Teknoloji

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri

Reklamlar

Ankastre setler artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu için alışveriş arifesinde olanlar en iyi ankastre set tavsiyeleri almak isteyebilirler. Mutfakta hem işleviyle hem de tasarımı ile kendini göstermesi gereken ankastre setler için birçok ürün ve model bulunmaktadır. Fakat bu modeller arasında en uygununu tespit etmek gerekir.

Hem fiyat açısından hem de tasarım ve işlev açısından en uygun ankastre seti almak için detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Bunun için önemli bir vaktin harcanması gerekir. Eğer en iyi ankastre setler için vereceğimiz tavsiyelere doğrudan ulaşmak istiyorsanız yazıda listelediklerimize göz atabilirsiniz.

Kumtel Kristal Plus
Kumtel Kristal Plus

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri – Kumtel Kristal Plus

Kumtel Kristal Plus ankastre seti, parlak ve canlı rengi ile insanı içine çekiyor. Turbo fana ve güçlü bir iç aydınlatmaya sahip olan fırın, A+ enerji sınıfında çalışıyor. 4 pişirme fonksiyonu olan fırın sökülebilir çift cam kapaktan oluşuyor. Ayrıca pop – up gizlenebilir düğmeler bulunuyor.

Reklamlar

Siyah ocak ise cam yüzeyden oluşuyor ve gaz emniyet sistemi bulunuyor. 8 mm dayanıklı tamperli cam ile gelen ocak doğalgaza ayarlı ve LPG dönüşümüne de uygun bir yapıya sahip. Siyah cam davlumbazın yüksek emiş gücü ve kuvvetli aydınlatması sayesinde hem tasarım hem de işlev açısından başarılı olduğunu söylemek mümkün. Kumtel Kristal Plus bu özelliklerinin yanında uygun bir fiyat etiketine de sahip bulunuyor.

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri – Simfer Ihlamur

Ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan üçlü set Simfer Ihlamur modeli ile birlikte bir mutfağın ihtiyacı olan tüm ürünler elinizin altına geliyor. Yerli üretim olan Simfer Ihlamur modeli, tasarımı ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 6 farklı pişirme fonksiyonuna sahip olan fırın, kolay temizlenen ve çıkarılabilir kapak içi cama sahip.

Otomatik ateşleme ve gaz kesme emniyeti olan ocakla birlikte güvenli bir kullanıma sahip olmak mümkün. Davlumbaz ise 3 ayrı emiş gücü ve dokunmatik kontrol paneli özellikleri ile birlikte kullanıcıya sunuluyor. Özellikleri açısından değerlendirildiğinde Simfer Ihlamur modelinin başarılı olduğunu söylemek mümkün fakat piyasa ortalamasının biraz üzerinde bir fiyat etiketine sahip.

Regal Egik
Regal Egik

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri – Regal Egik

Ürettiği kaliteli teknolojik ürünler ile tanınan Regal, ankastre set konusunda da Egik modeli ile öne çıkıyor. Gri rengiyle dikkat çeken ankastre set aynı zamanda kalitesi ile de cazibesini arttırıyor. Yüksek emiş gücü ile birlikte gelen davlumbaz şık görüntüsü ile kendini gösteriyor.

Reklamlar

Yandan düğmeli ocak içinde aynı şeyi söylemek mümkün. Fırın da aynı işlevsel ve şık çizgileri koruyor. Regal Egik ankastre seti, kaliteli ve uzun ömürlü birimlerden meydana geliyor. Bu yüzden alınıp uzun süre kullanmak mümkün. Fakat fiyatının biraz pahalı olduğunu belirtmekte fayda var.

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri – Termikel Ankastre

6 pişirme fonksiyonlu fırını paslanmaz çelikten imal edilen Termikel Ankastre, hem güvenlik hem de kalite açısından ön plana çıkıyor. Basmalı kontrol düğmeleri bulunan fırın, 67 litrelik iç hacmi sayesinde önemli günlerde sizin yanınızda. Aynı zamanda 4 kademeli temizlenebilir rafa da sahip.

Otomatik ateşleme ve takıp çıkarılabilen döküm ızgaraları sayesinde güvenli ve konforlu bir kullanım sunan ocakta termoelektrik ateşleyici bulunuyor. Davlumbaz ise dokunmatik tuşlara ve ortam temizleme fonksiyonuna sahip. 4 devirli emiş motoruyla yüksek randıman vaat eden Termikel Ankastre için uygun fiyatlı ve yüksek performanslı yakıştırmasını yapabiliriz.

Vestel Siyah Lezzet Üçlüsü
Vestel Siyah Lezzet Üçlüsü

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri – Vestel Siyah Lezzet Üçlüsü

En iyi ankastre set tavsiyeleri arasında kendisine yer bulan Vestel Siyah Lezzet Üçlüsü, kaliteli ve ergonomik tasarımı ile ön plana çıkıyor. Fırınında ekmek ve yoğurt yapma fonksiyonları bulunan Vestel, aynı zamanda kolay temizlenebilen iç yüzeye de sahip. Ocak ise 4 gözlü ve cam yüzeyden oluşuyor.

Duvar tipi davlumbazda ise dokunmatik kontrolün var olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda güçlü led aydınlatması ile birlikte akşamları da yemek yapmayı keyifli hale getiriyor. Yerli üretim olmasının da önemli bir avantaj olduğunu söylememiz gerek. Vestel Siyah Lezzet Üçlüsü fiyatının da ortalamaya yakın olduğunu belirtmek faydalı olacaktır.

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri – Ferre Black Hera

Ocak, fırın ve davlumbazdan meydana gelen Ferre Black Hera serisinde kalite ve tasarımın ön planda olduğu söylenebilir. 4 gözlü ve yandan ayarlanabilir ocak, şık tasarımı ile ön plana çıkıyor. Katmanlı bir yapıya sahip olan davlumbaz ise görebileceğiniz en şık davlumbazlardan birisi. Yüksek emiş gücü ve güçlü led aydınlatması da davlumbazın öne çıkan detayları arasında yer alıyor.

Geniş iç hacimli fırın ise şık görünümü ve dayanıklı camı ile kendisini ön plana çıkartıyor. Aynı zamanda Ferre’nin yerli üretim yapan bir firma olduğunu da eklememiz gerekiyor. Fiyat olarak ise ortalamanın biraz üzerinde olan Ferre Black Hera tasarımı açısından tercih edilebilir bir ürün.

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri – Silverline BO6504B01 

Silverline BO6504B01 modeli kaliteli ürün yapısı ve şık görünüme sahip malzemeleri ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. 8 pişirme fonksiyonlu fırını çocuk kilidine ve siyah ön panele sahip. Tel raf sistemi bulunan ve 72 litre iç hacme sahip olan fırın geniş aileler için uygun bir çözüm olarak gözüküyor.

Gaz kesme emniyeti ve emaye ızgarası bulunan ocak ise cam yüzeyden oluşuyor ve 60 cm genişliğe sahip. Yüksek verimli yanış sistemi sayesinde tüm zor anlarınızda size yardımcı oluyor. Davlumbazın D sınıfı enerji tüketimi ve 60 cm genişliği de önemli özellikleri arasında. Dokunmatik kontrol ile birlikte kaliteli bir ankastre setin meydana geldiğini söyleyebiliriz.

Luxell A6SF2MT
Luxell A6SF2MT

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri – Luxell A6SF2MT

A+ enerji sınıfında tüketim yapan bir fırına sahip olan Luxell A6DF2MT modeli, cam davlumbaz ve siyah cam ocakla da dikkat çekiyor. 57 litre iç hacme sahip olan fırın, 4 pişirme fonksiyonuna sahip. Aynı zamanda turbo fan ve ayarlanabilir termostat özellikleri de bulunuyor.

4 gözlü siyah cam ocak ise yandan düğmeli ve paslanmaz bek kapaklara sahip. Dokunmatik özelliğine sahip olan davlumbazda ise 3 kademeli hız ayarı ve yıkanabilir alüminyum filtre bulunuyor. Genişliği 60 cm olan cam davlumbaz, şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Luxell A6SF2MT için başarılı olmuş yorumunu yapmak mümkün.

En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri Özeti

Ankastre setlerde her parçanın kalitesinin kontrol edilmesi büyük önem taşır. Ayrıca ihtiyaca göre seçim yapılması da uzun ömürlü kulanım için önemlidir. Örneğin geniş bir nüfusa sahip ailenin büyük iç hacme sahip bir fırın seçmesi makul bir tercih olacaktır. Aynı şekilde davlumbazın güçlü emiş gücüne sahip olması da kokunun misafirleri ve ev sakinlerini rahatsız etmesini önleyecektir.

Ocağın gaz kesme emniyeti olması da çocuklu aileler için çok önemlidir. Çünkü bazen çocuklar siz farkında olmadan ocağı yakmaya çalışabilir ve bu özellik olmazsa ciddi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden en iyi ankastre set tavsiyeleri listemizdeki ürünleri kontrol etmeniz faydalı olacaktır.

İlginizi çekebilir: En İyi 11 Ütü Markası

Daha fazla içerik için bizi Instagram’dan da takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx