Dizi HaberleriHaber

Misafir Dizisi Konusu

Reklamlar

Misafir dizisinin fragmanın yayınlanması ile misafir dizisi konusu, oyuncuları ve kadrosu merak edilmeye başlamıştır. Dizi Fox TV ekranlarında sevenleri ile buluşacaktır.

Peki, Misafir dizisi gerçek mi, uyarlama mı? Misafir dizisi ne zaman başlıyor? İşte yeni diziyle konuyla ilgili detaylar..

Misafir dizsinin ilk bölümünün tanıtımı ile oyuncu kadrosu ortaya çıkmaya başlamıştır. Dizinin başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy yer almaktadır. Dizi her hafta Perşembe akşamları Fox TV ekranlarına gelecektir.

Reklamlar
Misafir Dizisi Konusu
Misafir Dizisi Konusu

Misafir Dizisi Konusu Nedir?

Misafir dizisinde Hazal Kaya Gece karakterine can verecektir. Gece’nin travmatik bir çocukluğu vardır. Buğra Gülsoy ise Erdem olarak ekranlara gelecektir. Erdem eşini yeni kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmıştır. Erdem ve Gece’nin yolları kesişir ve yaşanacak olaylar ele alınır.

Misafir 1. Bölüm 2. Fragmanı

Misafir Dizisi Oyuncuları

Misafir dizisinin başrollerinde Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay yer almaktadır. Ayrıca Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de dizide yer almaktadır.

Misafir Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Misafir dizisinin ilk bölümü 11 Kasım Perşembe akşamı sevenleri ile buluşmuştur. Dizi Fox TV ekranında izleyici ile buluşmuştur.

Misafir Dizisi Nerede Çekiliyor?

Misafir dizisinde yer alan köprünün nerede olduğu merak edilmiştir. Ama dizinin hangi mekanlarda çekildiği hakkında bir açıklama henüz gelmese de İstanbul’da çekilmektedir.

Reklamlar

Misafir Dizisi Gerçek Mi, Uyarlama Mı?

Misafir dizisi uyarlamadır. Oasis isimli diziden uyarlamadır. Dizinin konusu davranış bozuklukları yüzünden ailesi ve toplum tarafından dışlanan, yıllar önce yaptığı bir kaza sonucu masum bir adamın ölümüne sebep olmuş Jong-du hapisten çıkar çıkmaz ölümüne sebep olduğu adamın evine gider ve evde adamın sakat ve felçli kız kardeşi Gong-ju ile karşılaşır.

Oasıs Konusu Nedir?

Oasıs dizisinde davranış bozuklukları yüzünden ailesi ve toplum tarafından dışlanan, yıllar önce yaptığı bir kaza sonucu masum bir adamın ölümüne sebep olmuş Jong-du hapisten çıkar çıkmaz ölümüne sebep olduğu adamın evine gider ve evde adamın sakat ve felçli kız kardeşi Gong-ju ile karşılaşır.

Misafir dizisi ne zaman başlıyor, misafir dizisi konusu nedir, misafir dizisindeki köprü nerede ve uyarlama mı diye sorular sorulara cevap verdik. Dizi hakkındaki yorumlarınızı aşağıda yorum bölümüne yazın yayınlayalım.

YouTube Adresimiz: https://www.youtube.com/c/begonyakadin

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx