Magazin

Aslı Tandoğan evli mi? Aslı Tandoğan boşandı mı?

Reklamlar

Aslı Tandoğan son zamanların en çok dikkat çeken oyuncuları arasında yer almaktadır. Kendisi hakkında birçok merak edilen konu vardır. Merak edilen tüm soruların cevapları için lütfen yazımızın devamını okuyunuz.

Aslı Tandoğan Kimdir?

Kabadayı gibi kült bir yapımda oynayan Aslı hanım 2 Nisan 1979 yılında Ankara şehrinde doğduğu ve ailesinin tek çocuğu olduğu bilinmektedir. Kendisi genç yaşlardayken ailesinin ayrıldığı bilinmektedir. Oyunculuğu ile gözleri dolduran Aslı hanım Hacettepe Üniversitesi’nin Devlet konservatuarı’ nda Arp bölümünden mezun olmuş devamında bu meslek ile alakalı işler yapmıştır.

2002’ de Antalya Devlet Opera ve Bale orkestrasında, 2003 yılında ise hepimizin bildiği oyunculuk yeteneğini sergilemek için İstanbul da yaşamaya başladı. Arpist olarak Antalya da bir yol boyunca çalıştığı bilinmektedir.  İlk oynadığı ‘Gülüm’ dizisi ile ekranlara merhaba dedi. Birçok dizi ve filmde yer alan Aslı hanım asıl ivmesini yakalamadan önce 2004 yılında oynadığı ‘Büyük Umutlar’ dizisinde bilinirlik edinmeye başladı.

Reklamlar

Asıl ivmesini ise Cemal Şen’ in yönetmen koltuğunu süslediği ve başrollerini Beren Saat, Mahsun Kırmızıgül gibi bilinen isimlerin paylaştığı ‘Aşka Sürgün’ adlı Drama ve aksiyon odaklı dizide yakaladı.2005 yılında televizyon hayatına giren bu yapımda Aslı hanım ‘Dilan Şahvar’ karakterine oyunculuğu ile can verdi. Devamında Dudaktan Kalbe, Kapalıçarşı, A.Ş.K.  gibi yapımlarla devam etti.   Aslı hanımın ilk oynadığı sinema filmi ise herkesin izlemese bile yapımının içeriğine kulak dolgunluğu olan ‘Kabadayı’ filmidir. Kendisi Kenan İmirzalıoğlu ile bu filmde başrol koltuğunu paylaştı. 

Aslı Tandoğan evli mi? Aslı Tandoğan boşandı mı?
Aslı Tandoğan evli mi? Aslı Tandoğan boşandı mı?

2007 yılında çekilen Ömer Vargı’nın yönetmenlik koltuğunu üstlendiği bu yapım ile film hayatına giriş yapan Aslı hanım devamında yine bilinirliği olan 2013 yılında Behzat Ç. Ankara yanıyor, 2014 Kendine İyi Bak , 2015 Git Başımdan gibi filmlerde rol almaya devam etmiştir. Kendisini televizyon ve film dünyasına kanıtladığı halk tarafından bilinen bir oyuncu olmasını sağlayan birçok karakteri başarı ile canlandırmıştır.

Birçok dizi ve film de adından söz ettiren Aslı hanım 2014 yılında Cahit Tan Yeşilada ile evlenerek evlendikleri sene olan ilk çocuğu Atlas Yeşilada ve 2018 yılında ikinci çocukları olan Arya Yeşilada ile aile hayatını taçlandırdı. Eşi ile üniversite yıllarından beri tanışan Aslı hanım ve eşinin birbirlerini çok sevdiği çevresi tarafından bilinmektedir. Kendisinin dizi film alanında oyunculuğa devam ettiği bilinmektedir. 

Aslı Tandoğan kaç yaşında?

2 Nisan 1979 ‘ da doğmuş olan Aslı hanım bu sene hiç göstermese bile 43 yaşında olduğu bilinmektedir. 

Reklamlar

Aslı Tandoğan aslen nereli?

Memleket bilgisi kesin olarak bilinmese de doğum yerinin Ankara olduğu bilinmektedir. 

Aslı Tandoğan hangi burç?

Kendisi 2 Nisan 1979 doğumlu olduğu için Koç burcudur. Azimli ve kararlı kişiliğinin burcundan kaynaklı olduğu söylenilebilir. 

Aslı Tandoğan boy ve kilo 

Boyu 1.63 ve kilosu 52 olarak bilinmektedir. 

Aslı Tandoğan evli mi? Aslı Tandoğan boşandı mı?
Aslı Tandoğan evli mi? Aslı Tandoğan boşandı mı?

Aslı Tandoğan mesleği

Kendisinin Devlet Konservatuarı bitirdiği zaman Arp alanında eğitim aldığı ve bu mesleği icra ettiği devamında televizyon ve sinema oyunculuğu yaptığı bilinmektedir. 

Aslı Tandoğan dizileri

İlk oynadığı ‘Gülüm’ dizisi ile ekranlara merhaba dedi. Birçok dizi ve filmde yer alan Aslı hanım asıl ivmesini yakalamadan önce 2004 yılında oynadığı ‘Büyük Umutlar’ dizisinde bilinirlik edinmeye başladı.

Asıl ivmesini ise Cemal Şen’ in yönetmen koltuğunu süslediği ve başrollerini Beren Saat, Mahsun Kırmızıgül gibi bilinen isimlerin paylaştığı ‘Aşka Sürgün’ adlı Drama ve aksiyon odaklı dizide yakaladı.2005 yılında televizyon hayatına giren bu yapımda Aslı hanım ‘Dilan Şahvar’ karakterine oyunculuğu ile can verdi.

 • 2002 Gülüm Gül 
 • 2003 Çınaraltı 
 • 2003 Kurşun Yarası 
 • 2004 Büyük Umutlar 
 • 2005 Aşka Sürgün 
 • 2006 Ah İstanbul 
 • 2006 29-30 
 • 2007 Dicle 
 • 2007-2009 Dudaktan Kalbe 
 • 2009-2010 Kapalıçarşı 
 • 2011 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 
 • 2011 Zehirli Sarmaşık 
 • 2012 Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam 
 • 2013 Leyla ile Mecnun 
 • 2013 A.Ş.K. 
 • 2015 Melek ile Serhat 
 • 2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem 
 • 2018 Yuvamdaki Düşman 
 • 2021 Menajerimi Ara 
 • 2021 Prens 

Aslı Tandoğan filmleri 

2007 yılında çekilen Ömer Vargı’nın yönetmenlik koltuğunu üstlendiği bu yapım ile film hayatına giriş yapan Aslı hanım devamında yine bilinirliği olan 2013 yılında Behzat Ç. Ankara yanıyor, 2014 Kendine İyi Bak , 2015 Git Başımdan gibi filmlerde rol almaya devam etmiştir.

 • 2007 Kabadayı 
 • 2013 Behzat Ç. Ankara Yanıyor 
 • 2014 Kendime İyi Bak 
 • 2015 Git Başımdan  
 • 2019 Söz Vermiştin 
 • 2020 Hayalet3: Yaşam 

Aslı Tandoğan evli mi? 

Finans Uzmanı olan eşi Cahit Tan Yeşilada ile 2014 yılında evlenmiş ve dünyalar tatlısı iki çocuğu olmuştur. Kendisinin eşi ile üniversite okurken tanıştığı bilinmektedir. 

Aslı Tandoğan boşandı mı? 

2014 yılından beri evlilikleri devam eden Aslıhan doğan ve ailesinin aile birliğinin aynı çatı altında devam ettiği bilinmektedir. Kendisinden ya da çevresinden boşanma yönünde söylemler basına yansımamıştır. 

Aslı Tandoğan evli mi? Aslı Tandoğan boşandı mı?
Aslı Tandoğan evli mi? Aslı Tandoğan boşandı mı?

Aslı Tandoğan hamile mi? 

Aslı Tandoğan mutlu bir aile ile yuvasını kurmuş olsa da kendisinin tekrar bir çocuk sahibi olacağına dair bir duyuma rastlamadık. Bilindiği üzere ilk çocuğu 2014 yılında ikinci çocuğu 2018 yılında dünyaya gözlerini açmış ve sağlıklı iki tane oğlu olduğu bilinmektedir. Kendisinin ve eşinin bu aile hayatından memnun olduğu bilinmektedir. 

Aslı Tandoğan İnstagram adresi

Aslı Tandoğan ‘ın Instagram hesabında  410B takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşabilirsiniz.

Aslı Tandoğan İnstagram adresi https://www.instagram.com/aslitandoga/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx