Haber

Tamer Karadağlı 30 Yaş Küçük Sevgilisinden Ayrıldı !

Reklamlar

Tamer Karadağlı 30 Yaş Küçük Sevgilisinden Ayrıldı ! Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, bir yıldır aşk yaşadığı ve kendisinden 30 yaş küçük piyanist olan sevgilisi Iraz Yıldız ile yollarını ayırdı. Çiftin düşünce ayrılıklarından dolayı ilişkilerini sonlandırdıkları öne sürüldü. ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde oynadığı Haluk karakteriyle bilinen Tamer Karadağlı, geçtiğimiz sene Mayıs ayında piyanist Iraz Yıldız ile aşk yaşamaya başlamıştı. Lakin ünlü çiftten ayrılık kararlarının haberi geldi.

Tamer Karadağlı ve Sevgilisi Fikir Ayrılıkları Sebebiyle Ayrılık Kararı Aldı!

Habertürk gazetesi Aytekin Teker’in haberi göre; Tamer Karadağlı ve Iraz Yıldız’ın aşk dolu ilişkileri sona erdi. Ünlü çift, aralarındaki fikir ayrılıkları sebebiyle birlikteliklerini sonlandırma kararı aldılar. Ünlü çiftin aralarındaki fikir ayrılıklarının ne olduğu henüz bilinmemekle beraber herkesin aklına farklı şeyler geldiği öne sürüldü.

Tamer Karadağlı’nın sevgilisi Iraz Yıldız’ın evlenmek istediği ancak Tamer Karadağlı’nın evlenmek istemediği, bu yüzden de aralarında fikir ayrılığı olup ayrılma kararı aldıkları ileri sürüldü. Tamer Karadağlı’nın sevenleri bu ayrılıktan dolayı ikiye ayrıldılar.

Reklamlar

Sevenlerin birçoğu ayrılmalarına üzülürken birçoğu da aralarındaki yaş farkı sebebiyle uygun olanın bu olduğunu dile getirdi. Bu sebepten dolayı Tamer Karadağlı’nın sosyal medya hesaplarından birçok yorum geldi.

Fotoğrafları Sildiler

Aldıkları ayrılık kararı sonrası Tamer Karadağlı ve Iraz Yıldız, sosyal medya hesaplarından birlikte paylaştıkları görüntü ve fotoğrafları tek tek sildiler ve birbirlerini takipleşmeyi bıraktılar. İkilinin takipçileri bu durumu anında fark ettiler ve bu duruma üzüldüklerini dile getirdiler. Ünlü çiftin ayrılıklarının hemen ardından neredeyse bütün magazin sayfaları bu olayı sosyal medyadan paylaştılar.

Tamer Karadağlı Sevgilisi ile Savcılığa Başvurmuştu!

Uzun süredir birliktelikleri konuşulan Tamer Karadağlı ve Iraz Yıldız çifti, sosyal medyadan kendi ilişkileri üzerinden yapılan kötü yorumlara dayanamayıp soluğu savcılıkta aldılar. Ünlü çiftin takipçileri paylaşılan fotoğrafların altına yaptıkları olumsuz yorumlar ile ünlü çifti hem üzümüş hem de kızdırarak onların savcılığa gidip olumsuz yorum yapanlar hakkında suç duyurusunda bulundu. Kötü yorum yapanlar ile mahkeme de yüzleşeceklerini dile getirmişlerdi. Bu olaydan kısa bir süre sonra ayrılık kararı alan ünlü çift bundan sonra davalarına devam edecekler mi acaba diye akıllarda soru işareti bıraktılar. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx