Haber

Eşinin ailesine tepkisini gösteren Ece Erken, sosyal medya hesabından “Mahmutyazıcıoğlu” soyadını kaldırdı

Reklamlar

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesi karşısında adeta yıkılan Ece Erken, sosyal medya hesabından Mahmutyazıcıoğlu soyadını kaldırdı. Erken’in takipçisinin soru sorması üzerine konuyla ilgili açıklamada bulunan Erken, eşinin ailesindeki bazı insanlarla aynı soyadı taşımak istemediği ve her gün iğrenç şeyler gördüğünü söyledi.

Ünlü sunucu Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz aylarda sahibi olduğu restoranda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayata gözlerini yumdu. Eşinin vefatının ardından sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündem olan Ece Erken, bu kez soyadı kararından dolayı gündeme geldi.

Soyadını Kaldırdı

Eşinin ailesiyle problem yaşayan Erken, geçtiğimiz günlerde Mahmutyazıcıoğlu’nun mal varlığı için kritik bir karar vererek reddi miras kararı aldı. ‘Eşimin saatini bile istediler’ diyen Erken, geçtiğimiz günlerde şok eden bir karar aldı. Mahmutyazıcıoğlu’nun ailesiyle sorunları çözemeyen Ece Erken, bu kez de Instagram hesabı üzerinden Mahmutyazıcıoğlu soyadını kaldırdı.”ŞAFAK’IN BAZI AKRABALARIYLA AYNI SOYADI TAŞIMAK İSTEMİYORUM”

Reklamlar

Instagram’da bir takipçisinin “Soyadınızı neden sildiniz?” sorusu üzerine açıklama yapan Erken “Yaşananlardan sonra bazı akrabalarıyla aynı soyadını taşımamak için. Her gün daha da iğrenç şeyler duyuyorum” ifadelerine yer verdi.

Ece Erken Kimdir ?

1 Mayıs 1978 tarihinde Çorlu’da dünyaya geldi. Aslen Samsun’lu olan Erken, Babası subay olduğu için tayinlerden dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi birçok farklı yerde yaşadı.İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.Sunuculuk kariyerine erken başlayan Erken, henüz 12 yaşında, Kıbrıs’ta Bayrak Radyo Televizyonunda başladı. Sonrasında ise Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı.Ardından İstanbul’a gelen Erken geldiği gibi Kral TV’de işe başladı. Kral TV’nin sonrasında ise Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva’da görev yaptı.Ece Erken, 2008 yılında Tuncer Öztarhan ile dünya evine girdi. 2009’da boşanan Erken, 24 Haziran 2014 yılında Serkan Uçar ile İzmir’de evlendi. 7 Nisan 2015’te Eymen adında oğlu dünyaya geldi. 22 Ekim 2015 tarihinde boşandı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx