Pratik Bilgiler

Full Sineklik Kapı Sinekliği ile Sineklere Veda Edin

Reklamlar

Yaz aylarının en sıkıcı misafirlerinden sivrisinek ve haşerelere, Full Sineklik kapı sinekliği modelleri ile modern ve dekoratif bir set çekmeniz mümkün. Hemen tüm evlerin balkon kapısı, kanatlı kapı, bahçe kapısı ve dış kapı boyutlarına uygun, estetik ve kullanışlı kapı sinekliği modelleri üreten marka, yaz ayları daha keyifli hale getiriyor. Sürgülü ya da kanatlı birçok kapı modeline kolaylıkla monte edilebilen kapı sinekliği, estetik görüntüsü ile de müşterilerinden tam not almayı başarıyor. Gün içerisinde en sık kullanılan kapılarda, kolay kullanımı sayesinde sinek ve zararlı girişini önleyen Full Sineklik ürünlerinde, estetik de en az işlevsellik kadar ön planda tutuluyor. Akordiyon, plise ve kedi teli modelleri kapı sinekliği olarak kullanılabilmektedir. Özellikle kedi sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen modeldir.

Kapı Sinekliği
Kapı Sinekliği

İçe ya da dışa açılan menteşeli kapılara kolaylıkla uygulanan menteşeli kapı sinekliği modelleri, markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında geliyor. Beyaz başta olmak üzere birçok farklı renk seçeneği sunan marka, kapı sinekliği ile evin dekoratif bütünlüğünü korumayı önemsiyor. Farklı ağaç renklerinde tercih edilebilen menteşeli kapı sinekliği çeşitleri, özel ölçülerde üretilerek, kapılarla kusursuz bir şekilde çalışabilmesini sağlıyor. Uygun fiyatları nedeniyle de en çok tercih edilenler arasında yer alan menteşeli modeller, uzun ömürlü olması ve bakım gerektirmemesi ile de kullanıcılarından tam not almayı başarıyor.

Ölçünü Söyle Sinekliğin Kapına Gelsin

Full Sineklik, online satış ağı üzerinden yaptığı satışlarla, Türkiye’nin hemen her bölgesinden müşterilerinin evlerine sineksiz huzurlu bir yaz getirmeyi amaçlıyor. Online satışta, özel ölçü ile sipariş imkanı da sunan firma, vereceğiniz ölçülere uygun olarak hazırladığı kapı sinekliği modelini, güvenli kargo ile istediğiniz adrese ulaştırıyor. Demonte olarak gönderimini sağladığı ürünlere, satış sonrasında da teknik destek imkanı sunan marka, tüm ürünleri için 2 yıl garanti hizmeti sunuyor. İstanbul için verilen siparişlerde, ölçülendirme işlemlerini teknik ekibi ile yapan firma, şehir dışı müşterilerine de müşteri hizmetleri aracılığı ile doğru bir ölçü alabilmeleri için gerekli yönlendirmeleri sağlıyor.

Reklamlar
Full Sineklik Kapı
Full Sineklik Kapı

İstediğiniz ölçü ve kapı sinekliği modelini belirlediğinizde, hızlıca fiyatlandırma yaparak en hızlı ve güvenli şekilde ürüne sahip olabilmenizi hedefleyen firma, iletişim merkezleri ile sunduğu teknik destek ve müşteri hizmetleri ile de sektördeki farkını ortaya koyuyor. Kapı sinekliği modelleri, ölçümlendirilmesi ya da montajı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları Full Sineklik müşteri hizmetlerine sorabilir, online olarak vereceğiniz siparişlerle, ürününüzü adresinizden güvenle teslim alabilirsiniz.

Begonya

Elif Akkaş
Elif Akkaş

Merhaba ben Elif. 23 yaşındayım. Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisiyim. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Yazılarımın yolunuza ışık saçması dileğiyle...

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx