İsim Anlamları

Bergüzar İsminin Anlamı ve Özellikleri Nelerdir?

Bergüzar İsminin Anlamı Nedir?

Reklamlar

Bergüzar isminin anlamı özellikle hamile olan anneler ve baba adayları tarafından çok merak ediliyor. Eski dilde kullanılan ve hoş bir tınısı olan Bergüzar isminin anlamını bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Bergüzar Ne Demek TDK?

Türk Dil Kurumu’na göre, Bergüzar ismi “anmak için verilen hatıra, armağan, yadigâr” anlamına gelir.

Bergüzar İsmi Kuran'da Geçiyor Mu?
Bergüzar İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

Bergüzar İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

Bergüzar ismi Kuran’da geçmiyor.

Reklamlar

Bergüzar İsminin Kökeni

Bergüzar isminin kökeni Farsça’ya dayanır.

Sizce Bergüzar ile en uyumlu isim hangisidir?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Bergüzar Hangi Dilde?

Bergüzar, Farsça kökenli bir kelimedir.

Bergüzar İsminin Anlamı
Bergüzar İsminin Anlamı

İlginizi çekebilecek içerik: Beril İsminin Anlamı

Bergüzar İsminin Anlamı

Bergüzar ismini taşıyan kadınlar naif, güzel ve zarif kişilerdir. Şimdi gelin Bergüzar isminin harflerinin anlamına bakalım.

Reklamlar

İsminin içinde B harfi olan kişiler, duyarlı ve biraz içe kapanık birisin ama yine de cana yakın ve şefkatli olmayı başarıyorsunuz. Huzurlu bir yapıya sahipsiniz çünkü mutlu olmak için buna ihtiyacınız var. Çok sadık olmanıza rağmen, açık fikirli olmanız gerekir ve başkalarından çok kendinizi düşünmeniz gerekir.

İsminin içinde E harfi olan kişiler, özgürlüğü seven, şehvetli ve coşkulu birisiniz. Aşık olmaya güçlü bir şekilde inanıyorsunuz. Aslında, bunu oldukça sık yapabilirsiniz. Dışa dönük ve eğlenceli birisiniz ama aynı zamanda çok hevesli ve kandırılması zor birisiniz. Bir durumu birçok farklı yönden görebilirsiniz.

İsminin içinde R harfi olan kişiler, her şeyi güçlü hissedersiniz ve zengin, yoğun iç yaşamınız dışa doğru yayılır. Ayrıca mükemmel bir iş ahlakınız var ve işinizi yüksek miktarda enerji ile yapabilirsiniz. Nazik bir yapıya sahip olsanız bile, dengeyi korumanız gerekir ve başkalarıyla uyumlu çalışmayı öğrenmeyi gerekir.

İsminin içinde G harfi olan kişiler, enerjisi yüksek, her şeyi gerçekleştirme kabiliyeti olan bir insansınız. Siz bir vizyonersiniz ve bu size ileride finansal olarak fayda sağlayabilir. Çok sistemli olmayı tercih etseniz de ayaklarınızın üzerinde düşünüyorsunuz. Hatta bazen psişik hissedebilirsiniz.

İsminin içinde Ü harfi olan kişiler, hayatta hesaplı kitaplı kişilerdir. Hayatı alışveriş olarak görürler. Yavaş hareket ederler ama çabuk sıkılırlar. Doğal olarak cazibeli bir kişiliğe sahiptirler. 

İsminin içinde Z harfi olan kişiler, doğal olarak iyimser ve neşelidirler. Her zaman olaylara iyimser yaklaşırlar. Kaliteden ödün vermezler. Sağduyulu ve dengelidirler. Şefkat her zaman önemlidir. Fakat sabrı öğrenmeleri gerekir.

İsminin içinde A harfi olan kişiler, doğuştan lider ve cesurdur. Güçlü karaktere sahip olan bu kişiler, herkesin saygı duyduğu insanlardır.

Yeni yayınlanan videolarımızdan haberdar olmak için YouTube kanalımızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx