Sağlık

Herbalife Diyet Listesi ile 2 Ayda Hızlı Kilo Verin

Reklamlar

Herbalife diyet listesi, birçok insanın sağlıklı ve hızlı bir şekilde forma girmesini sağlıyor. Bu diyet listeleri ve beslenme programları ile iki ayda 12 kiloya kadar vermek mümkün oluyor. Eğer siz de Herbalife diyet listelerini merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Neler Okuyacaksınız? →

Herbalife Diyet Listesi ve Detayları

Bir öğün yerini tutan shake ürünleri bu diyetin temelidir. 2 öğün shake tüketerek ve bir öğün yemek yiyerek bu diyet listesini uygulayabilirsiniz. Tadı ve kokusu gayet güzel olan bu shake karışımları, insanları tok tutuyor. İsterseniz shake karışımlarının için meyve ya da kahve karıştırabilirsiniz. Böylece hoş aromalı bir içeceğiniz olur. Bu shake karışımları günlük protein ve karbonhidrat ihtiyacınızı karşılar.

Bu shake karışımlarının içerisinde B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum, demir ve 22 farklı vitamin ile mineral bulunuyor. 

Reklamlar

Herbalife shake karışımları suyla aktivite olduğu için günde en az iki litre su içmeniz gereklidir. Her shake içtikten sonra en az iki bardak su içmeniz önemlidir. Bu sayede tok kalırsınız. Shake karışımı toz halde bulunduğu için süte ya sa suya karıştırılarak içilebilir. Vanilya ya da çikolata aromalarından birini tercih edebilirsiniz. Ara öğünlerde meyve tüketebilirsiniz.

Eğer tatlı krizleriniz varsa ve yağ yakmak istiyorsanız Herbalife yağ yakıcı çaydan tüketmeniz gerekir. Bitki çayına benzeyen bu özel karışım tatlı isteğinizi bastırır ve yağ yakar.

Herbalife Thermo Complete (Yağ Yakıcı Tablet) Nedir?

Termojenik yağ yakıcı haplara bakıyorsanız, Herbalife’ın amiral gemisi diyet hapı Thermo Complete’e göz atma şansınız çok yüksektir. Bu metabolizmayı geliştiren kompleks, kullanıcıların aşırı fazla yağları eritmesine yardımcı olmak için gerçekten gerekenlere sahip mi? Bu Herbalife Thermo Complete incelemesinde, gerçekten fayda sunup sunamayacağını belirlemek için bu ürünü güçlendiren formüle derinlemesine bakıyoruz.

Bu ürün üzerinde biraz araştırma yaptıktan sonra, Thermo Complete’in kilo vermek için yararlı olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz, ancak doğru bağlamda kullanılması gerekir.

Reklamlar

Herbalife Thermo Complete Ne İşe Yarar?

İlk olarak, Herbalife Thermo Complete formülünün “yağ yakma” yeteneğinin olmadığını vurgulamamız gerekir bu ürünün içindeki hiçbir bileşen doğrudan ve bağımsız olarak “vücut yağını yakma” yeteneğine sahip değildir. Dahası, bu da iştah bastırıcı değil.

Buna rağmen, Thermo Complete, doğru bir şekilde kullanmanız durumunda daha zayıf bir fiziği hedeflemek için yararlı bir rol oynayabilir. Thermo Complete’in bir çeşit mucize kilo kaybı hapından ziyade bir kilo kaybı yardımcısı olarak görülmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu kötü bir beslenmeye ve aktif olmayan yaşam tarzına karşı koymak için kullanılabilecek bir ürün değildir. Ondan somut kilo kaybı sonuçlarını görmek için diyet ve spor yapmanız gerekir.

Thermo Complete’in kullanılmasının üç ana yararı daha yüksek enerji seviyeleri, daha hızlı metabolik hızlar ve daha iyi konsantrasyon ve odaklanma olacaktır. 12-16 haftalık bir süre için düşük kalorili bir diyet planına bağlı kalmaya yönelik irade ve bağlılığınız varsa, bu işlem sırasında Thermo Complete’i kullanmanın potansiyel olarak daha iyi kilo verme sonuçları görmenize yardımcı olabileceğine inanıyoruz.

İlginizi çekebilir: DermaDerm Bitkisel Sivilce Kremi Ne İşe Yarar?

Herbalife Thermo Complete’in Önemi

Thermo Complete’in en üst düzey pozitif taraflarına ve negatif taraflarına bir göz atalım.

Kullanıcı enerji seviyelerinin iyileştirilmesine yardımcı olabilir. Potansiyel olarak kullanıcının metabolizmasının hızını artırmaya yardımcı olabilir. Genel sağlık için yararlı olan C vitamini içerir. Bu açılardan bu ürün oldukça etkilidir.

Ürün, doğrudan ve bağımsız olarak “yağ yakan” herhangi bir bileşen içermez. Doğrudan ve bağımsız olarak “iştahı azaltıcı” herhangi bir bileşen içermez. Üstelik olumsuz yan etkiler mümkündür. Bu da ürünün eksi yanlarıdır. 

Doğru bir şekilde kullanılırsa bu ürün kilo verme konusunda etkili olabilir.

Herbalife Thermo Complete’in Açıklaması

Herbalife Thermo Complete, Herbalife adında ABD merkezli bir şirket tarafından üretilen bir kilo kaybı hapıdır.

Bu ürün resmi Herbalife Thermo Complete web sitesinden edinilebilir. Amazon’dan veya Herbalife’tan bağımsız bir satıcıdan da satın alınabilir.

Thermo Complete, özel bir diyet hapıdır. Diğer Herbalife ürünlerinin çoğu gibi, Thermo Complete de kilo vermek isteyenlere yöneliktir.

Ürünün kendisi bir vitamin, kafein ve bitkisel çay ekstraktı kompleksidir. Herbalife, Thermo Complete’i kilo kaybına katkıda bulunabilecek “tamamen doğal bir termojenik bileşik” olarak tanımlar. Thermo Complete içen kişilerin metabolizması daha hızlı çalışır, daha yüksek enerji seviyelerine sahip olurlar ve gelişmiş konsantrasyon ve uyanıklık gibi olumlu etkileri vardır.

Herbalife Thermo Complete Kullanımı

Bu bitkisel tabletten sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde iki kez alabilirsiniz. Bol suyla tüketmenizde fayda vardır.

Herbalife Thermo Complete’in İçeriği

Yerba Mate – Kuzey Amerika’da kahve kadar popüler olan Yerba Mate, birçok Latin Amerika ülkesinde tercih edilen içecektir. Meksikalılar tarafından devam etmelerine yardımcı olmak için uyarıcı bir fincan çay yapmak için kullanılır. Bu maddeden yapılan çay günlük enerjiyi yükseltir.

Kafein – Thermo Complete, dört kaynaktan gelen doğal kafein kaynaklarını, kafein tozunu, yeşil çayı, Yerba Mate ve kakao tozunu birleştirir.

Maydanoz Yaprağı Tozu – Yunanlılar tarafından, atık maddenin vücuttan atılmasını teşvik ederken dolaşım için iyi olduğu kutsal bir bitki olarak saygı duyulur, iyi bir demir kaynağıdır ve ayrıca C Vitamini bakımından zengindir.

Yonca Yaprağı – Lucerne olarak da bilinir, güçlü antioksidan C vitamini ve besin açısından gerekli olan diğer vitamin ve eser elementlerin geniş bir yelpazesini içerir. Ayrıca detoks etkisi vardır.

Meyan kökü – Eski Mısırlılar arasında popüler olan, bağırsak üzerinde iyileştirici bir etkisi olabilir ve rezene tohumu ile birlikte gastrointestinal sistemi sakinleştirmeye yardımcı olabilir.

Yeşil Çay – İyi araştırılmış ve vücudumuzun hücrelerine serbest radikallerin yaptığı saldırıları nötralize ettiği bildirilen polifenol antioksidan besinler açısından zengin olduğu gösterilen yeşil çay, vücudumuzu her zaman güçlü tutmaya yardımcı olur. Özellikle bir kilo verme programı sırasında vücudumuzu güçlü hale getirir. Kafein içerir.

Kakao Özü – Kakao özü, diyet yapanların, ek kalori olmadan, çikolatanın ruh halini iyileştiren özelliklerinden yararlanmasına yardımcı olur.

Tarçın Kabuğu – Kan şekerinin dengelenmesine yardımcı olmasıyla bilinir ve bu nedenle yeme isteğini ve iştahı kontrol etmeye yardımcı olabilir.

Kereviz Tohumu – Geleneksel bitkisel ilaçlarda kereviz tohumu kan saflaştırması için kullanılır ve yemeklerden sonra geleneksel olarak çiğnenir. Uzmanlar tarafından sindirim sistemi için iyi bir tonik olduğu düşünülür ve biriken atıkların giderilmesine yardımcı olur.

Rezene Tohumu – Yüzyıllar boyunca zayıflama yardımı olarak kullanılan rezene tohumu, Yunanlılara kadar uzanıyor. Bugün, araştırmalar bunun sağlıklı bir sindirim fonksiyonunu desteklemeye yardımcı olduğunu göstermektedir.

Askorbik Asit – Vücudumuzun birçok bölümünün düzgün çalışmasını sağlamak için birçok önde gelen bilimsel araştırma denemesi tarafından yaygın olarak kabul edilen, kolayca sindirilen ve emilen bir C Vitamini formudur.

Herbalife ile Kilo Verdiren Kolay Diyet Programları ve İçerikleri

Herbalife diyetinin yapılması kolaydır. Bir ay içinde büyük miktarda kilo kaybedebilir, harika görünebilir ve hissedebilirsiniz. Herbalife kilo verme programındayken bazen ne yiyeceğinizi bilmiyorsunuzdur. Burada Herbalife kilo verme ürünlerini kullanırken kilo vermenize yardımcı olacak günlük bir yemek planı bulacaksınız.

1. Gün – Kahvaltı

2 tatlı kaşığı Herbalife Nutritional Shake

1 tatlı kaşığı Herbalife Protein Tozu

150 ml yağsız süt ve 100 ml su ile karıştırın veya meyve suyu ile karıştırın

1.Gün – Ara Öğün

Çiğ kereviz ve havuç

1.Gün – Öğle Yemeği

2 tatlı kaşığı Herbalife Nutritional Shake

1 tatlı kaşığı Herbalife Protein Tozu 

150 ml yağsız süt ve 100 ml su ile karıştırın veya meyve suyu ile karıştırın

1.Gün – Ara Öğün

Instant Herbalife Termojet İçecek

Bisküvi ile 1 süzme peynir veya Herbalife Protein Bar

1.Gün – Akşam Yemeği

Soya filizi, havuç, kereviz, kabak, soğan ve yeşil fasulye ile bir tavuk göğsü, az zeytinyağlı yeşil salata.

******************************************************************************

2.Gün – Kahvaltı

2 tatlı kaşığı Herbalife Nutritional Shake

1 tatlı kaşığı Herbalife Protein Tozu 

150 ml yağsız süt ve 100 ml su ile karıştırın veya meyve suyu ile karıştırın

2.Gün – Ara Öğün

1 Elma

Herbalife Thermojetics Bitkisel Çay ve süzme peynir

2.Gün – Öğle Yemeği

1 su bardağı domates çorbası

Ton balığı, doğranmış sebzelerle karıştırılır

¼ avokado ve hafif İtalyan sosları

2.Gün – Ara Öğün

Az yağlı yoğurt

2.Gün – Akşam Yemeği

2 tatlı kaşığı Herbalife Nutritional Shake

1 tatlı kaşığı Herbalife Protein Tozu 

150 ml yağsız süt ve 100 ml su ile karıştırın veya meyve suyu ile karıştırın

Akşam Öğünlü Herbalife Kilo Kaybı İçin Yemek Planı

Aşağıda akşam öğünlü Herbalife örnek diyet listesini bulabilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı

2 kapak Aloe Vera + 250 ml su,

Bir çay kaşığı Herbalife Çay + 250 ml su

2 Yemek kaşığı Herbalife Shake + 250 ml yarım yağlı süt

Öğle Yemeği

2 kapak Aloe Vera + 250 ml su,

Bir çay kaşığı Herbalife Çay + 250 ml su

2 Yemek kaşığı Herbalife Shake + 250 ml yarım yağlı süt

Akşam Yemeği

Bu diyet listesinde yüksek proteinli ve az yağlı gıdalar tüketmeniz önerilir. Baklagiller, et, tahıl, tavuk ve balık tüketilebilir. Az zeytinyağlı salata tüketilebilir. Yemeklerin az tuzlu olması önemlidir. Beyaz ekmek yerine esmer ekmek tercih edin ve yemeğin ardından sadece sıvı tüketin.

Öğle Öğünlü Herbalife Kilo Kaybı İçin Yemek Planı

Aşağıda öğle öğünlü Herbalife örnek diyet listesini bulabilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı

2 kapak Aloe Vera + 250 ml su,

Bir çay kaşığı Herbalife Çay + 250 ml su

2 Yemek kaşığı Herbalife Shake + 250 ml yarım yağlı süt

Öğle Yemeği

Bu diyet listesinde yüksek proteinli ve az yağlı gıdalar tüketmeniz önerilir. Baklagiller, et, tahıl, tavuk ve balık tüketilebilir. Az zeytinyağlı salata tüketilebilir. Yemeklerin az tuzlu olması önemlidir. Beyaz ekmek yerine esmer ekmek tercih edin ve yemeğin ardından sadece sıvı tüketin.

Akşam Yemeği

2 kapak Aloe Vera + 250 ml su,

Bir çay kaşığı Herbalife Çay + 250 ml su

2 Yemek kaşığı Herbalife Shake + 250 ml yarım yağlı süt

Öğün Aralarında Ne Almalıyım?

Bu diyeti uygularken, metabolizmanın daha hızlı çalışmasını ve vücuttan ödem atılmasını sağlamak adına bol su tüketmelisiniz. Öğün aralarında çiğ sebze ve meyve tüketebilirsiniz. Çiğ yani kavrulmamış kuruyemişlerden az miktarda tüketebilirsiniz. Eğer spor yapıyorsanız Herbalife atıştırmalık Protein Bar gibi bir atıştırmalığı da deneyebilirsiniz.

Herbalife’da Ara Öğünlerde Alabileceğim Ürünler Var Mı?

Herbalife sadece ana öğünler için değil ara öğünler için de çeşitli ürünleri vardır.

Herbalife Çikolatalı Protein Bar

Eğer tatlı krizleriniz varsa, tatlıya dayanamıyorsanız ya da özel günlerinizdeyseniz bu ürün sizin için idealdir. 10 gram protein içeren, çantada kolayca taşınan Herbalife Çikolatalı Protein Bar, tatlı bir kaçamak için çok uygundur. Günde iki tane Herbalife Çikolatalı Protein Bar tüketebilirsiniz. Bunların her birini, bir ara öğünde tüketmeye özen göstermelisiniz.

Herbalife Gurme Domates Çorbası

Herbalife diyet listesinde ara öğüne eklenebilecek başka bir gıda ise bu hazır çorbadır. Üstelik hazırlaması oldukça kolaydır. Özelikle iş yerinde ya da dışarıda bir su bardağı sıcak suyun içine tozu atın ve karıştırın. Bu ürünü kahve gibi hazırlamak mümkündür. Bu ürün hem pratik, hem kolay hem de doyurucudur. 

100 Kalorinin Altında Olan Atıştırmalıklar

Aşağıda 100 kalorinin altında hazırlayabileceğiniz harika atıştırmalık önerilerimizi bulabilirsiniz.

1. Çikolatalı muz

2 tatlı kaşığı eritilmiş çikolata parçacıklarını sos haline getirin. Bu çikolata sosunu, yarım muzun üzerine döküp afiyetle yiyebilirsiniz.

2. Dondurulmuş üzüm

en az 2 saat dondurulmuş 28 üzüm (yaklaşık 1 bardak) 

3. Ballı yoğurt

1 tatlı kaşığı bal ve bir tutam tarçın ile yarım su bardağı sade yoğurdu karıştırıp afiyetle yiyebilirsiniz.

4. Mini tatlı sandviç

1 tatlı kaşığı fıstık ezmesini iki bisküvi arasına sürüp yiyebilirsiniz.

5. Baharatlı portakal

1 orta boy portakalın üzerine tarçın serptikten sonra yiyebilirsiniz.

6. Izgara ananas

2 kalın ananas dilimini tavada altın rengine gelene kadar pişirdikten sonra yiyebilirsiniz.

7. Çilek ve krema

2 yemek kaşığı çırpılmış krem şanti ile 1 bardak yaban mersinini karıştırıp yiyebilirsiniz.

8. Dolma incir

3 küçük kuru inciri, 1 yemek kaşığı ricotta peyniri ile doldurun ve tarçın serpin. Afiyet olsun!

9. Fındık ve meyveler

1 çay bardağı yaban mersini ve 1 yemek kaşığı file bademi karıştırıp yiyebilirsiniz.

10. Bitter çikolata

3 kare parçası bitter çikolatayı atıştırmalık olarak yiyebilirsiniz.

11. Hurma dolması

2 hurmanın içine, 1 tatlı kaşığı file badem doldurun ve bunu atıştırmalık olarak yiyebilirsiniz.

12. Çikolatalı süt

1 su bardağı yağsız sütü, 2 çay kaşığı çikolata şurubu ile karıştırın ve tüketin.

13. Tarçınlı elma püresi

1 su bardağı şekersiz elmayı rendeleyin ve üzerine tarçın serpin.

14. Turunçgil salatası

1 su bardağı karışık meyve (ahududu, çilek, yaban mersini, böğürtlen) ve 1 yemek kaşığı taze sıkılmış portakal suyunu karıştırıp yiyebilirsiniz.

15. Akçaağaç soslu balkabağı

1 tatlı kaşığı yoğurt, 2 yemek kaşığı balkabağı püresi ve 1 tatlı kaşığı akçaağaç şurubunu karıştırıp yiyebilirsiniz. 

16. Çikolatalı puding

1 kap şekersiz pudingi yiyebilirsiniz.

17. Çikolata kaplı çilekler

1 yemek kaşığı eritilmiş bitter çikolataya batırılmış 7 çileği yiyebilirsiniz.

18. Tropikal meyve suyu smoothie

Her biri yüzde 100 ananas suyu, portakal suyu ve elma suyunu buzla karıştırın ve tüketin.

19. Vanilya ve muzlu smoothie

1/3 su bardağı dilimlenmiş muz, 1/4 su bardağı vanilyalı yoğurt ve 1 avuç buzu pürüzsüz olana kadar karıştırın ve tüketin.

20. Muz cipsi

1 küçük dilimlenmiş muzu limon suyuna batırın ve pişirdikten sonra tüketin.

21. Pişmiş elma

1 küçük elmayı rendeleyin. 1 tatlı kaşığı esmer şeker ve bir tutam tarçını üzerine serpin, yumuşayana kadar pişirin ve tüketin.

22. Meyveli waffle

Küçük bir waffle’ın üzerine yarım çay bardağı çilek serpin ve tüketin.

23. Sade Dondurma

İki top sade dondurmayı afiyetle yiyebilirsiniz.

24. Tarçınlı bisküvi ve fıstık ezmesi

1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi ile 2 pötibör bisküviyi karıştırın ve üzerine tarçın serpin. Voila! 

25. Pirinç gevreği

1 su bardağı yağsız süt ile yarım su bardağı pirinç gevreğini karıştırıp yiyebilirsiniz.

26. Süt ve kurabiye

1/2 su bardağı yağsız süt ile iki kurabiye yiyebilirsiniz.

27. Sıcak ve baharatlı elma suyu

1 su bardağı elma suyu, tarçın ve hindistan cevizini karıştırın ve ısıtın. Sıcak olarak tüketin.

28. Meyveli dondurma

1 küçük muzu püre haline getirin ve 1 top dondurma ile karıştırıp yiyebilirsiniz.

29. Cafe latte

30 ml. espresso ile 240 ml. sıcak yağsız sütü karıştırıp içebilirsiniz.

30. Akçaağaç şuruplu armut dilimleri

Yarım orta armut, 1 tatlı kaşığı akçaağaç şurubu ve 1 tatlı kaşığı kaju fıstığını karıştırıp yiyebilirsiniz.

Begonya Instagram: begonyakadin
İlginizi çekebilecek içerik: Basen Eritmek İçin Nasıl Beslenmeliyiz ve Hangi Egzersizleri Yapmalıyız?

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx