Magazin

Cavit Çetin Güner kimdir? Boşandı mı? Eşi kimdir?

Reklamlar

Cavit Çetin Güner Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Doğan Alp karakteri ile ekran başındakiler den tam not almış bir hayli sevilmiştir. Tiyatro ve dizi film oyuncusu olan başarılı isim 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sosyal medyanın da ilgisini üzerine çeken başarılı isim hakkında sık sık arama motorlarında hayatı hakkında sorular sorulmaya başlanmıştır.

Cavit Çetin Güner kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Cavit Çetin Güner kimdir?

Oyunculuk kariyerinde birçok başarıya imza atmış olan Cavit Çetin Güner 21 Şubat 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı oyuncu isim aslan Bursalıdır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk kariyerine adım atan başarılı sosyal medya fenomeni isim ekranlara ilk defa Hayat Bilgisi dizisi ile merhaba demiş ve burada Cavit karakterine hayat vermiştir. Göstermiş olduğu üstün yetenekleri ve başarıları ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu 2005 yılında Ödünç Hayat televizyon dizisinde Hakan karakterini hayat vermiştir.

Reklamlar
Cavit Çetin Güner kimdir?
Cavit Çetin Güner kimdir?

Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Cavit Güner Bir İhtimal Daha Var isimli yapımın oyuncu kadrosuna dahil olarak ilk sinema filminde yer almıştır. Başarılı oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise 2014 yılında dönemin ünlü Türk tarihi dizilerinden birisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan karakterini hayat vermesi ile olmuştur. Son olarak 2019 yılında Yasak Elma dizisinde Hilmi karakterine hayat veren başarılı ismi gelecek dönemlerde yeni yapımlarda rol alacağı konuşulmaktadır.

Yalnızca kariyeri ve başarıları ile değil özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen başarılı oyuncu Cavit Güner 2010 yılında uzun zamandır sevgilisi olduğu Reyhan türkü Hazer ile dünya evine girmiş ve bu mutlu evliliğinden bir oğlu dünyaya gelmiştir. 2010 yılında evlenen çift 2012 yılında yollarını ayırma kararı almışlardır. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2017 yılında gönlünü tekrar bir güzele kaptırmış Dünya evine girmeye karar vermiştir. 2017 yılında Gizem örgü ile dünya evine giren başarılı ismin bu evlilikten herhangi bir çocuğu bulunmamaktadır

Cavit Çetin Güner kimdir?
Cavit Çetin Güner kimdir?

Cavit Çetin Güner kaç yaşında?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 21 Şubat 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. Diriliş Ertuğrul dizisi ile yıldızını parlatan oyuncu isim 35 yaşındadır.

Cavit Çetin Güner aslen nereli?

21 Şubat 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı oyuncu isim aslan Bursalıdır.

Reklamlar

Cavit Çetin Güner hangi burç?

21 Şubat 1986 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu isim Balık burcudur.

Cavit Çetin Güner boy ve kilo?

Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Cavit Güner 1.71 boyunda 70 kilodur.

Cavit Çetin Güner mesleği ne?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk kariyerine adım atan başarılı sosyal medya fenomeni isim oyunculuk kariyerinde hatırı sayılır noktaya ulaşmıştır.

Cavit Çetin Güner yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa Hayat Bilgisi dizisi ile merhaba demiş ve burada Cavit karakterine hayat vermiştir. Göstermiş olduğu üstün yetenekleri ve başarıları ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu 2005 yılında Ödünç Hayat televizyon dizisinde Hakan karakterini hayat vermiştir. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Cavit Güner Bir İhtimal Daha Var isimli yapımın oyuncu kadrosuna dahil olarak ilk sinema filminde yer almıştır. Başarılı oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise 2014 yılında dönemin ünlü Türk tarihi dizilerinden birisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan karakterini hayat vermesi ile olmuştur. Son olarak 2019 yılında Yasak Elma dizisinde Hilmi karakterine hayat veren başarılı ismi gelecek dönemlerde yeni yapımlarda rol alacağı konuşulmaktadır.

  • Yasak Elma
  • Diriliş Ertuğrul
  • Hayat Bilgisi
  • Arıza
  • Mehmetçik Kütül Amare
  • Ödünç Hayat
  • Bir İhtimal Daha Var
Cavit Çetin Güner kimdir?
Cavit Çetin Güner kimdir?

Cavit Çetin Güner yeni bir dizide rol alacak mı?

Son olarak 2019 yılında Yasak Elma dizisinde Hilmi karakterine hayat veren başarılı ismi gelecek dönemlerde yeni yapımlarda rol alacağı konuşulmaktadır.

Cavit Çetin Güner ne kadar kazanıyor?

Yer aldığı yapımlarda göstermiş olduğu yetenekleri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu hakkında merak edilen bir diğer detay ise bölüm başına ne kadar kazandığı oldu. Başarılı oyuncu bölüm başına ne kadar kazandığına dair açıklama yapmamıştır.

Cavit Çetin Güner evli mi?

Yalnızca kariyeri ve başarıları ile değil özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen başarılı oyuncu Cavit Güner 2010 yılında uzun zamandır sevgilisi olduğu Reyhan Türkü Hazer ile dünya evine girmiş ve bu mutlu evliliğinden bir oğlu dünyaya gelmiştir. 2010 yılında evlenen çift 2012 yılında yollarını ayırma kararı almışlardır. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2017 yılında gönlünü tekrar bir güzele kaptırmış Dünya evine girmeye karar vermiştir. 2017 yılında Gizem örgü ile dünya evine giren başarılı ismin bu evlilikten herhangi bir çocuğu bulunmamaktadır

Cavit Çetin Güner eşi kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2017 yılında gönlünü tekrar bir güzele kaptırmış Dünya evine girmeye karar vermiştir. 2017 yılında Gizem örgü ile dünya evine giren başarılı ismin bu evlilikten herhangi bir çocuğu bulunmamaktadır

Cavit Çetin Güner kimdir?
Cavit Çetin Güner kimdir?

Cavit Çetin Güner boşandı mı?

Cavit Güner 2010 yılında uzun zamandır sevgilisi olduğu Reyhan Türkü Hazer ile dünya evine girmiş ve bu mutlu evliliğinden bir oğlu dünyaya gelmiştir. 2010 yılında evlenen çift 2012 yılında yollarını ayırma kararı almışlardır. 2017 yılında tekrardan evlenen Cavit Güner Gizem Örgü ile mutlu yaşantısına devam etmektedir. Başarılı isim boşanmamıştır.

Cavit Çetin Güner’in çocuğu var mı?

Cavit Güner 2010 yılında uzun zamandır sevgilisi olduğu Reyhan Türkü Hazer ile dünya evine girmiş ve bu mutlu evliliğinden bir oğlu dünyaya gelmiştir. 2010 yılında evlenen çift 2012 yılında yollarını ayırma kararı almışlardır.

Cavit Çetin Güner Diriliş Ertuğrul

Başarılı oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise 2014 yılında dönemin ünlü Türk tarihi dizilerinden birisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan karakterini hayat vermesi ile olmuştur.

Cavit Çetin Güner Arıza

Göstermiş olduğu üstün yetenekleri ve başarıları ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Arıza dizisinin de oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Cavit Çetin Güner İnstagram

Yakışıklı oyuncu ekranlarda gösterdiği başarıyı sosyal medya platformunda da yakalamış durumda. Daha şimdiden 800B takipçisi bulunmakta. Kısa zamanda sevilen karakterin sosyal medya platformunda paylaştığı içerikler ve postlar büyük beğeni alıyor. Değerli oyuncuyu İnstagram platformunda görmek için linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx