Haber

İkinci Kez İhanet İddialarından Sonra Cem Belevi’den İlk Açıklama

Reklamlar

İkinci Kez İhanet İddialarından Sonra Cem Belevi’den İlk Açıklama! Beraberlikleri süresi boyunca ikili bir dargın bir küs bir barışık gider iken aşklarına yine ihanet haberi ile gölge düştü. İhanet sonrası ayrılık yaşayan ve bu kez sessizliğini bozan İrem Derici, Cem Belevi hakkında açtı ağzını yumdu gözünü Cem Belevi hakkında “ çeyrek popçu, sefil hayatında iyi dilenmeler “ diyerek sitemde bulundu. Bu söylemlere karşılık gecikmedi ve Cem Belevi cephesinden açıklama geldi.

Ortaya atılan ihanet dedikodularını asla kabul etmeyen şarkıcı Cem Belevi, İrem ile bu olay duyulmadan daha öncelerden ayrıldıklarını fakat bu ayrılık haberinin çıkmaması duyulmaması adına Sevgili İrem tarafından rica edilmesi sonucu basına yansıtmadıklarını söyledi. “ İrem bir şeye kızmış olacak ki bu tür söylemeleri şimdi yapma gereği duydu anlam veremedim fakat yine de onun canı sağ olsun kırgın ya da kızgın değilim “ diyerek bir açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı bu konuşmaları ile kalmayıp, ihanet söz konusu olamaz asla da olmadı aşka bu gözle bakmıyorum bu bakış açısını benimsemiyorum diyerek İrem Derici’yi hala çok sevdiğini söylemeyi de ihmal etmedi.

Cem Belevi, “Ben Aşk Adamıyım Adam Gibi Severim İhanet Söz Konusu Değil”

İhanet şokunu yaşayan şarkıcı İrem Derici sosyal medya üzerinden ateş püskürür iken, Şarkıcı Cem Belevi’de karşılıksız bırakmadı. Gazetecilere verdiği röportaj ile “ aslında biz sizin zannettiğinizden daha önce ilişkimizi noktaladık. Fakat bunu istemedi kendisi paylaşmak kendisi benden rica etti özel bir sebebi var.

Reklamlar

Bende kalacak. Karşımda bir kadın var ve her şeyden önce çok değerli bir meslektaşım ve çok da güzel bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdi ise bir şeyler paylaşmış. Ben de ne olduğunu bilmiyorum. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz inişli çıkışlı ilişkiler yaşıyoruz. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan aşkını dolu dolu yaşayan, hisleri ile de hareket eden bir adamım. Adam gibi de seven bir adamım. Asla da aldatma cümlelerini kabul etmiyorum ”  bu sözleri söyleyerek kendini bir nevi haklamaya çalıştı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx