Haber

Mesut Özil’den Eşi Amine Gülşe ’ye Unutulmaz Hediye

Reklamlar

Ünlü futbolcu Mesut Özil ve güzellik yarışması birincisi Amine Gülşe 2019 yılında büyük bir tören ile dünya evine girmişlerdi. Mutlu bir evlilik sürdüren Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti evliliklerinde Eda adında bir kızları oldu. Sosyal medya paylaşımları ile sıklıkla gündeme gelen çift daha önce yaptıkları açıklamalarında kızlarının kardeş düşkünlüğünü belirterek ‘’ 5 çocuk sözümüz var’’ ifadelerini kullanmışlardı.

Amine Gülşe’ nin ikinci bir bebeğe hamile kalmasıyla yeniden gündeme gelen çift mutluluklarını sevenleriyle paylaştı. Hamileliği sırasında eşinin her ihtiyacına kendisi koşan Mesut Özil en son aldığı hediyesiyle çok konuşuldu. Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mesut Özil güzel eşi Amine Gülşe’ nin 29. yaşını kutlamak için asla unutulmayacak bir hediye alarak jest yaptı. Özil ve güzel eşi Amine Gülşe ikilisi birlikte bir ay boyunca Türkiye’nin her yerini rehber ile birlikte gezecekler.

3 Yıllık Evliliklerinde İkinci Çocuk

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu olan Mesut Özil ile 2019 yılında nikâh masasına oturan Amine Gülşe 2020 yılında kızları Eda’yı kucağına almıştı. Kızlarının kardeş sevgisini gören ünlü çift yaptıkları açıklamada ‘’ 5 çocuk sözümüz var’’ demişlerdi. Sevilen çift mutlu evliliklerini bir bebek ile taçlandırmışlardı bu Eda bebeğin ardından yeniden hamile olduğunu açıklayan Amine Gülşe mutlu haberi duyurdu.

Reklamlar

Yeni Bir Programda Yer Almayacağını Belirtti

Oyuncu ve manken olan Amine Gülşe 2019 yılında ünlü futbolcu Mesut Özil ile olan evliliğinden sonra yeni projelerde yer almadı. Mutlu bir şekilde ilerleyen evliliklerini bir bebek ile taçlandıran çift ilişkilerini sorunsuz devam ediyorlar. Amine Gülşe anne olduktan sonra yeni bir televizyon projesinde yer almayacağını belirterek tüm zamanını kızına ayırmak istediğini ifade etmişti.

Amine Gülşe kızı Eda ile birlikte zaman geçirerek tüm gününü çocuklarına ayırıyor. Mesut Özil ve Amine Gülşe’ nin mutlu evliliğinden bir bebek haberi daha geldi. Bu mutlu haberi sevenleri ile paylaşan ünlü çift sosyal medya hesaplarından günlük yaşamlarını da paylaşıyorlar. Kızı Eda ile oldukça fazla zaman geçiren Gülşe halinden oldukça memnun.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx