Markalar

Christian Breton Eye Priority Liftox Ürün İncelemesi

Christian Breton Eye Priority Liftox Ne İşe Yarar?

Reklamlar

Christian Breton markası 1960’lı yıllarda, seçkin bir bilim adamı ve genetik uzmanı olan Christian Breton’ın annesinin, bir araştırma ekibine başkanlık ettiği Fransa’da kuruldu.

Bilim ve güzellik ile yakından ilgilenen Christian Breton, kozmetik sektöründe çalışmaya karar verdi. Annesinin araştırmalarından ve sonuçlarından faydalanan Christian Breton, Kozmetik Şirketini kurarak ilk cilt problemlerine odaklanan cilt bakımı koleksiyonunu dünyaya tanıttı. Bunun sonucunda dünyada başarı sağlayan Made to Measure Skin Care ortaya çıktı.

Christian Breton Laboratuarı, en başından itibaren, sıradan cilt bakım ürünleri oluşturmaktan ziyade yüzün belirli alanlarındaki spesifik problemleri hedef alan cilt bakım ürünleri yaratmak ile ilgiliydi. Reçetesiz satın alabileceğiniz en güvenli, en etkili cilt bakımı olarak bilinen Christian Breton’un problem odaklı ürünleri, cildinizin karşılaştığı sorunları çözmek için çalışır. 

Reklamlar

İleri bilimsel çalışmalarda yirmi beş yıllık deneyime sahip bir marka olan Christian Breton, klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar sağlayan güçlü formülasyonlara yol açan on yediden fazla küresel patentli ürüne sahiptir. Christian Breton ürünleri, derin kırışıklıkları azaltmak veya sarkan cilde ihtiyaç duyulan gerginliği sağlamak gibi tüm yaşlanma belirtileriyle agresif bir şekilde savaşır.

Christian Breton Eye Priority Liftox Nedir?

Güçlü ve benzersiz bir formüle sahip olan Christian Breton Eye Priority Liftox yılan benzeri zehirli bir peptit ile zenginleştirilmiştir. Bu zehirli peptit kas gevşetici etkisi ile kas kasılmalarını azaltır.

Bu göz bakım ürününün içinde bulunan lüks havyar, cildi aydınlatır, pürüzsüz ve sıkı bir cilde yardımcı olur. Kolajen, cildin nemlenmesine, esnekliğine ve elastikiyetine katkıda bulunur. Doğanın bir mucizesi aloe vera, hücre yenilenmesine katkıda bulunur ve epidermisin elastikiyetini artırmaya ve yaşlanmaya karşı savaşmaya olanak tanır. Soya özü ise güçlü antioksidan içeriğiyle, etkili bir şekilde yaşlanma sürecini yönetir. Hyaluronik asit içeren bu ürün, cildin genç ve enerjik görünümünü sağlar.

Liftox, göz bölgesinin özel ihtiyaçlarını tedavi etmek için en son kullanılan teknolojiyle tasarlanmıştır. Gelişmiş bir teknoloji, çok sayıda ve zengin aktif bileşen çeşitliliği ve inanılmaz verimlilik birleştiğinde bu serumun performansını üst düzeye çıkartır.

Reklamlar
Christian Breton Eye Priority Liftox Ürün İncelemesi
Christian Breton Eye Priority Liftox Ürün İncelemesi

Gün içinde yapılan binlerce yüz hareketi ve mimik özellikle göz çevresindeki kırılgan bölgede kırışıklıkları derinleştiren cilt kırışıklıkları yaratır. Liftox, cilt gevşetici özelliklere sahip benzersiz bir teknoloji sunar. Bu temel tazeleyici serum, muhteşem bir yüz germe etkisi ve fark edilir bir sıkılaştırma hedefler. Böylece göz çevresine doğal botoks yapar. Gözlerin daha genç ve daha canlı görünmesini sağlar. Üstelik göz çevresindeki şişlik, ödem ve göz altı torbalarını iyileştirir.

Christian Breton Eye Priority Liftox Faydaları

Her gün yaptığımız binlerce yüz hareketi ve mimik, özellikle hassas göz bölgesindeki kırışıklıkları derinleştirir. Liftox, yılan zehiri benzeri peptidler ve değerli havyar özü ve kollajen ile cilt yüzeyini hemen pürüzsüzleştiren ilk göz çevresi tedavisidir. Bu yeniden yumuşatıcı serum, muhteşem bir botoks etkisi sağlar ve göz çevresinde sıkılaştırıcı etki için kırışıklıkları hedefler.

Roll-on teknolojisiyle, soğuk çelik bilyeli aplikatör harika bir serinlik hissi vermek için göz çevresine masaj yapar. Çelik bilyenin mikro basıncı, göz bölgesinin mikro dolaşımını uyarır. Daha parlak ve daha genç bir görünüm için kırışıklıklar gözle görülür şekilde azaltılır.

Hassas göz çevresinin pürüzsüz kılmaya, gergin hale getirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş bir kırışıklık önleyici formül olan Christian Breton Liftox Serum ile gözlerinizin görünümünü iyileştirebilirsiniz. Yılan zehri benzeri zehirli peptitler, hayvar ve kollajen ile zenginleştiren yaşlanma karşıtı göz serumu, ciltte botoks etkisi sağlar. Esnek ve genç görünüm için göz çevresindeki cildin görünümünü yumuşatmaya ve yeniden doldurmaya yardımcı olur. 

Liftox, cilt kırışıklıkları ile bağlantılı kırışıklıkları azaltmak ve lifleri gevşetmek için hücrelerin tam merkezinde çalışır. Tüm gece, tüm gün boyunca Liftox, cildi çevrenin yaşlanma etkilerinden önemli ölçüde korurken, geçmişteki hasarlı görünümü onarmaya yardımcı olur. Pürüzsüz ve çok yumuşak, soğuk roll on aplikatörü hoş bir rahatlatıcı tazelik hissi vermek için göz çevresinde kullanılır. 

Christian Breton Eye Priority Liftox Nasıl Kullanılır?

Christian Breton Liftox serumunu sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Bu serumu, buzdolabında saklarsanız göz çevrenize ferahlık ve tazelik hissi verir. Bu serumu temiz cildinize uygulayın ve roll on aplikatörü ile göz çevresine masaj yapın.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx