Makyaj

Bronzer Nedir? Bronzer Önerileri

Reklamlar

Bronzer, muhteşem ışıltılarıyla teninizi göz alıcı hale getirir. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan güneşten öpülmüş parlak bir cilde sahip olmak için bronzer idealdir.

Bronzlaştırıcının ne olduğunu ve bronzlaştırıcının ne yaptığını bilmek ister misiniz? Bronzlaştırıcı doğru bir şekilde uygulandığında, görünüşünüzü sıradan bir kadından bir Yunan tanrıçasının görünümüne dönüştürebilir. Bir bronzlaştırıcının yapabileceği harikalar hakkında hala bilgisiz veya kafası karışmış olanlarınız için bu kılavuzu derledik.

Bronzlaştırıcının ne olduğundan ve bronzlaştırıcının ne yaptığından nasıl bronzlaştırıcı seçileceğine ve nasıl kullanılacağına kadar her şeyi anlattığımız için bronzlaştırıcı hakkındaki eksiksiz kılavuzumuzu okumaya devam edin.

Reklamlar
Bronzer Ne İşe Yarar?
Bronzer Ne İşe Yarar?

Bronzer Ne İşe Yarar?

Bronzer, adından da anlaşılacağı gibi, cilde uygulandığında bronz bir görünüm veren bir makyaj ürünüdür. Güneşte dışarı çıkmadan, cilde güneş bronzluğuna benzer bir sıcaklık, parlaklık ve ışıltı kazandırmak için bir bronzlaştırıcı kullanılır.

Çantanızda bronzlaştırıcı varsa solaryuma ve güneşin zararlı UV ışınlarına veda edebilirsiniz. Birçok ünlü, bronzerlara bayılıyor. Kim Kardashian’dan Jennifer Lopez’e, Rihanna’dan Beyoncé’ye bronzer pek çok kişinin favorisi….

Bronzer üç farklı bitişle gelir: ışıltılı, mat ve şeffaf. Aynı zamanda birçok farklı formüle sahiptir: toz, kremsi, stick, jel ve sıvı.

Bir bronzlaştırıcı, konu makyajınız olduğunda en iyiye ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bir bronzlaştırıcının tam olarak ne yaptığını öğrenelim mi?

Reklamlar

Peki bronzer ne işe yarar? Sahte bronzluk gibi mi? Yoksa kontür gibi mi? Bronzer, bronzlaşmış bir görünüm elde etmek için kullanılır, ancak sahte bronzluğa bir alternatiften çok daha fazlasıdır. Cildinizin daha derin kısımlarına yerleşerek ona sıcaklık ve parlaklık katan bir makyaj ürünüdür. Sonuç olarak, doğal görünümlü bir güneş öpücüğü ışıltısı elde edersiniz. Güneşte bronzluğu kontrol edemezsiniz ama ne kadar bronzer kullanacağınızı kesinlikle kontrol edebilirsiniz. Bu çok kolay ve harika değil mi?

Bronzer uygulandığında yüze bir miktar tanım da ekler. Çoğu kusuru ve diğer cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı olur. Artık sadece yüz için değil tüm vücut için bronzlaştırıcılarımız var. Daha ince ve uzun bacaklar yanılsaması vermek için kullanılabilir.

Derin bir dekolteyi şık göstermek ister misiniz? Bronzlaştırıcı kullanın. Plajlarda dolaşırken güneş öpücüğü bir parıltı ister misiniz? Bronzlaştırıcı ile karıştırılmış SPF losyonunuzu kullanın. Beyoncé gibi uzun bacaklar? Bronzlaştırıcı kullanın. Bütün gece eğlendiğin için yorgun görünen bir yüz mü? Bir bronzlaştırıcı kullanın ve yenilenmiş görünün. Soluk bir cilde mi sahipsiniz? Doğru tahmin ettiniz! Cildinize biraz sıcaklık katmak için bir bronzlaştırıcı kullanın. Bir bronzlaştırıcının kullanımları sonsuzdur.

Bronzer Nereye Sürülür?
Bronzer Nereye Sürülür?

Bronzer Nereye Sürülür?

Güneşten öpülmüş bir görünüm elde etmek için bir bronzlaştırıcı kullanılır. Bu nedenle güneşin doğal olarak cildinize vuracağı yerlerde uygulanmalıdır. Bu, yüze uygularken alnın şakaklarına yakın, elmacık kemikleri, burun ve çene üzerinde bronzlaştırıcı kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Kolay bir kılavuz için şakaklardan elmacık kemiklerinize kadar 3 rakamını ve ardından çene hattınıza doğru hareket edebilirsiniz.

Ayrıca birazını omuzlarınızda ve köprücük kemiklerinizde kullanabilir ve açık omuz veya V yakalı bir üst giyerek güneş öpücüğü ışıltınızı sergileyebilirsiniz. Ayrıca biraz bronzlaştırıcı ekleyerek dekoltenizi geliştirebilirsiniz.

Buğuların yanı sıra nemlendirici olarak gelen ve tek tip bir bronzlaşmış görünüm elde etmek için kullanılabilen vücut bronzlaştırıcıları da vardır.

Bronzlaştırıcı kullanmak çok kolaydır ve bronzlaştırıcı öğreticisi de aynı şeyi açıklar. Bronzer uygularken doğru ekipmana sahip olduğunuzda daha kolay hale gelir. Buradaki ekipman, doğru makyaj fırçası anlamına gelir. Hayır, herhangi bir fırça ile bronzlaştırıcı uygulayamazsınız.

Bronzer nasıl kullanılır adımlarını detaylı bir şekilde anlatmadan önce, bronzlaştırıcı uygulamak için doğru makyaj fırçalarının kullanımı hakkında size hızlı bir rehber verelim. Kullanılacak fırça tipi bronzlaştırıcının formülüne bağlıdır.

Kremsi bronzlaştırıcılar için sentetik bir fırça kullanın, ancak pudra olanlar için doğal bir fırça kullanın. Bunun nedeni, doğal fırçanın krem ​​bronzlaştırıcıyı emmesi ve sentetik fırçanın toz bronzlaştırıcıyı etkili bir şekilde tutamamasıdır.

Jel veya sıvı bronzlaştırıcı için, karışımı kolay ve mükemmel hale getirmek için ıslak bir makyaj süngeri veya sadece parmak uçlarınızı kullanabilirsiniz. Mat ve şeffaf bronzer, yuvarlak başlı bir fırça ile uygulanmalıdır. Işıltılı bronzlaştırıcılar, ışıltıya dikkat etmeniz gerektiğinden şekillendirici bir fırça ile uygulanmalıdır. Bronzlaştırıcıyı karıştıracak oyun sonu için bir kabuki veya bir stipling fırçası kullanabilirsiniz.

Artık her bronzlaştırıcı türü için mükemmel araçların ne olduğunu biliyorsunuz, hadi devam edelim ve bronzlaştırıcının nasıl kullanılacağı hakkında konuşalım.

Adım 1: Yüzünüzü temizleyerek başlayın. Makyaj rutininizi normalde yaptığınız gibi uygulayın; nemlendirici, astar, kapatıcı ve fondöten uygulayın.

Adım 2: Her şeyi transparan bir pudrayla ayarlayın.

Adım 3: Makyaj fırçasını seçin ve hafifçe bronzlaştırıcıya sürün. Varsa, fazla miktarda olan bronzerı alın.

Adım 4: Bronzlaştırıcıyı şakaklarınıza ve saç çizginize uygulamak için nazik dairesel hareketler kullanın.

Adım 5: Fırçanızla tekrar bronzlaştırıcıya dokunun ve elmacık kemikleriniz üzerinde kaydırın. Kulaklarınızdan başlayın ve öne, yanağınızın elmasına doğru hareket edin. Küçük dairesel hareketlerle iyice karıştırın. Diğer yanakta tekrarlayın.

Adım 6: Şimdi birazını çene hattınız boyunca uygulayın ve fırçayı çenenizin üst kısmından alt kısmına doğru uygulayın ve hafifçe boyundan aşağı inin.

Adım 7: Son adımda burun ile bitirin. Burnunuzun her iki tarafına biraz bronzlaştırıcı sürün.

Bronzlaştırıcı uygularken mutlaka doğru bronzlaştırıcı tonunu seçin. Az ama öz uygulama yapın. Ürünu ygularken aşırıya kaçmayın. Hareketlerinizin dairesel ve nazik olduğundan emin olun. Görünür sert çizgiler kalmayana kadar karıştırın. Güneşin doğal olarak yüzünüze çarpacağı yere uygulayın. Hızlı ve kolay bir kılavuz için 3 rakamı yapabilirsiniz. Makyajınızı her zaman uygun ışıkta yapın.

Bronzer Kontur Yapmak İçin Nasıl Kullanılır?
Bronzer Kontur Yapmak İçin Nasıl Kullanılır?

Bronzer Kontur Yapmak İçin Nasıl Kullanılır?

Yüze derinlik ve belirginlik kazandırmak için hem bronzlaştırıcı hem de kontür kullanılır. Ancak bunlar birbirinden çok farklı iki ürün ve tekniktir.

Kontür, dikkati uygulandığı bölgeden uzaklaştırmak için, bronzlaştırıcı ise cildin koyu ve derin bölgelerini belirginleştirmek için kullanılır.

Bronzlaştırıcı cilde sıcaklık katarken, kontur gölgeler ekler. Bronzlaştırıcı, güneş öpücüğü veren bir ışıltı verirken, yüzü şekillendirmek ve tanım eklemek için bir kontur kullanılır.

Bronzlaştırıcı, yalnızca renk aracılığıyla yüze biraz tanım eklerken ışıltı verir. Ancak kontür, zayıflama etkisi elde etmek için kullanılır.

Bronzer, güneşin doğal olarak yüze vuracağı yerlere uygulanır. Kontur ise derinlik ve gölgeler eklemek ve esas olarak keskin elmacık kemikleri ve çene çizgisi, daha ince bir yüz veya keskin ve ince bir burun elde etmek için uygulanır.

Bronzlaştırıcı gibi aydınlatıcı da yüzünüze ışıltı katar. Ancak, ikisi arasında farklılıklar vardır. Bronzlaştırıcı cildin daha koyu bölgelerini geliştirirken, aydınlatıcı ışığı yansıtır. Bronzlaştırıcı, güneş öpücüğü görünümü yanılsaması vermek için kullanılır. Aydınlatıcı ise, içinde parlak bir form olan bir cilt yanılsaması verir. Bronzlaştırıcı sıcaklık katarken, vurgulayıcı yükseklik katar.

En İyi Bronzer Önerileri
En İyi Bronzer Önerileri

En İyi Bronzer Önerileri

Artık bronzlaştırıcının ne olduğunu ve bronzlaştırıcının ne yaptığını biliyorsunuz. Bronzlaştırıcı, kontür ve aydınlatıcı arasındaki farkı da biliyorsunuz. Şimdi sadece size uygun bronzlaştırıcıyı nasıl seçeceğinizi söylemek doğru olur.

Koyu tenli veya açık tenli olmanız veya kuru veya yağlı olmanız önemli değil. Herkes için bir bronzlaştırıcı var. Hangi bronzlaştırıcının sizin için mükemmel olduğunu belirlemek için esas olarak iki şeyle çalışmanız gerekir: birincil cilt tonunuz ve cildinizin alt tonu.

Bronzlaştırıcıların sadece zeytin ve orta ten tonlarına yönelik olduğu bir makyaj efsanesidir. Açık tenli insanlar bile kullanabilir. Ancak yanlış bir adım onları sirkten kaçmış bir palyaço gibi gösterebileceği için seçimlerinde çok dikkatli olmaları gerekir. Açık tenli iseniz, ana cilt tonunuzdan sadece bir ton daha koyu olan gül veya şeftali rengi bronzlaştırıcıları tercih edin. Çok koyu tonları seçmeyin. Too Faced Milk Chocolate Soleil Bronzer size en uygun bronzer ürünüdür.

Buğday teni tonları için bronzlaştırıcı arıyorsanız bakır ve altın kahve tonlarını tercih edin. Anastasia Beverly Hills Powder Bronzer in Mahogany size uygun bir üründür.

Esmer tenli güzeller de bronzlaştırıcı kullanabilir ve kahverenginin zengin ve koyu tonlarını tercih etmelidirler. Becca Cosmetics Sunlit Bronzer Maui Night sizin için ideal bir bronzerdır.

Becca Cosmetics Sunlit Bronzer Maui Night
Becca Cosmetics Sunlit Bronzer Maui Night

Sıcak alt tonlar için bronzer seçerken bileğinize bakın. Yeşil renkli damarlar görüyorsanız sıcak alt tonlusunuz demektir. Sizin için en iyi bronzlaştırıcılar altın ve kahverengidir. M.A.C. Mineralize Skinfinish Gold Deposit ürününü deneyebilirsiniz.

Damarlarınız maviyse, soğuk alt tonluysanız şeftali pembesi ve rose altın bronzlaştırıcı kullanmalısınız. Jane Iredale Mineral Bronzer in Rose Dawn ideal bir üründür.

Nötr alt tonlar, sıcak ve soğuk tonlar arasında yer alır. Bu yüzden tonlar arasında bir şey seçmelisiniz – ne çok altın ne de çok pembe. Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer genel olarak size yakışır.

Bronzlaştırıcının mükemmel uyumunu belirlemek için cilt tonunuzla birlikte cilt tipinize de dikkat etmelisiniz. Yağlı veya kuru cilt tiplerinin görünümümüzü belirlemede büyük etkisi vardır.

Yağlı ve karma ciltler, toz bazlı bronzlaştırıcılarla iyi çalışır. Pırıltılı, zaten parlak olan yüzünüze parlaklık katabilir. Rahatsanız, çok hafif bir ışıltılı bronzer kullanabilirsiniz. Aşırı yağlı ve akneye meyilli ciltler, ışıltılı ve kremsi bronzlaştırıcılardan uzak durmalıdır. Toz ve jel bronzlaştırıcılar en iyi seçeneğinizdir. Bobbi Brown Bronzing Powder and Tom Ford Bronzing Gel sizin için iyi bir öneridir. Kuru ciltler için krem ve sıvı bronzerlar en iyisidir. Sonia Kaushik Undetectable Crème Bronzer teninizi harika gösterir. Normal cilt tipleri çok şanlıdır. Her formül size uygundur.

Ama dahası var, değil mi? Mat, ışıltılı ve şeffaf bronzlaştırıcılara ne dersiniz? Onlar ne ile alakalı? Hadi bulalım.

Pırıltılı bronzlaştırıcı: Bu bronzlaştırıcı parlaklık ile birlikte gelir ve tüm cilt tonları için mevcuttur. Parıltı gibi bir yaz elde etmek için en iyisidir. Ancak, cildinizde koyu lekeler varsa kullanmanızı önermiyoruz. Milani Baked Bronzer size uygundur.

Şeffaf bronzlaştırıcı: Bu bronzlaştırıcı, neredeyse yok gibi şeffaf bir bitiş ile gelir. Son derece açık ten veya çok koyu ten tonları için en uygunudur. Sizin için en iyi seçim Jolie Mineral Silky Sheer Bronzer.

Mat Bronzlaştırıcı: Şimdi bu bronzlaştırıcı herhangi bir parlaklık veya ışıltı ile gelmiyor. İnce ama saf olanlar kadar ince değil. Cildinize tanımlanmış bir güneş öpücüğü parıltısı ekler. Elizabeth Mott What Up Beaches Matte Bronzer sizin için süper bir seçimdir.

Guerlain Terracotta Matte Contouring Powder
Guerlain Terracotta Matte Contouring Powder

Guerlain Terracotta Matte Contouring Powder

Bronzlaştırıcınıza iyi ve sert bir şekilde bakın. İçinde bir parıltı bile var mı? Evet ise, o zaman bir bronzlaştırıcıdır. Evet, bu kadar basit. Şekillendirme tamamen ışığı emmekle ilgili olduğundan, ışıltıdan gelen herhangi bir yansıma amacı bozar. Yine de, ışıltılı görünümden gerçekten nefret ediyorsanız (veya yağlı cildiniz varsa ve ekstra parlaklık istemiyorsanız), bronzlaştırıcı olarak kesinlikle mat bir pudra fondöten veya kontur pudrası kullanabilirsiniz. Ancak kuru cildiniz varsa ve biraz ekstra parlaklığı seviyorsanız, bronz ışıltınızı artırmak için biraz parıltılı bir bronzlaştırıcı bulun.

RMS Beauty Buriti Bronzer

Kuru ciltten bahsetmişken, ciltteki donukluk ve pullanmalarla uğraşıyorsanız, pudra yerine krem ​​krem ​​bronzlaştırıcı kullanmakta fayda var, bu da kuruysanız makyajınızın cakey gibi görünmesini sağlayabilir. Krem bronzlaştırıcıyı fondöteninizi bozmadan yüzünüze ve çevrenize sürmek için temiz parmaklarınızı veya nemli bir makyaj süngeri (en sevdiğim her zaman bir BeautyBlender olacaktır) kullanmayı deneyin.

Nars Laguna Liquid Bronzer
Nars Laguna Liquid Bronzer

Nars Laguna Liquid Bronzer

Sıvı bir bronzer, bronzlaştırıcıların en zoru gibi görünse de, doğru yapıldığında en gerçekçi görünebilir. Makyajsız bir görünüm elde etmek istiyorsanız, çıplak teninize sıvı bir bronzer kullanın veya ev yapımı renkli bir nemlendirici için yüz losyonunuza birkaç damla karıştırın. Ayrıca biraz bronzluk için fondöteninize birkaç damla ekleyebilir veya çift fiber noktalama fırçanızla makyajınızın üstüne uygulayabilirsiniz ve parlatabilirsiniz. Hemen hemen çok fazla bronzlaştırıcı kullanmadığınız sürece yanlış gidemezsiniz.

Becca Sunlit Bronzer in Capri Coast

Grubun en ışıltılısı olan bu bronzlaştırıcı toz, orta veya koyu ten rengine sahip biri için vurgulayıcı olarak ikiye katlanabilir. Ama konumuz açık ten olduğundan, bilmeniz gerekenler: Bu bronzlaştırıcı turuncu veya kırmızıdan daha çok altın tonuna sahiptir, bu da açık tene doğrudan ateşe vermeden sıcaklık katmak için mükemmeldir.

Marc Jacobs Beauty O!Mega Bronzer Perfect Tan

Orta ten tonları için en iyi seçiminiz, zengin bir terracotta rengi olan Marc Jacobs’un bu mat bronzlaştırıcı pudrasıdır. Sabitleyici pudranız cildinizin rengini değiştirmeye meyilliyse veya belirginliğinizin bir kısmını kaybederseniz, düzeltmek için bunun gibi bir bronzlaştırıcı ile geri dönmenizi öneriyorum. Sabitleyici pudra uygulandıktan sonra, görünümü birbirine bağlamak ve yüzün, çene çizgisinin ve yanakların çevresine boyut eklemek için bronzlaştırıcıyı her yere karıştırıyorum.

Benefit Hoola Matte Bronzing Powder
Benefit Hoola Matte Bronzing Powder

Benefit Hoola Matte Bronzing Powder

Daha açık ten tonları için bir bronzlaştırıcı seçerken önemli bir ipucumuz var: Çok sıcak olmayan bir ton kullanın. Yüze daha fazla tanım kazandırmak için daha açık tenlerde nötr bir tonda yarı mat bir bronzlaştırıcı kullanıyorum. Gerçekten tanıtım gerektirmeyen bir bronzlaştırıcı olan Benefit’s Hoola, açık ila orta ten tonları için klasik bir tercihtir. Bu nötr bronzlaştırıcı aynı zamanda mat bir bitişe sahip olduğu için kontür olarak da kullanabilirsiniz.

Anastasia Beverly Hills Powder Bronzer in Mahogany

Buğday tenliyseniz ve daha koyu cilt tonlarına sıcaklık katmak için turuncu alt tonlu bir bronzlaştırıcı öneriyorum. derin ten rengine sahip insanlar için aydınlatıcı ile konturu tersine çevirmek ve daha sonra bronzlaştırıcı ile sıcaklık eklemek gerekir. Başka bir deyişle, yüzünüzün yüksek noktalarını öne çıkarmak için bir aydınlatıcı ile başlayın, ardından Anastasia Beverly Hills’den buna benzer bronzlaştırıcı bir pudra ile elmacık kemiklerinize sıcaklık katın.

Fenty Beauty Sun Stalk’r Instant Warmth Bronzer in Mocha Mami

Bu bronzlaştırıcının tonu kırmızımsı bir alt tonu vardır, bu tam olarak derin cilt tonlarına sahip olanların bir bronzlaştırıcıda araması gereken şeydir. Bu yumuşak mat formülü elmacık kemikleri ve alın boyunca bir dokunuşla cildinize sıcak, doğal görünümlü bir kızarma verir ve ürünlere yapışmadan güzel bir boyut yaratır.

Physicians Formula Butter Bronzer
Physicians Formula Butter Bronzer

Physicians Formula Butter Bronzer

Yüzünüze tropiklerin ışıltılı tanrıça parıltısını verin. Renginizi seçin ve zarif inciler ve yumuşak odaklı pigmentler teninizin tonunu ince bir ışıltıyla pürüzsüzleştirirken ve aydınlatırken görünümünüzün nazikçe dönüşmesini izleyin.

Besin açısından zengin Amazon’dan murumuru yağı, cupuaçu yağı ve tucuma yağı karışımı ile yapılan bu makyaj, cildi yumuşatan, yumuşatan ve nemlendiren esansiyel yağ asitleri ve pro-vitaminlerle doludur.

İster bir makyaj fırçası kullanın, ister sadece parmaklarınızı kullanın, Murumuru yağı koleksiyonundaki kozmetikler, gün boyu çekici bir kapatıcılık için ciltte kolaylıkla kayar ve kusursuz bir şekilde karışır.

Tüm Physicians Formula fondötenleri, göz makyajı, rujlar ve diğer kozmetikler asla hayvanlar üzerinde test edilmez.

En hafif bronzlaştırıcılar bile süper solgun bir tene sahip biri üzerinde çok hızlı bir şekilde turuncuya dönebilir, bu nedenle ten renginden daha fazla boz kahverengiye meyilli bir ürün arayın (ve aynı şey solgun cildi şekillendirirken de geçerlidir). Bueczane bronzlaştırıcı, kesinlikle sıfır turuncu tonlara sahiptir ve yoğun görünmeden yeterli sıcaklık ve parlaklık (ufacık inci pigmentleri) ekler.

The Balm Bronzer

Bu bronzer bir toz formülüne sahiptir. Makyajın üzerinde kayan ipeksi, ağırlıksız bir dokuya sahiptir. Uzun süre kalıcı, solmaya karşı dayanıklı formüle sahiptir. Taze, doğal güneş öpücüğü yaz görünümü yaratır.

Wet N Wild Bronzer
Wet N Wild Bronzer

Wet N Wild Bronzer

Jel ile aşılanmış, uzun süre kalıcı bir formül, cildin doğal bir güneş öpücüğü ışıltısıyla parlak görünmesini sağlar. Ağırlıksız, pürüzsüz bir uygulama için krem ​​ve tozun bir karışımı olan kabarık dokunuşlu bir dokuya sahiptir. İçeriden aydınlatılmış bir parıltı için inci pigmentleri ile formüle edilmiştir. Ayrıca bu ürün cruelty free, glutensiz, kokusuz ve vegandır.

HOURGLASS Ambient Lighting Bronzer

Işık yayan fotolüminesan teknoloji ile bronz tonlarını bir araya getiren bu formül, cildiniz için bir maske değil, içeriden aydınlatılmış bir ışıltı verir. Şeffaf parçacıklar, ışığı cildinizden tam anlamıyla yansıtır ve yumuşak odaklama faydaları, pürüzlü cilt görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Altın saat ışıltısının dört tonu arasından seçim yapın ve tam bir sıcaklık için bronzlaştırıcıyı kullanın, gözlerinize ince bir tanım ekleyin veya göz kapaklarınızda bu bronzerla bu gözleri aydınlatın.

Parıldayan ama ilave parıltı içermeyen bir bronzlaştırıcı arıyorsanız bu ürün size göre. Güzel bir ışıltı bırakır, üretilebilir ve çok doğal görünür.

Charlotte Tilbury Airbrush Bronzer
Charlotte Tilbury Airbrush Bronzer

Charlotte Tilbury Airbrush Bronzer

Yüz ve vücut için mat bir bronzlaştırıcı filtre olan Charlotte Tilbury Airbrush Bronzer’ı keşfedin ve en muhteşem, güneşten öpülmüş, bronzlaşmış cildi ortaya çıkarın!

Charlotte’un ödüllü, en çok satan, ünlüler tarafından sevilen Airbrush serisinden bir yeni ürün geldi. Her cilt tonu için Fair, Medium, Tan ve Deep’te dört farklı ton vardır. Doğal mat tonlarla ve uygularken cildinizi nemlendirmek, pürüzsüzleştirmek ve geliştirmek için hyaluronik asit ile aşılanmış bir bronzerdır.

Airbrush Flawless Finish Powder her makyaj sanatçısının kırmızı halıdaki güzellik sırrı haline geldi. Büyülü, ince, ipeksi dokusu ve pürüzsüzleştirme, bulanıklaştırma ve mükemmelleştirme güçleri ile dünya çapında seviliyor! Konu bronzlaşmaya geldiğinde insanlar bana hep o meşhur ‘Airbrush efektini’ arıyor. Güvenilir, ikonik Airbrush Flawless Finish pudranın onlara verdiği mikro incelikte, gözenek arındırıcı pigmentler, hava kadar hafif doku ve cilt güzelleştirici bitiş istiyor.

Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Finish Powder, eski Hollywood ihtişamından ilham alan ilahi, altın bir güneş ışını kompaktıyla kaplanmış, herkesin kendilerinin en iyi versiyonu gibi görünmesini ve hissetmesini sağlayan güzelleştirici, bronzlaştırıcı bir cilt filtresidir.

Nemlendirici hyaluronik asit, cildin saniyeler içinde daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesi için nemlendirir.

İpeksi mika, ciltte ipeksi pürüzsüzlükte, uzun süre kalıcı bir his vermek için amino asitlerle işlenmiştir.

Yumuşak odaklı silika, zengin kadifemsi bir doku ekler ve yumuşak odaklı bir efekt için ışığı yansıtır.

Mikro-ince mükemmelleştirici tozlar, renk derinliği ve kapatıcılık eklemek için cilt üzerinde görünmez derecede ince, ipeksi bir filtre sağlar.

Güneşin doğal olarak bronzlaştırdığı elmacık kemikleri, çene çizgisi, omuzların üst kısmı, köprücük kemiği ve kollarınızın ve bacaklarınızın ortasına ve yüzünüze ve vücudunuza uygulayın.

Yüze, boyuna, dekolte bölgesine, omuzların üst kısmına ve kolların ve bacakların ortasına sıcaklık katmak için cildi güçlendiren bir renk kullanın.

Kontur için boyun, köprücük kemiğinin üstü ve altı, dekoltenin ortasından aşağı ve kolların ve bacakların iç ve dış yanları gibi bölgelere daha derin bir cilt şekillendirici ton kullanın.

Doğal görünümlü, güneş öpücüğü veren bir görünüm için cilde uygulayın ve The Air-Brush ile karıştırın.

Huda Beauty Tantour Contour & Bronzer Cream
Huda Beauty Tantour Contour & Bronzer Cream

Huda Beauty Tantour Contour & Bronzer Cream

Lüks bir kremsi pudra formüllü kontür ve bronzlaştırıcıdır. Bu derin pigmentli krem-toz bronzlaştırıcı, katman ve yapı oluştururken size doğal bir bronz görünüm veya dramatik bir kontur verir. Tantour, asla donuk olmayan parlak, mat bir ışıltı için gölge ve sıcaklık dengesini birleştirir. Kusursuz bir şekilde harmanlanan uzun ömürlü formül hem suya hem de tere dayanıklıdır.

Aradığınız sonucu size vermek için çeşitli tonlarla oynamanızı öneririz! Hafif bir ışıltı veya yumuşak bir kontur hedefliyorsanız, biraz daha hafif bir şey deneyin. Daha dramatik bir etki için biraz daha derin bir şey deneyin!

Bu bronzer tere dayanıklı, su geçirmezdir. Ayrıca uzun ömürlü bitişlidir.

Huda Beauty Sculpt & Shade fırçasının küçük tarafını kullanarak, yüzün her iki tarafının hatları boyunca noktalar halinde bu bronzerı elmacık kemikleri, alın ve çene çizgisine uygulayın.

Tamamen sağlıklı bir sonuç için fırçanın kabarık tarafı veya bir güzellik süngeri ile iyice karıştırın. İstenilen yoğunlukta inşa edebilirsiniz. Kusursuz bir sonuç için fırçayı yukarı doğru dairesel hareketlerle kullanın.

İlginizi çekebilir: En İyi Bronzer Stick Önerileri

Daha fazla içerik için bizi Instagram’dan da takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx