Genel

Emir Ersoy ile Sürpriz Şekilde Evlenen Ünlü Oyuncu Gökçe Bahadır Hamile mi?

Reklamlar

Emir Ersoy ile Sürpriz Şekilde Evlenen Ünlü Oyuncu Gökçe Bahadır Hamile mi? iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu Gökçe, bir süredir müzisyen Emir Ersoy ile aşk yaşamaktaydı. Ünlü çift, Alaçatı’da düzenlenen törenle dünya evine girdi. Gökçe Bahadır ile Emir Aksoy’un jet hızında evlenmelerinin nedeninin bebek olduğu iddia edildi.

Oyuncunun anne olmak istediği açıklamaları da kafaları karıştırdı. İddiaya göre Gökçe Bahadır karnını göstermeden nikah masasına oturmak istedi. Haberin ardından ilk açıklama Emir Ersoy’dan geldi.

Gökçe Bahadır Anne Olmayı Çok İstiyor!

İnstagram sayfasında ‘Kim Nereden Aldı’ isimli modacı Züleyha Kuru, Gökçe Bahadır’ın gelinliğinin 85 bin TL olduğunu açıkladı. Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy çifti, önceki sabah aileleri karşılamak için Balıkesir’in Ayvalık ilçesine doğru yola çıktı. Ünlü müzisyenin ailesi düğünden saatler önce bir araya gelerek oyuncuyu ailesinden istedi.

Reklamlar

Törenin ardından aileler düğün için Ayvalık’tan İzmir’e gitti. Çiftin İstanbul’daki evleriyle de sorunları olduğu ortaya çıktı. Bahadır’ın Bebe köyde eski bir binada daire kiralama girişimi, ev sahibinin 4 milyon TL talep etmesi üzerine başarısız oldular. Ersoy’un yaşadığı Anadolu yakasında yaşamak istemeyen oyuncunun, arkadaşlarının da bulunduğu Zekeriya köyde ev aramaya başladığı iddia edildi.

Güzel oyuncuya, “Müzik sizi birleştirdi diyebilir miyiz?” “Evet, müzik iş birliğimizde etkili oldu” diyerek yanıt verdi. Emir Ersoy’un ‘Sezenli Şarkıları’ projesi hepsi senin mi Şarkıyı seslendiren Bahadır da klipte Ersoy ile birlikte yer almıştır. Gökçe Bahadır daha önce verdiği bir röportajda aşkı şöyle anlatmıştı;

“Aşk güzeldir ama bir o kadar da zordur. Bir gün her şey güllük gülistanlık, bir gün duvara toslarsınız” diyerek anlatmıştır. Bahadır, hikayesini 3 maddeye sığdırır:

  1. Çekirdek bir ailem var ve bir zamanlar küçük bir lokantamız vardı. Annem yemek işindeydi, Babam ise serbest ticaretle uğraşıyordu. Şimdi ikisi de emeklidir demiştir.
  2. Anadolu yakasında doğup büyüdüm. Orada yaşamak sessizdir ve hafta sonları Bağdat caddesine çıkıp arkadaşlarımla yemek yemek, kahve içmek, sinemaya gitmek en büyük zevkim olmuştur.
  3. Tek çocuğumdur ve böyle olmak da zor oluyor. Oyunculuğa ilk başladığımda babam endişeliydi ama inadımı kıramadı ve her şeyin güzel olacağını hep biliyordum.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx