Makyaj

Danla Biliç | Sürekli Evlilik Teklifi Bekleyen Kız Makyajı

Danla Biliç Makyajı

Reklamlar

Danla Biliç, sürekli evlilik teklifi bekleyen kız makyajı yapmış ve bir video çekmiş. Danla Biliç’in harika teknikler kullandığı bu videoyu sizler için yazdık. 

Merhabalar okuduğunuz üzere, orul orul evlilik teklifi bekleyen bekleyen, orul orul

kötü bi kelime mi?

Reklamlar

 – Orul orulun sonu kötü bitiyor. 

 – Ama orul orul ne demek?

-Nereye gidiyor? Orul orul, yoğun yoğun gibi manasında. 

– Tamam işte orul orul bekleyen manasında kullandım ben de. Bu arada senin ne açıdan kullandığını bilemem ama orul orul kötü bişey değil sonuçta 

Reklamlar

– Ben ne açıdan kullanıyorum?

 -Bilmiyorum.

– Yoğun yoğun anlamında kullanıyorum. Sürekli ve devamlı olmak üzere anlamında. Böyle söylemem daha mantıklı olur.  Bugün sürekli evlilik teklifi bekleyen kadınlarımızın, kızlarımızın makyajını yapacağız. Fondötenli geldim bugün, fondötenimi sürüp de geldim. Çünkü az önce orada da”konumuz ne?” çekimi yapıldı. Sahne arkası videoları çektim, göz  atmak istersiniz belki. O yüzden böyle hafif, çillerimi kapatmadan bi makyaj uyguladım. Kendime ne kullandığımı söyleyeyim, tabi ki de make up killerımı kullandım. 

Çünkü başka kapatıcı fondöten bulamıyorum.  Macbook çekilişi için de son hafta artık diretmiyorum, haftaya yapıyorum çekilişi Katılmak için linki aşağıda görebilirsiniz. Bu arada şehir dışından birine çıktığı zaman kendi ellerimle teslim edeceğimin sözünü vermiştim. Bir kez daha söyleyeyim o zaman. Fondötenim zaten halihazırda suratımda olduğu için kapatıcımla başlıyorum. Mac in pro longwear concealer ına geri döndüm arkadaşlar. 

Danla Biliç
Danla Biliç

Günümüz şartlarında bir kadın kaç yaşında evlenmelidir?

– Otuz

– Güzel bi cevap evet. Ama nedense bak, ben de aynısını düşünüyorum bu arada. Yani belki otuzdan daha aza indirgemem gerekirse 28. 28 çok güzel bi yaş, bence 28de başlansın bu konulara….

– Aynen 28 başlayın adamların kafasını şey yapmaya, yani hadi evlenelim hadi evlenelim diye sayıklamaya. Anladın ama. Bak 22 yaşında kızlar var, 24 yaşında kızlar var ,evlenmek için can atıyorlar. Anneme soruyorum mesela “evlilikte bok mu var?” diyorum anladın mı? Bu kadar istediklerine göre diyorum. Bu kızlar niye bu kadar çok istiyor anlamıyorum. Ne var bu kadar yani bu evlilikte?! Cevabını da çok söylemek dile getirmek istemiyorum şu anda ama onun dışında, ne var evlilikte anladın mı?

– Düğünü var, gelinlik var, kına var, nişan var.

– Bir şey soracağım?

– Sor.

– 22 yaşındaki kızlar neden evde kaldım tribine girer?

– Ya bak daha 22 bakmıyım o yaşlarda az kız var. Ama gerçekten 24-25 yaşındaki kızlarda

“Ay ben ne zaman evlenicem”, “Ay evlenmek istiyorum”, “Ay şunu yapmak istiyorum”, “Ay düğün yapayım” diyen çok var.  Evlenen herkese gidip “ay ben ne zaman evlenicem” diyor sürekli. Kudurmuş demeyeyim dedim de harbiden kudurmuşunuz?! Kudurmuşunuz yani, daha 24 yaşındasın; gez, dolaş, eğlen ne yapıyorsan yap. Ne yapacaksın kocanın yanında senelerce. Çocuk istersin evet o başka. Ben mesela bir gün evlensem gerçekten çocuk için evlenirim.  

Çocuğum olsun, bi yuva kurmuş olayım diye evlenirim. Yoksa yani evlillik de evlilik, ne manası var. Tabi ki de istiyorsun orası ayrı, ama küçücük kızlar “evde kaldım” diye söylenmeye başlıyor daha o yaşta. Bir de kızlarda şey vardır,  kimin yüzüğünü görse versene yüzüğü der yüzüğü takar. I said yes! (Evet dedim) Şizofren! Bunu yaparken de Fenerbahçe’de nargilecide oturuyor. 

I said yes (Evet dedim) paylaşımları yapıyor başkasının yüzüğü ile. Fix (garanti) muhabbet, arkadaşları da şey yazıyor, ohaaaa, teklif mi etti?

Ben bir kere onu yaptım, Pandora’da çok beğendiğim bir yüzük vardı. Berat da onu bana aldı 

Ben de kutuyu çektim fotoğraf attım. Herkes, herkes evleniyorum sandı. Herkes!!

Evlenir miyim ben Pandora yüzüğe?  Var mı ben de o göz? Neyse canım. Göz makyajıma başlayayım. Şimdi günümüz make-up artistlerinin, ne biliyim, Alev Kaya, Fezi, Rıfat, Melis gibi make up artistlerinin çoğunun kullandığı renk paletlerine baktım. Sonra benim kullanacağım hangisi olabilir diye düşündüm. Ve Too Face’in Chocolate’ına karar verdim. Burada hazel diye bir renk var. Onun ile başlıyorum. Şöyle bir rengimiz var, şu an senin ile gelin makyajı yapıyoruz çünkü evlilik teklifi bekliyoruz tamam mı? Evrene olumlu mesaj verelim, şu rengi ne olduğu önemsiz bir fırça ile alıp şöyle uçlara doğru sürelim. 

Bundan sonrasında ise, bak şöyle bir simli kahve alıyorum tamam mı? Fix gelin makyajı gibi hangisini gösterdim? İki üç tane var da kafam karıştı. Şunu da başka fırçam ile alacağım, sırf artistlik olsun diye fırça değiştirdim şuan yoksa hiçbir amacım yok. Bu da artistik bir harekettir. Çünkü şu an make-up artistim. Bu far gördüğün gibi asla renk vermiyor, evet biraz oraları gölgelendirdim. Evet, şimdi tekrar artistlik yapmak için eski fırçama geri dönüp dağıtıyorum.

-Şimdi yana yana evlilik teklifi mi bekliyorsun?

– Evet orul orul evlilik teklifi bekliyorum şu an. Çünkü bok var evlilikte. En kötüleri de şey, ben bundan acaba hiç videomda bahsettim mi hatırlamıyorum ama sevgili olup kendini evli sanan çiftler. Yemin ediyorum yalan varsa şurdan şuraya gitmeyeyim. Sevgilisinin soyadını kendi soyadı gibi yazanı gördüm. 

-Neden?

-Bilmiyorum, bilmiyorum! Anlamıyorum da neden yani hani? Bu nasıl bir yangın? Bu nasıl bir ateş? Anladın mı? Orrul orrul yanıyor 😀 Ben çok sevdim bu orul orul kelimesini…

Bu arada bu kelimeyi daha yeni öğrendim o yüzden sürekli kullanıyorum evet. Biraz daha koyu kahvesini alıyorum. Şöyle sürüyorum. Bunu da geçiyorum, bak sadece uçlara yapıyorum. Gelin makyajındaki en büyük teknik budur Kuzey. Sadece uçlara yapıyorsunuz ve on beş tane fırça değiştiriyorsunuz durmadan, sırf artistlik olsun diye.

Sonra uçlarını çok az koyultmam gerekiyor çünkü böyle yapıyorlar tamam mı? Şuradan en koyu kahveyi alıyorum, böyle bol bol alıyorum. Sonra fazlalığı atıyorum. Bitti. Aldım. Jimnastiğe bak, bitti,evet. Son! Göz makyajımızı tamamladık. Şu anda size çok basit bir gelin makyajı yaptım.Kimse de bana diyemez ki bunu hiçbir makyajda görmedim. Highlighter’ı alıyosun, highlighter fırçasıyla highlighterı aldık mı bu şekilde sürüyoruz. 

 Ben geçtiğimiz pazar, İzmir’de Mavi Bahçe Alışveriş Merkezine gittim. Kendime bir böyle fotoğraf çekim alanı kurdurdum. Ve orda İzmir’de beni sevenlerle mi buluştum denir artık bilmiyorum ama işte hayranlarımla buluştum. Ben hayatımda bu kadar kalabalığı nasıl görebildiğimi, nasıl bu kadar insanı bir araya getirdiğimi anlayamadım.  Hani dedim ki ne yaptım ben? Ben ne yaptım da şu an bu durumdayız dedim. Gerçekten gelen herkese ama herkese çok çok teşekkür ederim. Çünkü saatlerce bekleyenler oldu, çok teşekkür ederim. Şimdi duygulanıp ağlarmışım. Ama kusura bakma da sen orda olsan  kendini Brad Pitt falan sanardın yani. 

Danla Bilic Makyaj
Danla Bilic Makyaj

 -Tüylerim diken diken oldu

– Böyle bir sıra yok

-Kaç kişi geldi?

– Bitmiyor! Valla AVM yetkililerinin söylediğine göre yani 3500-4000 kişi varmış.

 -Bayağı gelen olmuş. 

– Evet ve kadın bana dedi ki; “-Ben bir sürü imza günü yaptım, hani bir sürü imza günü yaptım ama böyle bir şey görmedim dedi. Ben zaten hala şoktayım, o yüzden gelen herkese çok teşekkür ederim. Gelen, gelmek isteyip de gelemeyen herkese çok teşekkür ederim.

Sevmeyene, gelmek istemeyene zaten niye teşekkür edeyim? Orası ayrı bir konu da. Hepinizi çok öpüyorum, İnşallah başka şehirlerde de, böyle organizasyonlarda buluşmuş oluruz diyip bantlarımı çıkarıyorum. Hemen arada bir teşekkürümü daha edeyim. Bir teşekkürümü daha edip makyajıma devam ediyorum. Tabii ki de Tamek’e teşekkür edeceğim.

Çünkü ben onları övdüğüm için ve onların ürünlerini içtiğimi söylediğim için bana koli koli içecek göndermişler, canım. Ama bu elimde duran şey o içtiğim, o anlattığım detoks suyu değil. Onun yanında ek olarak çıkarttıkla B Vitaminli Tamek Zinde. Bu da aynı şekilde enerji veriyor, zinde tutuyor. Yine bana şimdi yazacaksınız sen diyette değil misin diye. Niye öyle şeyler içiyorsun diye, bunun da içinde ilave şeker ve tatlandırıcı hiçbir şey yok. Spora başladığımı söylemiş miydim?

-Söylememiştin

– Evet, söylememiştim

– Spora mı başladın?

– Evet spora başladım.  Spordan önce ve sonra böyle spordan önce enerji versin diye bunlardan içiyorum. Sporda da enerjimi tamamiyle kaybettiğim için, spordan sonra yine içiyorum ben, bu da aklınızda bulunsun.

-Ama içme 🙂 Çünkü bu video Ramazanda yayınlanıyor. 

-Evet. Benefit’in. 

-Bir de, bir de teşekkür edecektin?

 -Ettim?

-İzmir’e ettin.

– Evet? Tamek’e de ettim.

-Bana?

– Sana etmiyorum. Şimdi sana sorumla devam ediyorum, Kuzey. Hazır mısın?

-Evet.

– Sevgilinin evlilik teklifi beklediğini nasıl anlarsın? 

-Sürekli evlilikle ilgili değişik şeyler anlatırsa mesela anlarım. Evlensek böyle olunuyor derse, benim çocuğum olsa şöyle olur, ben zaten çok para harcamam, evimizi şöyle geçindirirdik gibi şeyler söyleyip durursa. 

– Sen pintisin galiba, kızın sana böyle şeyleri söylemesine gerek duyduğuna göre. Hani “ben çok para harcamam” falan demesi gerekiyorsa kısın sana. 

-Hayır, bir kadının evlenmekle ilgili söylediği ilk şey bence para yani.

– Pardon?

– Çok saçma. Aç oku bence biraz. İnşallah feministler seni linç eder, bir kere de sen linc yei, hep ben mi yiyeceğim. 

-Ama bu bahsettiğimiz kişilikler farklı tabi ki Bu arada gerçekten okudum.

– İnternette ciddi ciddi evlilik teklifi almanın yolları falan yazıyor. Bu arada kirpik takıyorum söylemedim ama, kirpiğimi de taktım. Bence yavaş yavaş benziyorum. 

-Orrul orrula benzedin

– Google’a şey yazdım tamam mı böyle hani Kadın Kulübü falan var ya, kadınların sürekli bir şeylerden şikayet ettiği kulüplerden biri. Google’a *sevgilim evlilik teklif etmiyor* yazdım.

Sonra karşıma bir sitede şöyle bir şey çıktı. Bu bir forum bu arada. Kız demiş ki Solmaz34, ‘5 yıllık ilişkimiz var, sınırsız aşkımız var ama sevgilim bi türlü evliliğe yanaşmıyor. Korkuyor mudur? Ben artık evlenip mutlu, çocuklu olmak istiyorum.’ Solmaz’ın derdi çok büyük!

Altına gelen yorumları okuyorum, bak Allah aşkına

‘Korkmuyor, evlenmek istemiyor, evlenmek istemiyor! Korktuğu için evlenmiyor değil, istemediği için seninle evlenmiyor.’ Bu nasıl bir cevaptır! 

-Kızın hayatı söz konusu orada.

– Kadının yaşadığı şeyi düşünebiliyor musun? Zaten kız sizden medet umuyor. Hani içini rahatlatmanız için gelmiş o siteye. Sonra başka yorumlara bakıyorum. Kadının biri de demiş Mehtap1818, ‘Seninle gönül eğlendiriyor olmasın? Vakti gelince de, yani iş evlenmeye gelince bırakacak.  

Kadın gerçekten siteye yazdığına pişman olmuştur. 5 yıllık ilişki var diyor, öbürü de diyor  ki seninle gönül eğlendiriyor olmasın! Yazık gerçekten. Sizin o kirli beyinlerinize yazıklar olsun. Solmaz da altına , ” Evlilik söz konusu olursa gider mi yani?” yazmış. Adı Mehtap olan bir kız da altına şunu yazmış, “Bilmiyorum olabilir de olmaya bilir de” Bu cevabın üstüne, Solmaz ömrü boyunca evlilik konusunu açamayacak biliyorsunuz değil mi? 

-Yazık üzüldüm şuan. 

– Ben de çok üzüldüm Solmaz’a, Solmaz boşver. Herkeste bir şeyler var, kimse mükemmel değil. Solmaz’a lafı koymuş, sonra sonuna da yanakları kızarmış gülücük koymuş.  Allah belanızı versin, kızı mahvettiniz. Solmaz, aşkım, inşallah evlenmişsindir şuan. Senin için tek dileğim bu gerçekte. 

Başka bir foruma geçiyorum… Kadının biri neden evlilik teklifi alamadığını yazmış, uzun uzun anlatmış. Cevabı okuyorum şimdi;  “Neden evlilik teklifi yok acaba, birçok neden olabilir. Mesela ailesi seni bilmiyordur, belki ailesi karşıdır. Belki zamanı gelmemiştir, belki durumları şu anda el vermediği için biraz daha erteliyordur.” Daha ne olabilir ki zaten?

“Yani bunu sevgilini karşına alıp açıkça konuşabilir misin bilmem ama, için içini yiyorsa bi şekilde sor. Mesela benim erkek arkadaşım bana da evlilik teklifi etmedi henüz. Biz de evliliği düşünüyoruz, bizim de dört yıl oldu. Benim de bütün sülalem bu ilişkiyi biliyor, aynı şekilde onun da sülalesi biliyor. Bütün eş dost çevremiz falan biliyor. ” Herkes biliyor abla anladık onu tamam. Bütün eş dost çevremiz falan biliyor, gidip gelişimiz var ama henüz askere gitmediği için evlenme gibi bir şey olamaz. Onun için etmiyor herif bana, senin sevgilin gitti mi askere bak o sebepten de olabilir.

Sana inanmıyorum, her açıyı, kadın tüm ihtimalleri sıraladı farkında mısın?

 -Bir şey diyeceğim. Kendi kurmuş kendi empatisini ona söylüyor. 

– Evet, bütün ihtimalleri sıraladı. Cevap, kadından geliyor; “OOOOOFFF OOOOFFFF!” HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Böyle yazmış, ‘Of of çok dertliyim valla arkadaş. Ben 27 yaşındayım, o 34 yaşında. Askerlik derdi yok, ailesi durum biliyor. Kız kardeşi evli, bebeği oldu. Onun evinden çıkmıyoruz neredeyse. Ben ne olduğunu bilmeden öyle gidip geliyorum. Ben ne yaptım ki? Bir kere gene patladım annen beni hiç merak etmiyor mu dedim. Bilmem dedi.’  Bu tanıştırmamış ailesiyle demek ki.

-Sadece kız kardeşiyle tanıştırmış

Devam ediyorum okumaya ‘İçim içimi kemiriyor, dert ediyorum ama tık yok. Of vallahi dert sahibi oldum.’ Ben çok üzüldüm buna. 

-Bir şey diyeceğim, ne yaşıyordur bu kadın sence?

– Bilmiyorum.

-Acaba benim ile evlenmez diye o korkuyu mu yaşıyor sence?

– Niye olacak ki zaten başka? Hani evleneceğine emin olsa neden dert etsin ki?

-Değil mi, 4 yılın boşa giderse?

– Bir diğer siteye girdim şu an. Başlık şu; Evlilik Teklifi Almak İçin 5 Öneri. Gerçekten bunu okuyup, uygulayıp…

-Evlilik teklifi etmek için mi? Almak için.

-Almak için mi?

-Nasıl yani? Evet.

-Devam et

– Evlenme hayalini kurduğunuz erkek arkadaşınız bir türlü evlilik teklif etmiyor mu? Sihirli sözleri duymak için yapabileceğiniz şeyler var.

Danla Bilic Video
Danla Bilic Video

-1*Hamile Kalmak. Nasıl Yani? Günümüz şartlarında evet, kısa yol budur. Tövbe tövbe Yarabbim. Önerilere geliyorum şimdi, editörün biri oturuyor kardeşim bilgisayarın başına sonra düşünüyor  ben nasıl dikkat çekici bir yazı yazabilirim. Nasıl, böyle az önce okuduğumuz kadınları başıma toplarım diye kara kara düşünüyor. 

-Kuruyor. Öneriyor. 

– Öneriye bak; düğüne gidip şey diyecekmişiz.

1)”-Ne kadar güzel bir düğün değil mi, sevgilim?”

Berat böyle yapar, “-Yooo, değil”

-Biz buraya niye geldik. Beratı herkes tanıyor zaten, ne düğünü.

2) Kendinize Yandaşlar Bulun. Yani sevgilininizin arkadaşlarıyla iyi geçinin, onların sevgisini kazanın diyor. Ben niye onlar ile iyi geçineyim, onlar benimle iyi geçinsin. Gelin olan benim. Sevgilinin arkadaşlarıyla iyi geçinince onlar da senin sürekli çevrede olmanı ister demek istiyor. Ben mesela Berat’ın bütün arkadaşlarıyla arasını bozdum. Şaka değil hepsiyle arasını bozdum gerçekten.  

3. Öneri; Ona ‘SEN BENİM KAHRAMANIMSIN’! deyin. NEDEN?? Sen benim kahramanımsın deyince ne değişecek? Bunun evlenmek ile ne alakası var? 

4. öneri: ‘Mükemmel bir ekip olacaksınız.’  Bu sex ile ilgili şeyler mi, bu konuda acaba tavsiyeler mi? Ne alakası var evlilik ile? Kahramanım de bana falan gibi. Senin nasıl fantazilerin var hiç bilmiyorum ama benim burada 14-18 yaş arası büyük bir izleyici kitlem var. 

5. Öneri. Artık bu öneri son tamam. Baktınız hiçbiri olmuyor. Rest çekin, diye tavsiye ediyor. Ya evleniriz ya da ayrılırız diyeceksiniz.  Bana evlenme teklifi yapmak için üç ayın var, sonra ben olmayacağım, diyeceksiniz.  Evet kesin karşınızdaki de bunu söyleyince hemen tamam der. Bir şey söyleyeceğim şimdi, zorlama oldu da ne oldu? Kadının umrunda değil. Erkek zorla mı evlenmiş, isteyerek mi evlenmiş. Önemli olan evlenmek, çünkü kadın evlenmek istiyor. 

– Neden?

– Kadının umrunda değil çünkü,düğün yapacak,gösteriş yapacak, anlamıyor musun? MAC pudra bunu da yeni aldım,çok beğendim. Biraz da yanakları kızartmak için, Mac’in sweet for may isimli allığı, toz allık.  Göstermeyeceğim o yüzden okudum, rengi de pembe. Şöyle şöyle sürelim bitti. Rujumuzu da sürüyoruz. Danla Bilic rujlarını denedim,isimli videoma hoşgeldiniz.

Şey var ya, Danla bilic ile Kerimcan’ın rujlarını karşılaştırdım. Ama  videoda çok ciddi anlatıyor.

Biraz kuruluk var. En son artık Danla Bilic rujunu yedim diye bir video vardı. İnsan ama böyle kendi ürünü ya, doya doya anlatamıyor.

  • Neden?
  • Mesela fondötenim, kapatıcılığına etkisine zaten kimse laf edemez. Ama şimdi ben videomda kalkıp da övmeye kalktığımda öyle olmuyor. Zaten benim ürünüm, gerçekçi değilmiş gibi olabilir. Anladın değil mi?-

-Anladım.

-Haklısın. Sen anlatabilirsin ama yine bence de.

– Ama harbiden iyi yapıyorum bu işi şimdi,  kabul et. Keşke bugün beyaz giyseydim. Çünkü öyle öneriler de vardı okuduklarım arasında. 

-Nasıl yani?

-Beyaz giyin diyor sürekli, hani gelinliği çağrıştırıyor o açıdan. Sürekli beyaz giyin diyor. OLDU!

-Tamam o zaman gelinlikle gez sen,bi ara evlenme teklifi etsin olsun bitsin bu nedir yani. Gelin modellerinin kafasına kendini falan shoplayıp story atanlar var, öyle şeyler yapanlar da az değil. 

Sen bunlara nasıl hiç denk gelmezsin. 

-Ben daha farklı şeylere bakıyorum demek ki. 

-Gelinin, bak gelin modelinin kafasına kendi shopluyor.

-Çok yazık 

– Bu arada ben bunu yaptım da hani, o amaçla yapmadım, o fotoğrafı bulursanız hemen yorum yapmayın. Ben bir mankenin kafasına kendimi shopladım da canım. O da bir gelindi o yüzden de. Youtube’a bir sözüm var onu da unutmadan hemen söyleyeyim. Videomu kapatıyorum diğer youtuberlar da bu konuda isyan etmişler galiba. Öyle bir şeyler gördüm trendler konusunda.Çok anladığımdan değil aslında youtube istatistikler, beni çok ilgilendiren konular da değil. Aslında çok da umrumda değildi ama , baktım herkes söyleniyor. Konu şu, niz niye trendlere girmiyoruz?

-Bilmiyorum.

-Selena giriyor biz giremiyoruz. Gerçekten trendlere girmiyoruz ve çoğu büyük youtuber da girmiyor.

-Bazıları giriyor.

– Tamam ben hepsi demedim çoğu büyük youtuber dedim yani. Neyse, yani slime mı yapalım? anladın mı? Oturup sim mi koyalım jölenin içine trendlere girebilmek için? Ne bileyim sokak röportajına mı çıkalım? Abuk subuk sorular mı soralım millete? Ne yapacağız biz trende girmek için?

Trendde Selena var! Dediğin doğru selena var. Bak dizi fragmanları falan filan okey!

Herkesin merak ettiği şeyler. Trend ne ya?

-Youtube kendi seçiyormuş diyorlar?

– Valla bilemem.

-Adam mı seçiyormuş?

– Yakan, yakan ne yakında konuşuruz tüm bunları, sonra konuşuruz. 

Hepinizi öpüyorum. Haftaya gerçekten benim de hala izlemediğim ve izlemeyi çok istediğim bir video var. Ofis içerisinde herkes çok iyi olduğunu söylüyor ben de oldukça heyecanlı ve hevesliyim. Kuzey ile bahçe de bir sohbet videosu çektik. Ve konu 7’den 70’e,  kadın/erkek çoluk/çocuk hiç fark etmeksizin herkesi çok yakından ilgilendiren bir konu. Haksız mıyım ? -Haklısın.

-Kusura bakmayın biraz modum düşük,niye bilmiyorum. Diyetten olsa gerek çok bağırış çağırış

-Bana bağırmaktan yoruldun. 

-Olmadı. Bir de bunun öncesinde 7-8 tane daha video çektim aşağıda. O yüzden Kuzey de bitik, o gerçekten bitik. Sabahtan beri video çekiyor. Ben de bitiğim, hepinizi öpüyorum.  Haftaya telafi edeceğime emin olabilirsiniz o video ile. Haftaya görüşürüz bay bay. 

Ayrıca bakınız: Danla Biliç Kimdir?

Danla Biliç SÜREKLİ EVLİLİK TEKLİFİ BEKLEYEN KIZ MAKYAJI Videosu

Danla Biliç’in videosunu sizler için yazdığımız yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Takma Kirpik Nasıl Takılır? Takma Kirpik Kullanmanın Püf Noktaları adlı yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx