Magazin

Barış Sarıuçak Kimdir?

Reklamlar

Sizi bu makalede eğlenceli videoları ile tanıdığınız Barış Sarıçak hakkında bilgiler vereceğim. Hacı Abi videosu ile fenomen olan Barış Sarıuçak kimdir? Kaç yaşında? Eşi kim? gibi merak ettiğiniz sorulara bu makalede yanıt bulabileceksiniz.

Barış Sarıuçak
Barış Sarıuçak

Barış Sarıuçak Yaşamı

Barış Sarıuçak eski mankendir. 2002 yılında Almanya’da yapılan erkek güzellik yarışmasında 2nd Runner Up ve Best Body ödüllerini almıştır. Şuan aktif olarak moda fotoğrafçılığı yapmaktadır. Bunun yanı sıra eşi ile birlikte eğlenceli videolar üretmektedir.

Asıl mesleği Grafik Tasarım ve Model fotoğrafçılığıdır. Bunun yanında mankenlik ve oyunculuk yapıyor. Sayısız defile katalog çekimlerinde bulunmuş, 2002 Mr. Intercontinental Erkek Güzellik Yarışmasında 2 derece almıştır. Yarışmadan sonra mankenlik ve oyunculuk kariyerine başladı. “İki Damla Göz Yaşı” tv filminde baş rol oynadı. Kurtlar Vadisi Irak sinema filminde yeraldı.

Reklamlar

Barış Sarıuçak Fotoğrafları

Barış Sarıuçak Kaç Yaşında?

Barış Sarıuçak 44 yaşındadır.

Barış Sarıuçak Doğum Tarihi

Barış Sarıuçak, 18.11.1979 doğumludur.

Barış Sarıuçak Boyu

Barış Sarıuçak boyu 190 cm’dir.

Barış Sarıuçak Kilosu

Barış Sarıuçak 102kg’dır.

Reklamlar

Barış Sarıuçak Burcu

Barış Sarıuçak akrep burcudur.

Barış Sarıuçak Nereli?

Barış Sarıuçak aslen Afyonkarahisar doğumludur. İstanbul’da yaşamaktadır.

Alena Sarıuçak (Barış Sarıuçak'ın Eşi)
Alena Sarıuçak (Barış Sarıuçak’ın Eşi)

Alena Sarıuçak kimdir?

Barış Sarıuçak’ın eşi Alena Sarıuçak‘tır. Sibiryalıdır. Modellik yapmakta ve eşi Barış Bey ile eğlenceli video içerikler üretmektedir.

Alena Sarıuçak
Alena Sarıuçak

Alena Sarıuçak Boyu

Alena Sarıuçak 172cm boyundadır.

Alena Sarıuçak Kilosu

Alena Sarıuçak 52kg’dır.

Alena Sarıuçak
Alena Sarıuçak

Alena Sarıuçak Mesleği

Alena Sarıuçak modellik yapmaktadır.

Alena Sarıuçak Fotoğrafları

Barış Sarıuçak - Alena Sarıuçak ve Çocukları
Barış Sarıuçak – Alena Sarıuçak ve Çocukları

Barış Sarıuçak Ailesi

Barış Sarıuçak, Alena Sarıuçak ile evlidir. Aslan adında bir çocukları vardır. İstanbul’da yaşamaktadırlar.

Barış Sarıuçak Mesleği

Barış Sarıuçak ne iş yapar diye merak edenler için söyleyelim; Barış Bey moda fotoğrafçısıdır. Bununla birlikte reklam ve tanıtım işleri yapmaktadır.

Barış Sarıuçak Eğitimi

Barış Sarıuçak lise mezunudur.

Barış Sarıuçak Kariyer Hedefi

Şu an sahip olduğumuz bilinirliliği korumak ve hatta arttırmak en büyük hedefi. Bununla beraber büyük ölçülü film, dizi, sinema, reklam vb. alanlarda yer bulmak ve markalaşma sürecini devam ettirmek istiyorum.

İlginizi Çekebilir: Src belgesi 1 2 3 4 nedir?

Nasıl ünlü oldu?

2017 de ramazan bayramında tesadüfen yaptığım İyi Bayramlar Hacı Abi videosuyla başladı. Yakın arkadaşlarıma kendi tarzımla bayram tebriği videosu yapıp göndermiştim, sosyal medya da paylaşmamıştım. Ama tabi whatsuo youtbe ve benzeri çok hızlı bir şekilde yayılmış 1 saat içinde video viral olmuş farketmeden fenomen haline gelmişiz.

Daha sonra tabi videolar çekmeye devam ettim ve insanlar gerçekten çok sevdi izlediler ve paylaştılar. Böylelikle sosyal medya hayatımız başlamış oldu. Şu an sadece sosyal medya ile uğraşıyoruz içerik üretip reklam tanıtım çalışmaları yapıyoruz.

Ne kadar takipçileri var?

272 K intagram / eşimin  40 k ama tabi içeriklerimizi herkes paylaştığı için bizi pek tanımayan kalmadı diyebiliriz.çok ünlü biri gibi insanlar bizmle beraber foto ve video çekiyorlar. Bu çok güzel bir duygu.

Barış Sarıuçak (Hacı Abi) Instagram

Barış Sarıuçak ve eşi Alena Sarıuçak Instagram’da takipçileri için çok eğlenceli ve özel videolar hazırlıyorlar. Hacı abi Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Barış Sarıuçak Youtube Projesi

Barış Sarıuçak ve Alena Sarıuçak Youtube projesine yeni başladı. Youtube’da bu videolar ile kısa sürede büyük bir kitleye hitap edecekleri kuşkusuz. Youtube kanalı olan HACI ABİ ve HACI ABLA 1 RUS 1 TÜRK kanalına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx