Magazin

Fahriye Evcen kaç yaşında? Fahriye Evcen estetikli mi?

Fahriye Evcen gelinlik! Fahriye Evcen kaç yaşında? Fahriye Evcen estetikli mi?

Reklamlar

Fahriye Evcen , 4 Haziran 1986’da Almanya’da Solingen’de dünyaya gelmiştir Anne tarafından Çerkez, baba tarafından Kaval göçmenidir. Aslen Samsun , Bafra’lıdır. Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümüne başladı. ancak dizi teklifleri almasının üzerine buradaki eğitimini dondurmuştur. Peki Fahriye Evcen kaç yaşında? Fahriye Evcen estetikli mi? Fahriye Evcen mesleği? Fahriye Evcen aslen nereli? bu ve daha fazla sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Fahriye Evcen kimdir?

Fahriye Evcen, 4 Haziran 1986’da Almanya, Solingen’de dünyaya gelmiştir. Anne tarafından Çerkez, baba tarafından Kaval göçmenidir. Aslen Samsun, Bafra’lıdır. Çocukluk dönemini Almanya’da geçirmiştir. Alman Neo-Naziler’in Türklerin evlerini yaktığı bu dönemde ailesi ile birlikte zor zamanlar yaşamıştır.Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümünü kazanmış, ancak dizi teklifleri almasının üzerine buradaki eğitimini dondurdmuştur.

Türkiye’ye tam dönüş yaptıktan sonra eğitimine Boğaziçi Üniversitesi’nde Tarih bölümünde devam etmiştir.Türkiye’de tatil yapmak için geldiği bir dönemde Oya Aydoğan’ın programına seyirci olarak katılan Fahriye Evcen, programda usta oyuncu Aydoğan’ın dikkatini çekti. Aydoğan, Fahriye Evcen’i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Bu tanışma Evcen’in oyunculuğa ilk adımı olmuştur.

Reklamlar

Dizi teklifi alınca, devam ettiği üniversitesini dondurup Türkiye’ye dönen güzel oyuncu, İstanbul’da yaşamaya başladı ve 2005’te ‘Asla Unutma’ dizisinde rol aldı. Bir dönem de, ‘Hasret’te başrol oynayan oyuncu Evcen, dönemin popüler dizisi Yaprak Dökümü’nde ‘Necla’ karakterine hayat verdi ve bu sayede, kısa süre içinde geniş kitleler tarafından tanınır hale geldi.

11 Nisan 2008’de ilk kez bir sinema filminde rol buldu. ‘Cennet’ filminde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Başarılı oyuncu 2011’den itibaren çok sayıda reklam filminde rol aldı.

Fahriye Evcen kaç yaşında? Fahriye Evcen estetikli mi?
Fahriye Evcen kaç yaşında? Fahriye Evcen estetikli mi?

Fahriye Evcen kaç yaşında?

Anne olduktan sonra kısa sürede eski haline kavuşan güzel oyuncu hergün güzelliğine güzellik katıyor. Bu da akıllara Fahriye Evcen kaç yaşında? sorusunu getiriyor. 1986 doğumlu olan başarılı oyuncu 2022 yılı itibariyle 36 yaşındadır.

Fahriye Evcen aslen nereli?

Fahriye Evcen aslen Samsun Bafra’lıdır fakat baba tarafından Yunanistan Kavala, anne tarafından Çerkez kökeni vardır.

Reklamlar

Fahriye Evcen hangi burç?

Güzel oyuncu İkizler burcudur. İkizler kadını, çekici ve cazibeli olduğu için onunla birlikte olmak isteyen kişi sayısı bir hayli fazla olur. Fakat görünen o ki başarılı oyuncunun kalbini Burak Özçivit çoktan çalmış.

Fahriye Evcen boy

Düzgün fiziği ile herkesin dikkatini çeken başarılı oyuncu 1.70 metre boyundadır.

Fahriye Evcen kilo

Evlendikten sonra anne olan ve doğumdan sonra hemen eski fit haline kavuşan Evcen sıkça gündeme gelmektedir. Fahriye Evcen’in kilosu 55 ‘tir.

Fahriye Evcen kaç yaşında? Fahriye Evcen estetikli mi?
Fahriye Evcen kaç yaşında? Fahriye Evcen estetikli mi?

Fahriye Evcen mesleği

Fahriye Evcen’in mesleği iki alana ayrılmaktadır. Bunlar şu şekildedir;

 • Oyuncu
 • Sinema Oyuncusu

Fahriye Evcen dizileri

Birçok dizide yer alan yetenekli oyuncunun oynadığı diziler şu şekilde listelenebilir;

 • 2005 – Asla Unutma
 • 2006 – Hasret
 • 2006-2010 – Yaprak Dökümü
 • 2011 – Yalancı Bahar
 • 2012 – Veda
 • 2013-2014 – Çalıkuşu
 • 2014 – Kurt Seyit ve Şura
 • 2017 – Ölene Kadar
 • 2021 – Alparslan Büyük Selçuklu

Fahriye Evcen filmleri

Birden fazla yapıma dahil olan ve oyunculuğu ile gündemden düşmeyen Evcen’in oynadığı filmler şu şekilde sıralanabilir;

 • 2007 – Cennet Kız
 • 2008 – Aşk Tutulması
 • 2009 – Alvin ve Sincaplar 2
 • 2010 – Takiye: Allah Yolunda
 • 2011 – Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak
 • 2012 – Veda
 • 2012 – Evim Sensin
 • 2015 – Aşk Sana Benzer
 • 2017 – Sonsuz Aşk

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Oyuncu Evcen, 29 haziran 2017’de, bir dönem birlikte aynı projede yer aldığı oyuncu Burak Özçivit ile dünya evine girdi.Fahriye Evcen gelinlik modeli ile uzun bir süre gündemden düşmemişti. Aynı zamanda gelinliğinin Neslihan Atagül’ün gelinliğine benzediği iddialarıda vardı.

Bu mutlu çift, 13 Nisan 2019’da Karan isimli bebeklerini kucağına aldı. Bir süre önce güzel oyuncunun ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ dizisi ile ekranlara dönmesi nedeniyle dört yıllık evlilikte sorun yaşandığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Boşanacakları yönünde çıkan iddialara Özçivit, bu yönde çıkan haberlere güldüklerini söyledi.

Fahriye Evcen oğlu

Karan Özçivit, sosyal medyada fenomen ünlü çocukları arasındaki yerini aldı. Geçtiğimiz sene bir bebek bez reklamında annesi Fahriye Evcen ile beraber ilk kez kamera karşısına geçen Karan Özçivit’e bu kez yabancı firmalardan reklam teklifleri gelmeye başladı. Oğlu adına sahte hesaplar açılmaması için Fahriye Evcen, anında özel hesap açmıştı. Karan Özçivit annesi Fahriye Evcen’in çocukluğuna benzetildi. Karan bebek 15 Nisan 2019 yılında dünyaya gelmiştir.

Fahriye Evcen kaç yaşında? Fahriye Evcen estetikli mi?
Fahriye Evcen kaç yaşında? Fahriye Evcen estetikli mi?

Fahriye Evcen estetikli mi?

Eski fotoğrafları ortaya çıkınca ‘Fahriye Evcen estetikli mi? sorusu sıkça sorulmaya başlanmıştı. Burak Özçivit ile evli olan oyuncu Evcen , botoks, dolgu, çene törpüsü ve burun estetiğini tercih edenlerden birisidir. Kaş dizaynı ve çene estetiği yaptıran oyuncu geçmişten günümüze kadar birçok değişim geçirmiştir.

Fahriye Evcen eski hali

Yaptırdığı estetikler ve uygulamalar sonucu bambaşka biri haline gelen oyuncunun eski fotoğrafları sosyal medyayı salladı. Fahriye Evcen’in eski halini görenler tanıyamadı. İnternet üzerinde birçok estetiksiz hali bulunan Evcen ise estetik yaptırdığı gerçeğini saklamadı.

Fahriye Evcen İnstagram

Evcen İnstagram hesabını oldukça aktif kullanmakta ve takipçileri ile birçok şeyi paylaşmaktadır. İnstagram hesabında 12,6 milyon takipçisi olan başarılı oyuncunun profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Fahriye Evcen İnstagram; https://www.instagram.com/evcenf/?hl=tr

Daha fazla güncel haber için lütfen bizi takipte kalın.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx