Magazin

Yeliz Kuvancı boşandı mı? Yeliz Kuvancı hamile mi?

Reklamlar

Yeliz Kuvancı 3 Nisan 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Öyle Bir geçer Zaman ki dizisinde İnci ismindeki karaktere rol veren Kuvancı bu dizi ile ün salmıştır. Yeliz Kuvancı’nın özel hayatı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları için lütfen yazımızın devamını okuyunuz.

Yeliz Kuvancı kimdir?

Yeliz Kuvancı 3 Nisan 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kuvancı Beykent üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak 2010 senesinde Öyle Bir geçer Zaman ki de İnci isminde müzik karakterini canlandırmıştır. 2011-2012 yılları arasında Seni Bana Yazmışlar isimli komedi dizisiyle ekranlarda karşımıza çıkmıştır. Daha sonra ise Böyle Bitmesin isimli dizide Nazlı karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında karşımıza Hangimiz Sevmedik isimli dizi ile çıkmıştır daha sonra ise Tutunamayanlar isimli dizide Ayşe karakteriyle ekranlarda boy göstermiştir.

Yeliz Kuvancı boşandı mı? Yeliz Kuvancı hamile mi?
Yeliz Kuvancı boşandı mı? Yeliz Kuvancı hamile mi?

Günümüzde reyting rekorları kıran Sadakatsiz isimli dizide Bahar rolünü canlandırmaktadır. Aynı zamanda ileri seviye İngilizce konuşabilmektedir. Son zamanların en çok reyting alan dizisi Sadakatsiz isimli dizide canlandırdığı karakter ile de çok geniş kitlelere ulaşmış ve seyirciden oldukça fazla beğeni almıştır. Kendisi verdiği bir röportajda düşünce yapısını iyi bir insan olmak özünde saf temiz adil ve iyi niyetli olabilmek gibi maddelerle nitelendirmiştir.

Reklamlar

Hayatı basit yaşamak gerektiğini ve hayatın hayıflanmak için çok uzun olduğunu belirtmiştir. Ayrıca küçük şeylerden mutlu olduğunu ve sebepsiz gösterilen ilgi ve sevginin gününü güzelleştirdiğini de söylemiştir. Yeliz Kovancı aynı zamanda mesleğini de çok severek yaptığını belirtmiştir ve hiçbir zaman ben başarılı bir oyuncuyum dememiştir çünkü bu cümle ona fazla iddialı gelmiştir.

Yeliz Kuvancı kaç yaşında?

Birçok dizide rol alan ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Kuvancı 2022 yılı itibariyle 35 yaşındadır.

Yeliz Kuvancı aslen nereli?

Yeliz Kuvancı’nın aslen Ankaralı olduğu bilinmektedir. Kendisi Ankara’da  doğmuştur ve ailesi de aslen Ankaralıdır.

Yeliz Kuvancı hangi burç?

3 Nisan 1987 doğumlu olan Yeliz Kuvancı Koç burcudur.

Reklamlar
Yeliz Kuvancı boşandı mı? Yeliz Kuvancı hamile mi?
Yeliz Kuvancı boşandı mı? Yeliz Kuvancı hamile mi?

Yeliz Kuvancı boy kilo

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Kuvancı 1.74 boyunda 58 kilodur.

Yeliz Kuvancı mesleği

Kuvancı 2010 yılından beri profesyonel olarak oyunculuk yapmaktadır. Kendisi babasının yönlendirmesi ile oyunculuğa yönelmiştir. Verdiği bir röportajda aslında oyuncu olmayı hiç düşünmediğini lisede ise fizik kimya bölümünde okuduğunu ama o yıllarda bir buhran dönemine girdiğini belirtmiştir. Ergenlikten kaynaklanan bir takım sıkıntılar yaşadıktan sonra her şeyden sıkıldığı dönemde başka bir arayışa girdiğini ve babasının da bu dönemde ona yardımcı olduğunu söylemiştir. 

Yeliz Kuvancı dizileri

Kuvancı’nın 2010 yılından itibaren oynadığı diziler şu şekilde sıralanabilir;

  • 2010-2011= Öyle bir geçer zaman ki 
  • 2011-2012= Seni bana yazmışlar
  • 2012-2014= Böyle bitmesin
  • 2014-2015= Kocamın ailesi
  • 2016-2017= Hangimiz sevmedik
  • 2018- Keşke hiç büyümeseydik
  • 2019-2020= Tutunamayanlar
  • 2020-2021= Sadakatsiz

Yeliz Kuvancı aynı zamanda 2013 senesinde düğün dernek isimli filmde banka memuru rolünde yardımcı karakter olarak oynamıştır. 

2012 sezonunda Seni Bana Yazmışlar isimli komedi dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır daha sonra ise böyle bitmesin isimli dizide Güneş ve Hangimiz Sevmedik isimle dizide Itır karakterlerini canlandırmıştır. TRT isimli kanalda Tutunamayanlar adlı dizide ise Ayşe karakterine hayat vermiştir.

Yeliz Kuvancı boşandı mı? Yeliz Kuvancı hamile mi?
Yeliz Kuvancı boşandı mı? Yeliz Kuvancı hamile mi?

Yeliz Kuvancı evli mi?

2022 yılı itibarıyla 35 yaşında olan güzel oyuncu Ali il ile evlidir. Bazı internet sitelerinde evli olmadığı ve bekar olduğu söylenilse de bazı kaynaklara göre de Ali il ile evli olduğu bilinmektedir.

Yeliz Kuvancı hamile mi?

Kuvancı’nın hamile olduğu iddialarının doğruluk payı bulunmamaktadır. Ali il ile evli olduğu bilinmekte olan güzel oyuncu hakkında boşanma iddiaları bulunmaktadır.

Yeliz Kuvancı estetik mi yaptırdı?

Geçmişten günümüze güzelliği ile geniş kitleler tarafından ilgi gören Kuvancı ‘nın burun estetiği yaptığı düşünülüyor. Kendisi bu konuda herhangi bir açıklama yapmamakla beraber , konunun kesinliği hakkında herhangi bir kanıt bulunmuyor.

Yeliz Kuvancı boşandı mı?

Ali İl ile evli olduğu bilinmekte olan Kuvancı ‘nın boşandığı söylenmeye devam edilse de bu konu hakkında net ve detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Yeliz Kuvancı Instagram adresi

Güzel ve başarılı oyuncu Yeliz Kuvancı’da Instagram platformunu aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer almaktadır. Kendisinin bu platformda 167K takipçisi bulunmaktadır. Profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yeliz Kuvancı İnstagram adresi https://instagram.com/yelizkuvancii?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx