Magazin

Sahra Şaş’ı görenler tanıyamadı!

Reklamlar

Sahra Şaş, 15 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başarıları ve güzelliği ile kısa zamanda yükselen isimlerden birisi olan Sahra Şaş, doğma büyüme İstanbulludur. Aslen Kürt kökenli olduğu bilinen başarılı ismin küçük yaştan itibaren oyunculuk eğitimleri alarak 2013 yılından bu yana dizi ve film sektöründe olduğu bilinmektedir. Sahra Şaş kaç yaşında? Sahra Şaş hangi dizilerde rol aldı? Sahra Şaş sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Sahra Şaş kimdir?

Sahra Şaş, 15 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Doğma büyüme İstanbullu olan başarılı oyuncunun aslen Kürt kökenli olduğu bilinmektedir. Lise 3 sınıftayken oyunculuk eğitimleri almaya başlayan başarılı isim küçük yaşlardan itibaren dizi ve filmlerde rol almaya başlamıştır. Ekranlara ilk defa 2013 yılında yayınlanan Tatar Ramazan dizisiyle merhaba diyen Sahra Şaş, 2015 yılında Aşkın Dili Yok yapımında rol almıştır.

2015 yılında Kösem Sultan dizisinde Dilber karakteri ile ekran karşısına çıkan Sahra Şaş 2017 yılında Çoban Yıldızı dizisinde Rüveyda karakterine hayat vermiştir. Aynı yıl içerisinde Kadın dizisinde Berşan karakterini hayat veren başarılı isim 2018 yılında Martı isimli sinema filminde Mediha karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Bizim Hikaye isimli dizide Çiçek karakteri ile ekran karşısına çıkmıştır. 

Reklamlar
Sahra Şaş'ı görenler tanıyamadı!
Sahra Şaş’ı görenler tanıyamadı!

2020 yılında Zemheri dizisinde Sevda karakterini canlandırmış olan Sahra Şaş, aynı yıl içerisinde Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak dahil olmuştur. 2021 yılında Ex Aşkım yapımında Hazal karakterini canlandıran başarılı oyuncu 2021 yılında Alev Alev yapımında Zeyno karakterine hayat vermiş aynı yıl içerisinde İlk Ve Son yapımında ise Barış’ın eski sevgilisini canlandırmıştır.

Sahra Şaş kaç yaşında?

15 Kasım 1994 tarihinde dünyaya gelen Sahra Şaş, 28 yaşındadır

Sahra Şaş aslen nereli?

Doğma büyüme İstanbullu olan başarılı oyuncunun aslen Kürt kökenli olduğu bilinmektedir

Sahra Şaş'ı görenler tanıyamadı!
Sahra Şaş’ı görenler tanıyamadı!

Sahra Şaş hangi burç?

15 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan başarılı isim akrep burcudur

Reklamlar

Sahra Şaş boyu ve kilosu

Son olarak 2021 yılında İlk ve Son isimli dizide eski sevgili karakteriyle ekran karşısına çıkmış olan Sahra Şaş, 1.65 boyunda 54 kilodur.

Sahra Şaş mesleği

Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ayrı bir ilgisi olduğunu dile getiren başarılı isim lise 3 sınıftayken oyunculuk eğitimleri almaya başlamış ve 2013 yılında Tatar Ramazan dizisi ile ekran karşısına çıkmıştır

Sahra Şaş dizileri

2018 yılında Bizim Hikaye isimli dizide Çiçek karakteri ile ekran karşısına çıkmıştır.  2020 yılında Zemheri dizisinde Sevda karakterini canlandırmış olan Sahra Şaş, aynı yıl içerisinde Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak dahil olmuştur. 2021 yılında Ex Aşkım yapımında Hazal karakterini canlandıran başarılı oyuncu 2021 yılında Alev Alev yapımında Zeyno karakterine hayat vermiş aynı yıl içerisinde İlk Ve Son yapımında ise Barış’ın eski sevgilisini canlandırmıştır.

 • 2013 Tatar Ramazan
 • 2015 Aşkım Dili Yok
 • 2015 Kösem Sultan
 • 2017 Çoban Yıldızı
 • 2017 Kadın
 • 2018 Martı
 • 2018 Bizim Hikaye
 • 2020 Zemheri
 • 2021 Ex Aşkım
 • 2021 Alev Alev
 • 2021 İlk Ve Son
Sahra Şaş'ı görenler tanıyamadı!
Sahra Şaş’ı görenler tanıyamadı!

Sahra Şaş yeni bir dizide rol alacak mı?

Başarıları ile kısa zamanda yükselen ve 2013 yılından bu yana oyunculuk yapmakta olan Sahra Şaş, hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de yeni yıl içerisinde herhangi bir yapımda rol alıp almayacağı oldu. 2022 yılında değiştirmiş olduğu tarzı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncunun şu an herhangi bir yapımda rol alacağına dair haberler bulunmuyor.

Sahra Şaş evli mi?

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ve sosyal medyada paylaşımları ile de geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanan Sahra Şaş evli değildir

Sahra Şaş sevgilisi var mı?

2013 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmakta olan ve son olarak 2021 yılında İlk ve Son yapımında Barış’ın eski sevgilisi karakterine hayat vermiş olan Sahra Şaş’ın özel hayatı da merak edilmiş olsa da başarılı oyuncu özel hayatı hakkında sosyal medyada herhangi başka bir yerde paylaşım yapmadığı için hayatında birisinin olup olmadığı bilinmemektedir

Sahra Şaş İnstagram adresi

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alan Sahra Şaş güzelliği ile geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmekte olan başarılı isim Instagram platformunda 110B takipçiye sahiptir.

Sahra Şaş İnstagram adresi https://www.instagram.com/ssahrasass/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx