Genel

Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir?

Reklamlar

Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir? Lizge Cömert başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. ATV ekranlarında Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği, Süsen karakteriyle çok sevilen Cömert izleyiciden tam not aldı. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Cömert sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları yakışıklı isim hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler.

Lizge Cömert kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir?
Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir?

Lizge Cömert kimdir?

Ekranların beğenilen gençlik drama dizisi olan kardeşlerim de sen karakterine hayat veren cömert 16 Ağustos 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aslan İzmirlidir. İlkokul lise ve üniversite eğitimini İzmir’de gören başarılı sosyal medya fenomeni önce Özyeğin Üniversitesi’nde eğitim hayatına da devam etmektedir.

Reklamlar

Ekranlara ilk defa ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerimi adlı dizide Süsen karakteri ile merhaba diyen başarılı isim burada göstermiş olduğu oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra güzelliğiyle de ekran başındakiler den ve sosyal medya kullanıcılarından tam not  almıştır. 22 yaşında olan genç fenomen oyuncu aynı zamanda Aslan burcu kadınıdır. Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki bu konu hakkında kaydeder bilgi birikimine sahip olamadık. Güncel bilgiler ile siz değerli takipçilerimizin karşısına olabilmesi için takipte kalmayı unutmayınız.

Lizge Cömert kaç yaşında?

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Sultan karakteri ile ekranlar ile tanışan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı oyuncunun yaşı oldu. 16 Ağustos 1999 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 22 yaşındadır. 

Lizge Cömert aslen nereli?

Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı oyuncu aslen İzmirlidir. Takipçileri her ne kadar İzmir’de nerede oturduğunu sormuş olsalardı ne yazık ki bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Lizge Cömert hangi burç?

16 Ağustos 1999 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçilerinin bir değer merak ettiği konu ise burcu oldu. 16 Ağustos 1999 tarihinde dünyaya gelen başarı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda Aslan burcu kadınıdır.

Reklamlar

Lizge Cömert’in boyu ve kilosu?

İlk oyunculuğu olmasına rağmen harika bir performans gösteren ve izleyicinin yanı sıra sosyal medya kullanıcılarından da not alan başarılı sosyal medya fenomeni isim 164 boyunda 53 kilo ağırlığındadır.

Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir?
Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir?

Lizge Cömert’in sevgilisi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisi var mı? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Lizge Cömert’in mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Cömert, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Lizge Cömert’in yer aldığı dizi ve filmler

Modafen’s Got Talent  Ajansına bağlı olarak çalışmalarına devam eden başarılı oyuncu ekranlara ilk defa ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi ile gerçekleştirdi.

  • 2021 Kardeşlerim (ATV TV Dizisi) (Süsen)

Kardeşlerim Süsen

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Başarılı oyuncu Cömert’te diziye liseye giden tiki kız rolünde dahil olmuştur.

Lizge Cömert ne kadar kazanıyor?

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Süsen karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Lizge Cömert’in estetik mi yaptırdı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir?
Lizge Cömert kimdir? Kardeşlerim Süsen kimdir?

Lizge Cömert hangi takımı tutuyor?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında hangi takımlı olduğuna dair sorular sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Lizge Cömert İnstagram

İnstagram hesabında lızgecomertt hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Cömert’in instagram da ise 317K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Recep Usta kimdir? Kardeşlerim dizisinin Berk’i kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx