Haber

İlayda Şeker’den evlilik sorularına yeşil ışık, İsmail Balaban ile İlayda Şeker evlendi mi?

Reklamlar

İlayda Şeker’den evlilik sorularına yeşil ışık, İsmail Balaban ile İlayda Şeker evlendi mi? Survivor 2021 yılında şampiyonluk kazanan İsmail Balaban yarışmada aynı takımda yer aldığı arkadaşı İlayda şeker ile aşk yaşadığı magazin gündeminde bomba etkisi yapmıştı. Yarışmada iken nişanlı olan Balaban annesinin nişanlısı hakkında söylediği sözler ile çok konuşulmuştu. Yarışmadan sonra nişanlısı Gamze Akan’dan ayrılmış ve takım arkadaşı İlayda Şeker ile görüşmeye başlamıştı.

Sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Şeker, İsmail Balaban ile olan ilişkisini açıkladıktan sonra paylaşımlarını hesabından kaldırmıştı. Magazin kulislerinde Şeker paylaşımlarının kaldırma sebebi olarak İsmail Balaban gösteriliyor.

Zaman zaman sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Şeker bir takipçisinin sorduğu soruya verdiği cevapla dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı. Takipçisinin ‘ evleneli kaç yıl oldu yada düğün nikah fotoğraflarınız yok mu’ sorusuna ‘ evleneli yaklaşık bir sene oldu fotoğraflardan size albüm yaptıracağım’ cevabı ile yine magazin gündeminde kalmayı başarıyor.

Reklamlar

İsmail Balaban ile İlayda Şeker evlendi mi?

İsmail Balaban ile İlayda Şeker evlendi mi? Şekerci daha öncede İsmail Balaban’ın annesi ile düğün alışverişi yaparken görüntülenmişti. Şekerci’nin bu cevabı ile herkes gerçekten evlendiler mi diye sormadan edemiyor. Sosyal medyasından sık sık İsmail Balaban ile aşk pozları veren Şekerci bu sözleriyle evliliğe yeşil ışık yaktığını gösterdi.

Survivor yarışmasıyla tanışan yarışmadan sonra arkadaş olan ve bir süre sonra arkadaşlıkları arkadaşlıkları aşka dönüşen çift gerçekten evlendi mi? Verdiği açıklamalar ile takipçilerini şaşırtmayı başaran Şekerci bu cevabında ciddi miydi?

Daha öncede Balabanın Şekerciye araba hediye ettiği konuşulmuş ancak Şekerci bu konuda açıklama yapmamıştı. Survivor da başlayan ve şuanda evlilik yolunda ciddi adımlarla yürüyen Balaban ve Şekerci aşklarını her fırsatta sosyal medyalarından paylaşıyor. Takipçilerinden gelen sorulardan ‘sizce hayatın anlamı nedir’ sorusuna Balabanın fotoğrafını paylaşarak cevap vermişti. Balaban ise o fotoğrafı kendi hikayesinde paylaştı.

Balaban ve Şekerci ile Survivor aşkı daha alev almış ve yarışmanın fanları tarafından hala yakından takip ediliyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda bu aşk bir evlilikle taçlanacak mı yoksa İsmail Balaban ile İlayda Şeker evlendi mi? Bunu başta bütün Balaban ve Şekerci fanları takip edecektir.

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx