Magazin

Çağla Düvenci kimdir? Çağla Düvenci Sönmez Davası ile ilgili tüm merak edilenler!

Reklamlar

İnstagram ile yükselen Çağla Düvenci, diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen fenomenlerden birisi haline geldi. Sosyal medya platformunu bir para kazanma yöntemine dönüştüren Çağla Düvenci Youtube platformundan sonra İnstagram platformunda da en sık aranan ve takip edilen fenomenlerden oldu. Düvenci’nin takipçileri fenomen güzelin hayatı hakkında arama motorlarında sık sık sorular sormaya başladılar.

Çağla Düvenci kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Çağla Düvenci kimdir?

İnstagramda anne ve çocuk Bloggerlığı ile başlayan influencerlığa daha sonra çocuklarının büyümesi ile kendi ismi ile devam etmiştir. İlk anne-bebek ve çocuk İnfluencerlarından olan Çağla Düvenci sosyal medyada çok sevilip takipçi sayısını kısa sürede artırarak başarıya ulaştı. İnstagramda Blogger yapmakta iken büyük bir kitle toplayarak kendisini blogger olarak tanınmıştır. İnstagram da 2 çocuğu blogger hesaplarını yönetimi ile anne ve çocukları paylaşımı ile kazandığı İnfluencer unvanına şuan kendi ismi ile devam etmektedir. Tanınması ile birlikte Royal Born şirketi kurarak yeni işine başlamıştır. Güzel İnfluencer hakkında son zamanlarda dava açılacağı söylenen dava ile sosyal medya takipçileri ve sevenleri tarafından merak edilmiştir.

Reklamlar

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun özel hayatı oldu. Takipçileri tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan başarılı sosyal medya fenomeni ismi adı sık sık arama motorlarında geçmeye başladı. Bizler de siz değerli takipçilerimiz istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni isimin gönlünü çalan ve dünya evine giren isim Yamaç Sönmezdir. Kendisi ile bilge Üniversitesi mezun olmuş ve Büyük bir hastanede yönetici olarak çalışmaktadır.

Çağla Düvenci kimdir?
Çağla Düvenci kimdir?

Çağla Düvenci kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isimin takipçilerinin en merak ettiği konular arasında ise ünlü isimin yaşı yer aldı. 22 Aralık 1988 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel şuan 32 yaşında.

Çağla Düvenci aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise aslen nereli olduğu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Çağla Düvenci hangi burç?

İnstagram platformunun aktif isimlerinden birisi haline gelen Düvenci bu platformda ürettiği içerikler ile fenomen hale geldi. Fenomen isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise Düvenci’nin burcu oldu. Açtığı bir canlı yayında Oğlak burcu olduğunu dile getiren sosyal medya fenomeni 22 Aralık 1988 doğumludur.

Reklamlar

Çağla Düvenci’nin boyu ve kilosu?

Güzelliği ve paylaşımları ile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çeken Sönmez’in fiziği merak konusu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. 164 uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel 53 kilodur.

Çağla Düvenci Sönmez mesleği nedir?

İnstegramda Socialmom olarak başlaması ve başarıya ulaşması ile çocuklarının büyümesi nedenli Socialmom’a bırakıp sadece kendi ismi ile İnfluencerlık yapmaktadır. Daha sonra da Royal Born adında bir şirket kurmuştur ve şirketinde anne- çocuk kombinleri ve bebek- çocuk kıyafetleri satmaktadır.

Çağla Düvenci Sönmez hangi bölüm mezun?

Çocuklarının büyümesi nedenli Socialmom’a bırakıp sadece kendi ismi ile İnfluencerlık yapmakta olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel 2010 yılında Bilge Üniversitesinde Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur.

Çağla Sönmez nasıl fenomen oldu?

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin nasıl fenomen olduğu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Çağla Düvenci kimdir?
Çağla Düvenci kimdir?

Çağla Sönmez ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Çağla Düvenci Sönmez eşi kimdir?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun özel hayatı oldu. Takipçileri tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan başarılı sosyal medya fenomeni ismi adı sık sık arama motorlarında geçmeye başladı. Bizler de siz değerli takipçilerimiz istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni isimin gönlünü çalan ve dünya evine giren isim Yamaç Sönmezdir. Kendisi ile bilge Üniversitesi mezun olmuş ve Büyük bir hastanede yönetici olarak çalışmaktadır.

Çağla Düvenci Sönmez çocukları kimdir?

İki tane çocuğu vardır.  Oğlu Kıvanç Sönmez 2012 yılında doğmuş ve İnstagram da oğlu doğması ile başlamıştır. Kızı Alya Sönmez 2017 doğumlu olduğu bilinmekte ve kızı Alya Sönmez doğması ile Socialmom olarak adlandırılan anne-bebek ve anne çocuk bloggerlığı bırakıp kendi İnfluencer olarak devam ediyordur.

Çağla Düvenci Sönmez davası nedir?

Çağla Sönmez İnfluencer olması ve belli bir kitleye ulaşması ile üniversitelere ve televizyonlara çıkarak kendini psikiyatrik olarak tanıtıp konuşmacı olduğu söylenmektedir. Ama Çağla Düvenci’nin aslında Psikiyatri-sosyoloji mezunu değil de sadece sosyoloji mezunu olduğunun iddia edilmesi nedenli Türk Psikiyatri Derneğinin yapılan araştırmalar sonucu Psikiyatri mezunu olmaması nedenli dava açılacağı ile ilgili haberler oluşmuştur.

Çağla Düvenci kimdir?
Çağla Düvenci kimdir?

Çağla Sönmez nerede yaşıyor?

İnstagram platformunda ürettiği içerikler ile kısa sürede fenomen hale gelen Sönmez takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İstanbul’da yaşıyor.

Çağla Düvenci Sönmez sosyal medya hesapları

Kendisinin tanınmasın da en önemli kaynaklardan biri de sosyal medya platformlarından İnstagram da başlamıştır. Oğlunun doğumu ile Socialmom olarak başlamış ve şuan 639 bin takipçiye ulaşmıştır, son paylaştığı fotoğrafta 11,5 bin beğeniye de ulaşmıştır. 

  • İnstagram Hesabı

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Eylül Adıgüzel kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx