Haber

İrem Derici Konserinde Büyük Arbede Yaşandı !

Reklamlar

İrem Derici Konserinde Büyük Arbede Yaşandı ! İstanbul’un Sultangazi ilçesinde organize edilen İrem Derici konserinde iki grup arasında arbede yaşandı. Çıkan kavganın sonrasında polis biber gazına başvururken, konsere devam edilemedi. Pop müziğinin ünlü sanatçısı İrem Derici, akşam saatlerinde Yunus Emre Mahallesi’nde yer alan bir alışveriş merkezinde konser verdi. Konser sırasında iki grup arasında nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşandı.

İrem Derici Konserinde Bariyerleri Söküp Attılar

İrem derici konserinde bariyerleri söküp attılar ! Yaşanan tartışma kısa süre içerisinde yerini kavgaya bıraktı. Kavga sırasında bazı kişiler demir bariyerleri sökerek, karşı taraftaki gruba fırlattı. Polis ekipleri, tarafları ayırmak için biber gazı kullanmak zorunda kaldı. Yaşanan olayda bir kişi hafif şekilde yaralanırken, çıkan arbede esnasında bayılanların olduğu açıklandı. Konser verdiği esnada kavgayı gören İrem Derici, “Yapmayın çocuklar” tarzında kavga eden grubu uyararak tatlıya bağlanması için uğraştı. Kavganın uzun süre devam etmesi üzerine İrem Derici’nin sahneden ayrıldığı ve konserin yarıda kaldığı aktarıldı. Yaşanan bu üzücü arbede ise cep telefonu kameraları aracılığıyla kayıtlara geçti.

Çok Çok Üzgünüm

Sosyal medya hesabı üzerinden konser esnasındaki bir görüntü paylaşan İrem Derici, yaşanan tatsız olayla ilgili açıklamalarda bulundu. Derici, “Çok çok üzgünüm. Bu kadar büyülü bir enerjiyle başlayan, inanılmaz geçen bir konser, iki grubun birbirine girmesiyle korkunç bir hal aldı. En az Sultangazi halkı da benim kadar üzgün ve olanlardan bir haber. Tek dileğim herkesin sağ salim evine ulaşmış olması. En yakın zamanda canım ciğerim Sultangazim ile tekrar bir araya gelmek için gün sayıyorum. Lütfen kendinize dikkat edin” dedi.

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx