizin de tabii merak ediyorum, bu markada kullandığınız hangi ürünler var? Hangilerinden çok memnunsunuz? Ya da hangilerini “Merve, keşke şunu da alsaydın” dedikleriniz var? Gerçi neredeyse bütün standı toplamış oldum ama tek bir makyaj videosunda tabii hepsini kullanamıyorum. Mutlaka o gösterdiğim jel formundaki aydınlatıcıyı falan da başka bir makyaj videosunda kullanacağım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Hem makyajla alakalı yorumlarınızı bekliyorum, hem de sizin kullandığınız ürünlerle alakalı yorumlarınızı bekliyorum. Eğer beni hala diğer sosyal medya hesaplarımdan takip etmiyorsanız, hepsi videonun açıklama kısmında. Ürünler de bu arada videonun açıklama kısmında olacak. Kanalıma yeni geldiyseniz, şuraya tıklayarak kanalıma abone olmayı ve oradaki minik zil işaretine basarak bildirimlerinizi açmayı unutmayın çünkü ben videoyu yüklediğimde sizlere anında uyarı gelmesini istiyorsanız o minik zil işaretinin basılı olması son derece önemli. Benim söyleyeceklerim bu kadar, zaten bayağı bir konuştum. Sizin de her zaman olduğu gibi fikirlerinizi çok merak ediyorum. Hepinizi çok seviyorum. Yeni videolarda, yeni makyaj videolarında, inceleme videolarında görüşmek üzere. Hoşçakalın!

Merve Özkaynak Videosundaki Beaulis Ürünleri

Start It Baz

Form It Fondöten 131

Close It Concealer 132

Base It Far Bazı

Finish It Transparan Pudra

Catch It Far Paleti 288 Solar Energy

Fake It Maskara

Point It 933 Champagne Gold Far

Touch It 282 Peach Allık

Fix It Kaş Pomadı

Stop It Sabitleyici Sprey

118 Latte Oje

Light It Stick Highlighter

Kiss It 124 Ruj

Tan It 193 Kontür Paleti

Draw It 103 Bare Dudak Kalemi

TEK MARKA MAKYAJ: BEAULIS Merve Özkaynak Videosu

Merve Özkaynak’ın videosu ile ilgili yazımızı beğendiyseniz, Her Şeyi Hak Ettiğini Sanan Kız Makyajı – Danla Biliç adlı yazımızı da beğeneceğini tahmin ediyoruz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx