Haber

Mehmet Ali Erbil’in Melike Öcalan’a Yaptığı Espri Tepki Çekti: Bir Sana Elimi Değdiremedim!

Reklamlar

Mehmet Ali Erbil’in Melike Öcalan’a Yaptığı Espri Tepki Çekti: Bir Sana Elimi Değdiremedim! Geçtiğimiz akşam düzenlenen Quality Ödül Töreninde sunuculuk yapan Melike Öcalan sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil’in sözleriyle zor duruma düştü. Erbil, sunucu Melike Öcalan’a ‘’Elimi değdirdiğim meşhur oluyor ama sana değdiremedim’’ sözlerini söyledi. Bu sözler karşısında şok olan Melike Öcalan ‘’Öyle bir şey hiçbir zaman olmadı’’ ifadelerini kullanarak Mehmet Ali Erbil’e tepki gösterdi.

Quality Ödül Töreni sanat dünyasından magazine kadar tüm ünlü isimlerin bir araya geldiği bir tören ile ödüllerini sahiplerine ulaştırdı. Bu ödül töreninde sunuculuk yapan Gökay Kalaycıoğlu ve Melike Öcalan ödülleri sahiplerine ulaştırdı. 13. Quality Ödül Töreninde bir çok ünlü isim ödüllerini aldı. Ödül töreninde sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil söylemiş olduğu sözlerle herkesi şok etti.

‘’ 20 yıldır Hiç Böyle Bir Şey Olmadı’’

Mehmet Ali Erbil uzun zamandır sağlık sorunlarını ile mücadele etmekteydi. Quality Ödül Töreninde sahneye çıkan Erbil, Melike Öcalan ile ilgili söylediği sözleri ile tepki çekti. Mehmet Ali Erbil, Melike Öcalan hakkında ‘’ Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim elimi’’ sözleriyle Melike Öcalan’ı kızdırdı.

Reklamlar

Erbil’in bu sözleri karşısında şok olan Melike Öcalan ‘’Öyle bir şey hiçbir zaman olmadı. Elinizi değdiremediğinizi böyle söyleyin. Ben şu an şoktayım. 20 yıldır hiç böyle bir şey olmadı’’ diyerek Erbil’e karşı olan tepkisini gösterdi. Törenin diğer sunucusu olan Gökay Kalaycıoğlu bu sırada konuyu değiştirerek duruma müdahale etti.

Melike Öcalan Mehmet Ali Erbil’in Sözlerine Şok Oldu !

Quality Ödül Töreninde sunuculuk yapan ve ödülleri sahipleri ile buluşturan Melike Öcalan tören sırasında yaşadığı olay yüzünden çok sinirlendi. Mehmet Ali Erbil’in kullanmış olduğu sözleri karşısında şok olan Melike Öcalan sinirini gizleyemedi.

Yaşadığı olay karşısında sinirini gizleyemeyen Melike Öcalan sözleriyle Erbil’e gereken cevabı verdi. 20 yıldır hiç böyle bir şey olmadı diyen Melike Öcalan, Erbil’e sözleriyle karşılık verdi. Quality Ödül Töreninde sunuculuk yapan Kalaycıoğlu ise konuyu değiştirerek dikkatleri başka yöne çekti.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx