ModaKombin

Abla Kardeş Kombin Önerileri

Abla Kardeş Kombin Modelleri

Reklamlar

Abla kardeş kombinleri için alışveriş yapmak biraz güç olabilir! Yeni yürümeye başlayan çocuk olduklarında ve ötesinde, benzersiz tarz anlayışlarına girmeye başlarlar. Giymek istedikleri şey konusunda bile çok seçici olabilirler. Küçüklerin çoğu yumuşak ve tahriş etmeyen kumaşları sever çünkü ciltlerinde çok rahat ve oynaması daha da rahattır! Bu yazımızda abla kardeş kombinleri elbise, abla kardeş kombinleri abiye, abla kardeş kombin kıyafetleri ve abla kardeş kombinleri instagram gibi konuları ele alacağız.

Abla Kardeş Elbise Kombinleri
Abla Kardeş Elbise Kombinleri

Abla Kardeş Elbise Kombinleri

Seçici küçük trend belirleyici çocuklarınız için satın alabileceğiniz en rahat ve organik çocuk kıyafetlerinden bazılarını yaptığını biliyorsunuz. Ancak, tüm parçaların çocuklarınız için karıştırılmasının ve eşleştirilmesinin inanılmaz derecede kolay olmasını sağlamanız gerektiğini biliyor muydunuz? Çocuklarınızı mutlu edecek mükemmel kıyafeti nasıl bir araya getireceğinizi merak ediyorsanız, işte çocuklarınızın moda stilini karıştırıp eşleştirmeniz için altı kolay ipucu…

Temel Parçaları Satın Alın

Temel ihtiyaçlara yatırım yapmak, çocukların moda stilini karıştırmanın ve eşleştirmenin önemli bir ipucudur. Sevimli kız çocuklarınız varsa, örneğin bir tane tayt satın alabilirsiniz, neredeyse her şeyle uyum sağladığı için bir amaca hizmet eder. Soğuk günlerde harika bir katman olarak giyebilir. Ayrıca abla kardeş kombinleri için birbiriyle eşleşen fakat farklı renkteki elbiseleri düşünebilirsiniz.

Reklamlar

Katı Nötr Renklere Bağlı Kalın

Karıştırma ve eşleştirme söz konusu olduğunda, gri, siyah veya kot rengi pantolonlar gibi düz nötr renklerden oluşan birkaç parçaya sahip olmak çok önemlidir. Denim pantolonlar, denim etekler, desen, stil veya süslemeli çeşitli üstler ve gömleklerle eşleştirilebilir. Çocuklarınız düz renk etekler ve pantolonlar giyiyorsa, stillerini eğlenceli bir gömlekle göstermelerine izin verin. Düz renkli bir gömleği desenli veya süslü etekler ve pantolonlarla eşleştirebilirsiniz.

Renk Şemalarını Düşünün

Herhangi bir üstü, çekici stillerle kolayca eşleştirebilecek düz renklerde alışveriş yapmak çok önemliyken, seçeneklerinizi tamamen nötrlerle sınırlamanız gerekmez. Çocuklarınıza cesur bir ifade vermek istiyorsanız, kıyafetlerini diğer renklerle eşleştirebilirsiniz. Ancak, renginizi her kıyafet için maksimum üç ile sınırlandırın. 

Alışveriş yapmak genellikle çocuğunuza parçaları karıştırırken ve eşleştirirken çok fazla esneklik sağlar. Bu şekilde, sadece birkaç farklı eşya ile birden fazla kıyafete sahip olabilirler. 

Aksesuarları Unutmayın

Çocuklarınızın kişiliğinin parlamasına ve modayı bir ifade aracı olarak kullanmasına izin verin. Çocuklarınızın kıyafetini tamamen farklı göstermek için küçük bir aksesuar eklemek gibisi yoktur. Sonuçta, her kombinin bir şeyleri canlandırmak için bir tür ifade parçasına ihtiyacı var. Bu yüzden her zaman çok giyilebilecek şeyler arayın. Örneğin, bebeğiniz için eğlenceli bir kolye, tatlı bir saç tokası veya sevimli bir şapka ve küçük oğlunuz için bir dijital saat veya spor şapkası satın alabilir ve bir karışım ve kombinin yeniden yeni görünmesini sağlayabilirsiniz!

Reklamlar

Yaratıcı olun

Küçük çocuklarınızın da tarzına gelince, bırakın bireyselliklerini ifade etsinler. Sırf bir şeyin yakışmadığını düşündüğünüz için, bu çocuklarınızın da aynı şekilde hissettiği anlamına gelmez. Çocuğunuz yeni bir karıştır ve eşleştir trendinin ilerlemesinde olabilir. Çocuk kıyafetlerini karıştırmak ve eşleştirmek eğlenceli olmalı, bu yüzden fazla ciddiye almayın. Küçük çocuğunuza ne giyeceği konusunda seçenekler verdiğinizde, bu onlara sorumluluk öğretir ve hatta stillerini değiştirmelerini sağlar. Mükemmel kıyafeti seçmeyi sizin kadar sevecekler.

Abla Kardeş Abiye Kombinleri
Abla Kardeş Abiye Kombinleri 

Abla Kardeş Abiye Kombinleri 

Her ebeveyn, çocukları için abiye kıyafetlerini nasıl seçtiklerini sorar. Geniş moda okyanusunda, çocuklar için mükemmel kıyafetler seçmek zahmetsiz değil. Çoğu zaman, ebeveynler gerçekten bir şey satın almadan önce çok fazla araştırma yaparlar. Çocukların boylarının her ay adım adım büyüdüğünü ve bu süslü elbiselerin farkına varmadan işe yaramaz hale geldiğini düşünürsek… Ayrıca yetişkin moda endüstrisine benzer şekilde çocuk giyim modası da trendle birlikte değişmeye devam ediyor.

Çocuklar için parti kıyafeti satın alırken, hem rahatlık hem de stil göz önünde bulundurulmalıdır ki bir etkinlik veya bir parti sizin için kötü bir güne dönüşmesin. Bu nedenle, çocuklar için herhangi bir parti elbisesi satın almadan önce birkaç şeyi göz önünde bulundurmanız önemli hale gelir. Çocuklar için abiye kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var.

Kıyafetin Kumaşı

Bir elbisenin işlendiği kumaşın kalitesi, kıyafet değerinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Özellikle kıyafeti astarlamada kullanılan malzeme yumuşak ve rahat olmalıdır. Astar, çocukların hassas cildinin yakınında kalır. Sert veya sağlam kumaşlar, çocuklarınızda cilt tahrişine ve rahatsızlığına neden olabilir ve kesinlikle çocuğunuzun bu işlevde telaşlı olmasını istemezsiniz.

Zarif tülden yapılmış bir parti elbisesi, küçük prensesinize Külkedisi görünümü verir. Kız bebek elbiseleri parti giyim koleksiyonunun en güzel elbiselerinden biri de sevimli sarı elbiselerdir. Abla kardeş kombin önerileri için iki farklı sarı tonda elbiseyi düşünebilirsiniz. Güzel fırfır çeşitlerine sahip pamuklu elbiseler de trendde… Yaz partileri, düğünler ve doğumgünleri için pamuklu veya suni ipek elbiseler tercih edebilirsiniz. Saten ayrıca rahatlığı ve kolaylığı korurken çekici bir görünüm verir. Pamuk ve polyester karışımı, çocuklarınızın serin kalmasına yardımcı olur ve terden kaynaklanan rahatsızlığı azaltır.

Rahatlık ve görünümün yanı sıra kumaşın kolay yıkanıp yıkanmadığını da incelemelisiniz. Çocuklar her zaman kıyafetlerini mahvederler ve eğer malzeme yıkanması kolay değilse elbiseyi temizlemekte zorlanacaksınız.

Yaka

Bir yaka, bir elbisenin görünüşünü dikkat çekici bir şekilde tanımlar. Elbisenin görünüşüne dikkat etmeden önce, yakanın eriliniz için ne kadar rahat olduğunu göz önünde bulundurarak elbiseyi değerlendirmelisiniz. Ne çok dar ne de çok açık ve geniş bir yaka seçin. Yuvarlak veya kayık yaka gibi kapalı yakalar çocuklar ve bebekler için ideal değildir. Bu tür yakalar boğulma riskini artırabilir. Öte yandan, açık ve geniş yakalar düşer ve dağılır ve çocuklar kesinlikle bunları kendi başlarına düzeltemezler.

Askılı elbiseler, omuz dekolteli elbiseler ve tek askılı elbiseler tercih edebilirsiniz. Bu tür yakalar elbiseleri süslüyor. Meleğinizi güzel bir inci kolye veya sevimli bir fiyonklu saç tokası gibi küçük aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Dekoratif çiçekler veya boncuklarla süslenmiş fırfırlı yaka, küçük kızınızın görünümüne zarafet katar. 

Stil ve Tasarımlar

Piyasada birden fazla tasarım ve stil mevcuttur. Volan etekli elbiseler şık görünür ve her zaman kullanılabilen bir moda parçası gibi görünür. Bir aile etkinliği veya partisi için bu tür sevimli prenses elbiselerinden birini satın alabilirsiniz. Paçalar tül, file, georgette, şifon gibi çeşitli kumaşlarda dikilir. Bunlar el yapımı çiçekler ve incilerle dekore edilmiştir.

Kol Stili

Erkek çocuk elbiseleri düşünüldüğü sürece, kol stilleri açısından seçenekler sınırlıdır. Ancak kız çocuk kıyafetleri birçok çekici kol stiliyle tasarlanmıştır. Fırfırlı kollar, kısa kollu veya uçlarında genişletilmiş uzun kollar, küçük kızınızın zarafetini güçlendirir. Omuzlarında fiyonklu kolsuz elbiseler bebeğinizin görünümüne bir çekicilik katar.

Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra, elbiselere diğerlerinden farklı bir görünüm kazandırmak için birçok farklı süsleme de yapılmıştır. Bağcıklar şu anda çok trend. Bazı elbiseler tamamen dantel ve kroşe ile yapılır. İnci ve çiçekler de prensesinize büyüleyici bir görünüm kazandırmak için elbiseleri süslüyor. Kız bebek elbiseleri parti kıyafetleri, fırfırlı ve abartılı düğmeli sevimli kot tulumları da içerebilir. Erkek bebeğiniz için iki veya üç parçalı takımına aksesuar olarak sevimli bir papyon seçebilirsiniz.

Çocuklar için bir parti elbisesi seçmenin en iyi yolu, hem görünümü hem de rahatlığı göz önünde bulundurmaktır. Bu katalog elbiseleri bu kadar erken modası geçmeyecek. Pastel tonlar şu anda çok trend ve çok şık görünüyor. Karışık pastel ve parlak renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Başlangıçta olduklarından kısa olsalar bile harika görünecek elbiseler bulmalısınız. Çocuklar ve bebeklerle ilgili en iyi şey, her rengi ve stili kolayca çıkarabilmeleridir.

Abla Kardeş Kombin Kıyafetleri
Abla Kardeş Kombin Kıyafetleri

Abla Kardeş Kombin Kıyafetleri

Bebek, yürümeye başlayan çocuk, kardeşler ve aile için koordine edilmiş veya eşleşen kıyafetler mi arıyorsunuz? Başka yere bakmayın, yardım geldi! Eşleşen kız çocukları için kullandığımız kombinler, tüm aile kıyafetlerimizi aldığımız tüm eşleşen kaynaklarımızı, birden fazla yaşın nasıl eşleştirileceğine dair profesyonel ipuçlarını ve mükemmel olanı bulmak için kullanabileceğiniz eşleşen kaynaklara sahip mağazaların tümünü paylaşıyorum. Tüm kombin ihtiyaçlarınız için kıyafetleri burada bulabilirsiniz.

Bir bebek ve daha büyük bir çocuk için satın alıyorsanız, bebeğin ilk birkaç yıl boyunca büyük çocuktan çok daha hızlı büyüyeceğini unutmayın. Eşleşen bir stili gerçekten çok seviyorsanız, küçük çocuk için iki ayrı beden satın alın, böylece daha uzun süre eşleşmenin tadını çıkarabilirsiniz. Böylece, abla büyüdüğünde, ablanın kıyafetlerini kardeşi giyebilir. 

Bebeği çocuk kıyafetlerine uydurmak

Çoğu mağazanın bebek kıyafetleri için farklı stilleri ve desenleri vardır (genel olarak 0-24 ay arası) ve yürümeye başlayan çocuk kıyafetleri (tipik olarak 2T ila 4T arası), bunlar da çocuk giyiminden (genellikle 4T ve üzeri) farklıdır. Bu yaşa özgü kıyafet ayrımı, yeni doğan ve daha büyük çocuk kıyafetlerini bulmayı nadir görülen bir parça haline getirir. Özellikle sinir bozucu olan, mağazaların benzer stiller yapması, ancak farklı kesilmesi veya hatta birbirine yakın renklerin birbirine benzememesidir. 

Bebekten çocuğa kıyafetleri eşleştirmek ne kadar zor olsa da, gerçekten harika bazı çocuk perakendecilerinden bazı harika eşleştirme seçenekleri vardır ve bunlar bebek, yürümeye başlayan çocuk, kardeşler ve aile için uygun kıyafetlere ilişkin eksiksiz kılavuzumuzda aşağıda listelenmiştir.

Peek Clothing

Peek, kız kıyafetleri için en sevdiğim mağazalardan biri çünkü stiller tam olarak eşleşiyor. Aynı desenler, aynı kesim, sadece farklı büyüklükteki çocuklar için yapılmıştır. Yenidoğan serisi ve birkaç aksesuar gibi hem bebek hem de çocuk bedenlerinde yapılmayan yalnızca birkaç stil vardır. Ancak, çoğunlukla tek bir bedende alışveriş yapabilir ve ardından diğer çocuk için karşılık gelen bedeni alabilirsiniz, bu da harika bir alışveriş deneyimi sağlar.

Bu mükemmel stili bulduğunuzda hemen alın ve kıyafetlerini doldurun çünkü onların kıyafetleri şimdiye kadar satın aldığımız en iyi ürünlerden bazıları. 

Peek, stilleri yürümeye başlayan çocuktan çocuğa oldukça tutarlı olduğundan, farklı bedenleri eşleştirmenin en kolay yollarından biridir. Seçimlerinde genellikle çok sayıda şifonyer ve özel günler için kıyafet bulunmasa da, Peek Kids günlük görünümde harikadır. Şahsen parçalarının ne kadar tarz ve yetenek sahibi olduğunu seviyorum.

Oshkosh B’Gosh

Her stil bebek ve çocuk için eşleşmez, bu yüzden eşleştirmek için kalıpları ezberlemeye çalışırken boyuttan bedene gitmeniz gerekir, ancak bu eşleşen baskıyı ve deseni bulduğunuzda çok daha heyecanlı hale geliyor.

Önce bebek bölümünü satın almanızı ve özellikle bebek temellerinin arka duvarının tamamından kaçınmanızı tavsiye ederim. Bunlar büyük çocukların bedenlerinde mevcut değildir. Önce bebek bölümünü satın alırken, daha olgun baskılar aramaya çalışın ve hangilerinin daha büyük kızlar bölümünde de bulunacağını tahmin etmeniz gerekir.

Çocuğunuz Oshkosh’ta bebekten yürümeye başlayan çocuğa geçerken eşleştirme çok kolay hale gelir. Temel bilgilerinin tümü, yürümeye başlayan çocuktan itibaren koordine edilir ve her mevsimde her zaman eşleşen birkaç stilleri vardır. Hâlâ yaş aralıklarını geçmeyen bazı stiller var, ancak çoğu günlük oyun kıyafetleri için idealdir.

Carter’s

Bebekten çocuğa, seçim için Carter’s markasını yenemezsin. Eşleştirdiğiniz büyük çocuk 8 bedenin altında herhangi bir şey giyiyorsa, eşleştirme oldukça basit ve anlaşılırdır. Bazı kıyafetleri 12’ye kadar taşırken, özellikle belirli mağazalarda çok daha sınırlıdır. Oshkosh gibi, her stil bebek ve çocuk için eşleşmiyor, bu yüzden eşleştirmek için bebekten çocuk giyimine gidip geleceksiniz.

Oshkosh’tan farklı olarak, daha büyük bedenler arasından seçim yapabilecek daha az şey olduğundan ve ardından bir sonraki bebek bölümüne geçeceğinden önce çocuk bölümünü satın almanızı öneririm. 

Gymboree 

Gymboree’nin kalitesini ve zarafetini seviyoruz, ancak her modelin hem bebek hem de çocuk bedenlerinde gelmemesi dışında… Bebek bezi veya bebek ihtiyaçlarının tamamı daha eski boyutlarda sunulmamaktadır; bu, bir bebeğiniz varsa çıldırtıcı olabilir. Alışveriş yaparken stillerin bazen bebek ve çocuk için biraz farklı olacağını göreceksiniz. Genel olarak, aynı kumaş deseninde olacaklar veya koordine edecekler ancak tam olarak eşleşmeyecekler. 

Gymboree’deki eşleşen giysiler, bebeğiniz büyüdükçe katlanarak daha kolay hale gelir. 2T’ye ulaştıklarında, çoğu stil 12’ye kadar olan diğer eski boyutlarla güzel bir şekilde koordinasyon sağlar. Hala yalnızca 4T’den itibaren kullanılabilen birçok stil vardır, ancak yardım isterseniz çalışanlar en iyi koordinasyonu ve eşleştirmeyi bulmanıza yardımcı olabilir. Deneyimlerime göre, genellikle her sezon birkaç harika eşleşen / koordine edici parça bulabilirsiniz.

Hanna Andersson 

Gymboree’ye benzer şekilde, Hanna Andersson koleksiyonundaki her stilin hem bebek hem de çocuk olarak gelmediğini göreceksiniz. Ancak, şanslıysanız, her iki boyut için de biraz değiştirilmiş stiller bulabilirsiniz. Tam olarak eşleşmeye karar verdiyseniz, sadece temellere bağlı kalın ve genellikle harika stiller bulabilirsiniz. 

Kuşkusuz bu, bebekten çocuğa göre daha kolaydır, ancak çoğu mağazanın hala yürümeye başlayan çocuklar ve daha büyük çocuklar için farklı stilleri ve modelleri vardır. Ne yazık ki, tam eşleşmeyi elde etmek hala düşündüğünüzden daha zor. 

Artık Hanna Andersson Avrupa beden ölçüsünü öğrendiğinize göre, aslında alışverişi en kolay olanlardan biri. Yeni yürümeye başlayan çocuklardan, daha büyük çocuğa kadar eşleşen veya en azından koordine edici stilleri bulmak basittir. Temel özelliklerini eşleştirmek özellikle kolaydır, ancak daha şık kıyafetler de vardır.

LuLaRoe 

Çocuğunuz S / M bedene ulaştığında, bu markayı tavsiye ederim ve L / XL bedeni ve ötesine geçen çocuk bedenlerini satın alabilirsiniz. Taytlar, elbiseler veya gömleklerle bütün bir gardırop oluşturabilirsiniz. Her modelden sadece iki bin beş yüz parça yapılır. Bu nedenle, esnek olmaya istekli olmalısınız veya eşleşen veya koordine eden LuLaRoe baskıları bulacak kadar şanslı olduğunuzu ummalısınız.

Disney Mağazası 

Bebek bölümleri bebek gibi görünse de, bebek kıyafeti stillerine odaklandıkları ve yalnızca 24 aya kadar çıktıkları için, XXS kıyafetleri tipik olarak kombinlenir. L bedene kadar gerçekten çok iyi eşleşen XXS kıyafetlerini kolayca bulabilirsiniz. Bunun istisnaları, genç kalabalığa yönelik olan veya çağlar arasında çok fazla hayran çakışması olmayan araları hedefleyen şov ve filmlerden kıyafetlerdir.

Eşleşen yürümeye başlayan çocuk ve daha büyük çocuk setlerini oldukça kolay bir şekilde bulmak için temel bilgiler, Animators koleksiyonu ve kitlesel çekiciliğe sahip film ve şovlara bağlı kalın.

Abla-Kardeş Kombin Önerileri

Abla Kardeş Kombinleri Instagram

En çok beğendiğimiz abla kardeş kombinleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

Abla Kardeş Kombin Önerileri adlı yazımızı beğendiyseniz, Beyaz Gömlek Kombinleri adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx