Genel

FUE SAÇ EKİMİ İLE YENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUN

Reklamlar

Genetik, stres, çevresel faktörler ve buna benzer pek çok farklı etmen nedeniyle dökülebilen saçlar yeni teknolojiler ile doğal görünümlerine kolayca ulaştırılabiliyor. En gelişmiş tekniklerin kullanıldığı FUE saç ekimi yöntemi ile kısa sürede, herhangi bir ağrı veya acı oluşmadan ekim işlemi gerçekleştirilebilmekte.

Dünyada yaygın kullanılan ve uzman bir ekip tarafından uygulanması gereken bu yöntem ile çok hızlı iyileşme de mümkün. Herhangi bir cerrahi işlem uygulanmaması sayesinde, kişilerin günlük yaşantısına hemen devam edebilmesini sağlayan bu işlem, günümüzde bölgesel ekim operasyonlarının temelini oluşturuyor.

En Gelişmiş Saç Ekimi Yöntemi; FUE

Saç Ekimi Fue
Saç Ekimi Fue

FUE saç ekimi, dünya çapındaki klinikler tarafından kullanılan ekim yöntemlerinden en gelişmişi olarak biliniyor. Klasik operasyonlara kıyasla çok daha kısa sürede tamamlanması ve saç köklerinin daha iyi korunması sayesinde hızlı bir iyileşme sağlıyor, istenen görünümde saçlara kolayca ulaşılabiliyor. Fue saç ekimi sayfamızı ziyaret ederek fiyatları ve avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Reklamlar

Bu yöntem kullanılarak gerçekleştirilen operasyonlarda öncelikle saç kökleri bir milimetre uzunluğa kısaltılmakta. Daha sonra bölgesel uyuşturma yapılarak acı hissedilmemesi sağlanıyor. Köklerin hasar almaması ve doğru şekilde aktarılabilmesi için oldukça ince, safir uçlara sahip iğneler tercih ediliyor.

Bu yöntem ile saç kökü aktarımı yapılırken herhangi bir kesi açılmaması ve cerrahi operasyon yapılmaması, iyileşme sürecini oldukça hızlı hale getirmekte. Hastalar, ara verilerek yapılan, ortalama olarak beş saat gibi kısa bir sürede, tek seansta tamamlanan bu operasyon sonrasında günlük yaşantısına hemen devam edebiliyor.

FUE ile Sakal Ekimi de Mümkün

FUE ile Sakal Ekimi
FUE ile Sakal Ekimi

FUE yöntemi sadece saçlar için değil aynı zamanda sakal ekimi için de tercih edilebilmekte. Bu işlem sırasında da yine aynı şekilde çok ince uçlu iğneler kullanılarak, vücudun belirli bölgelerinden alınan greftler istenen yere aktarılıyor. Operasyon sırasında toplanacak greftler, ense bölgesinde kıl kökü olmayan hastalardan göğüs bölgesinden de temin edilebiliyor.

FUE sakal ekimi yöntemi oldukça gelişmiş bir yöntem olsa da en verimli kullanımı için mutlaka tecrübeli bir ekibe ihtiyaç duymakta. Lale Saç Ekimi Merkezi, tecrübeli kadrosu, son teknoloji ekipmanları ve steril ameliyat ortamında hem saç hem de sakal operasyonları için hizmet vermekte.

Reklamlar
Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx