Genel

Çağrı Telkıvıran ile Biran Damla Yılmaz el ele görüntülendi!

Reklamlar

Çağrı Telkıvıran ile Biran Damla Yılmaz elele görüntülendi! Oyuncu Aslı Bekiroğlu ve müzisyen Çağrı Telkıvıran, 1 yıllık ilişkileri biter bitmez birbirlerini sildiler. Bekiroğlu, yarıştığı Kubilay Aka ile ‘Maske Kimsin Sen’ programında gösterildi. Telkiviran’dan jet hareketleri geldi. Ünlü müzisyen, aynı programda yarışan Biran Damla Yılmaz ile görüşmeye başladı.

Influencer Sercan Yaşar’ın doğum günü partisi ünlüleri bir araya getirdi. Aslı Bekiroğlu ile ilişkisi biten Çağrı Telkıvıran, geceye yeni sevgilisi Biran Damla Yılmaz ile el ele geldiler.

Çağrı Telkıvıran ile Biran Damla Yılmaz’ın Aşkları Belgelendi!

Geçen hafta birlikte görülen ancak ilişkileri hakkında konuşmak istemeyen Çağrı Telkıvıran ve Biran Damla Yılmaz, ünlü fenomen Sercan Yaşar’ın doğum günü partisine el ele katıldı. İkili, Geçen hafta ilişkinizi kabul etmemiştiniz, şimdi el elesiniz, biz öyle bir şey yapmadık beyler yanlış hatırlıyorsunuz diyen gazetecilere güldüler.

Reklamlar

Partiye Sezer Çakır ile katılan Murat Dalkılıç, aynı maçta tanıştığı eski aşkı Hande Erçel ile ilgili soruları yanıtlayarak, onu görmedim, görseydim selam veririm ve geçmişe dayalı birbirlerine karşı duygular, kırgınlık yoktur şeklinde cevap vermiştir.

Sitare Akbaş ile ilişkisi olan Murat Dalkılıç, “Evlilik düşünüyor musunuz?” diye soruldu. Dalkılıç, “Şu anda böyle bir düşüncemiz yoktur. İmzasına sarılan biriyle birlikte olmak istemiyorum. Sitare ile çok iyi bir ilişkimiz vardır. Sitare evlenmeyi düşünseydi, yapardı demiştir.” ifadeler kullanmıştır. Şarkıcı, eski eşi Merve Boluğur’un arkadaşı Emre Kaya ile ilişkisine ilişkin soruları yanıtladı;

“Emre Kaya iyi bir adam ve sevdiğim biridir. Mutlu olmalarını istiyorum.  Partinin en dikkat çeken isimlerinden biri de Zeynep Bastık oldu. Şarkıcı, dekolteli bluzu ve pantolonuyla geceye damgasını vurmuştur.

Sercan Yaşar Kimdir?

Sercan Yaşar, 28 Şubat 1993 yılında Balıkesir Ayvalık’ta doğdu. 3 kardeşi olan genç fenomen, eğitim hayatına İzmir’de başladı. Özel TED kolejini tamamladıktan sonra yurtdışındaki üniversite eğitimine Londra’da Pazarlama üzerine devam etmiştir.

Reklamlar

Eğitim döneminin ardından İstanbul’a dönen genç fenomen, stajı sırasında Hülya Avşar ile projeler gerçekleştirdi. Ardından Posta Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaya başladı. Bir süredir kilolu olan genç bir fenomen olan Sercan Yaşar, eski haliyle ve estetiksiz haliyle takipçilerinin merak ettiği konular arasında yer alıyor.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx