Haber

Pakistan ziyareti ayrılıklara sebep oldu! Kafalar YouTube ekibine sevenleri tarafından eleştiri yağmuru

Reklamlar

YouTube Türkiye’nin bilinen isimlerinden Kafalar YouTube grubu, Pakistan’da video çekeceklerini açıklamasının ardından,Kafalar’a sosyal medya üzerinden eleştiri yağarken geçen yıl kurdukları espor takımının başarılı oyuncuları ise kendi istekleri üzerine sosyal medya hesaplarından teker teker ayrıldıklarını açıkladı.

Önceki yıl Şubat ayında espor takımı kurduklarını açıklayan Kafalar YouTube kanalı iddialara göre hükümetin desteği sayesinde Pakistan’da video çekmek için gittikleri açıklandı. Bu açıklamanın hemen ardından ise kurdukları espor takımındaki oyuncuları, takımdan ayrıldıklarının haberini verdi.

PAKİSTAN’A VİDEO ÇEKMEK İÇİN GİTTİLER

Kafalar YouTube grubu için, Son dönemde yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’ye fazlasıyla akın etmesinin hemen ardından Afganistan, Pakistan ve Suriye uyruklu vatandaşlara tepki arttı. Ortaya atılan iddialara göre hükümetin desteği sayesinde Pakistan’a video çekme amacıyla giden Kafalar ekibinin espor takım oyuncuları tepki göstermek için takımdan ayrıldıklarını bir bir açıkladı.

Reklamlar

OYUNCULAR TAKIMDAN AYRILMA KARARI ALDI

Sedat Mis, Yüksel Toksöz, Asrın Tok ve Kaytie gibi başarılı e spor oyuncularının kendi istekleri doğrultusunda Kafalar eSports takımından ayrıldıklarını sosyal medya hesapları aracılığıyla açıkladı. Ayrılıkların açıklanmasının hemen sonrasında ise oyunculara sosyal medya üzerinden fazlasıyla destek mesajı yağdı.

 KAFALAR YOUTUBE GRUBUNA SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER ARTMAYA DEVAM EDİYOR

Birçok insan tarafından sosyal medyada Pakistan’dan Türkiye’ye göç gelen yabancı uyruklu vatandaşlar tartışılırken, ünlü YouTube kanalı Kafalar grubu Pakistan’a gideceklerini açıkladı. Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı’nın içinde bulunduğu kafalar ekibinin Pakistan’daki görüntüleri de sosyal medyada fazlasıyla tepki gördü.

Kafalar Grubu Kimdir?

Kafalar Grubu kamera önünde üç kişiden oluşmaktadır. Kafalar grubu üyelerinden olan Fatih Yasin; 25 Ekim 1993 İstanbul doğumlu ve 27 yaşındadır. Kafalar grubunun diğer üyesi olan Atakan Özyurt ise; 31 Aralık 1993 Ordu doğumlu ve 27 yaşındadır. Ek olarak grubun abisi olarak gösterilmeye devam eden Bilal Hancı ise; 8 Eylül 1989 senesinde Trabzon’da doğmuş ve 31 yaşındadır. Ek olarak Bilal Hancı’nın müzikle ilgilendiği ve sözü kendine ait şarkılar çıkardığı da biliniyor. Fakat müzikle ilgilenmesi, Kafalar grubu ile uzun süreli devam eden ilişkisini bitirmemiştir. Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte kaliteli içerik üretmeye devam etmektedir.Bilal Hancı, ünlü Karadeniz türküleri seslendirerek birçok seveninin ve memleket aşığının da dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Faydalı olabilecek diğer içeriklerw

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx