Haber

Nejat İşler İstanbul gecelerinde körkütük sarhoştu ayakta durmakta zorlandı !

Reklamlar

Nejat İşler geçtiğimiz gece bir kadınla Asmalımescid de eğlenirken görüntülendi. Çok sarhoş olan İşler ayakta durmakta zorlandı , yere düşerek kafasını yere çarptı. Kameralara   küfreden ve el hareketi yapan oyuncu taksiye binerek konakladığı otelin yolunu tuttu. İşler taksiden inerken otel görevlilerinden yardım alarak indi.

Zar zor ayakta durdu yuvarlanıp başını çarptı !

Mekan girişinde ayakta duramadığı için mekan görevlileri tarafından getirilen sandalyeye oturan İşler. Daha sonra içeri girdi. Mekan çıkışında ayakta durmakta zorluk çeken işler kız arkadaşıyla taksiye binmeye çalıştı. Kameralara küfreden oyuncu yere düşüp başını çarptı

Daha sonra Şişhane’de konakladığı otele gitmek isteyen oyuncu görevlilerin yardımıyla zar zor araçtan inebildi. Otel girişinde yere düşen oyuncuyu otel görevlileri yerden kaldırmaya çalıştı. Ünlu oyuncunun

Reklamlar

Nejat İşler Ölümle Burun Buruna Gelmişti !

2014 yılında ölümle burun buruna gelen işler 50 yaşında.2014 yılında septik şok geçirmiş ve ölüm ile burun buruna gelmişti. Ayak parmak uçları ve el parmak uçları kesilen oyuncu buna rağmen hala alkol alışkanlığını bırakmamıştı.

Ünlü oyuncu Nejat İşler dün gece zil zurna sarhoş oldu. Asmalımescid de bir kadınla eğlenen İşler zilzurna sarhoş oldu. Yerlerde yuvarlanan oyuncu kafasını yere çarptı.

Kameralar karşısında oteline gitmek için taksiye binen oyuncu kaldığı otelin olduğu Şişhanenin yolunu tuttu. Taksiden inmek için otel görevlilerinden yardım alan İşler otel görevlileri tarafından getirilen sandalyeye oturdu. Bir süre sandalyede oturan İşler daha sonra otel görevlileri tarafından odasına götürüldü.

İşlerin bu halleri gören herkesi çok üzdü yıllar önce alkol bağımlılığı yüzünden sağlığını kaybeden İşlerin el ve ayak parmakları kesilmişti. Buna rağmen hala alkol bağımlılığını bırakmadı.

Reklamlar

Yerlerde yuvarlandı gazetecilere küfür etti

Geçtiğimiz gece kız arkadaşı ile eğlenmeye giden İşler alkolün etkisiyle önce gazetecilere küfür etti. Ayakta durmakta zorlanan oyuncu dengesini kaybederek yere düşüp yuvarlandı ve kafasını çarptı. Kaldığı otele gitmek için taksi çağıran işler Şişhane’deki otelinin yolunu tuttu. Otel görevlileri yardımıyla araçtan inebilen İşler görevlilerin getirdiği sandalyede bir süre oturdu. Otel görevlileri tarafından daha sonra odasına götürüldü.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx